By Kilian Playing With The Devil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 08.08.13 15:30
By Kilian Playing With The Devil

hlava: krvavý pomeranč, černý rybíz, bílá broskev, liči

srdce: piment, růže, jasmín, pepř

základ: cedr, santal, pačuli, fazole tonka, benzoin, vanilka

Vůni vytvořila Calice Becker.

Tak já budu (naivně?) doufat, že tentokrát ten rozkol mezi názvem vůně a tím, kolik toho nabídne samotná vůně nebude tak velký :think: , i když… :mrgreen: .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 08.08.13 18:53

Bojím se té hlavy. Naopak v základu je vše, co mám ráda :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  08.08.13 19:00

@EvaKm Já se přiznám, že mě děsí prakticky jen ta broskev (kdekoliv - vybavím si takový původní Trésor nebo uječenou Blonde a je mi hooodně nevalně), ale zase je fakt, že od Killiana se mi líbí prakticky vše - a hodně z nich dělala právě Calice, tak si říkám, že jim přece jen budu důvěřovat. Ráda bych vyzkoušela.

la.reina  08.08.13 19:01

Mmch, trošku mě zaráží barva flakonu - Playing with the Devil? To by si zasloužilo spíš pekelnicky temně rudou, ne? Ta andílkovská běl mi k tomu názvu nějak nepasuje… :think:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 10.08.13 15:15

@la.reina holt to patří do té bílé řady…

mno, já po prvních třech bílých velmi vážně pochybuju, že toto není líbivka obecná z lepších surovin za luxusní cenovku …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  10.08.13 18:14

@andry Cože?… 8o … Bééé, tak už i Killian? :cert:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 11.08.13 10:11

Složení se mi líbí, až na tu hlavu. Každopádně toto mi prostě do té bílé řady nepasuje :nevim:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 11.08.13 10:29

No mně nepasuje celá ta bílá řada. Dala bych ji Kilianovi přepracovat, celou stejně jako tu asijskou :twisted: :mrgreen: .
In the City of Sin se mi sice líbí, ale vůbec to kvalitativně neodpovídá slibovanému konceptu, jako to dodržel v té první černé řadě. Tam aspoň člověk ví, že ty prachy, co za to chce, za to stojí :) .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1878 příspěvků 11.08.13 10:59

No o asijské řadě ani nemluv, ta byla pro mne naprostým zklamáním. Za ni bych ty prachy nedala.
Nechce udělat další řadu třeba s temně rudými flakóny? To bych ocenila převelice :mrgreen:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist