By Kilian Playing With The Devil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 08.08.13 15:30
By Kilian Playing With The Devil

hlava: krvavý pomeranč, černý rybíz, bílá broskev, liči

srdce: piment, růže, jasmín, pepř

základ: cedr, santal, pačuli, fazole tonka, benzoin, vanilka

Vůni vytvořila Calice Becker.

Tak já budu (naivně?) doufat, že tentokrát ten rozkol mezi názvem vůně a tím, kolik toho nabídne samotná vůně nebude tak velký :think: , i když… :mrgreen: .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 08.08.13 18:53

Bojím se té hlavy. Naopak v základu je vše, co mám ráda :think:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  08.08.13 19:00

@EvaKm Já se přiznám, že mě děsí prakticky jen ta broskev (kdekoliv - vybavím si takový původní Trésor nebo uječenou Blonde a je mi hooodně nevalně), ale zase je fakt, že od Killiana se mi líbí prakticky vše - a hodně z nich dělala právě Calice, tak si říkám, že jim přece jen budu důvěřovat. Ráda bych vyzkoušela.

la.reina  08.08.13 19:01

Mmch, trošku mě zaráží barva flakonu - Playing with the Devil? To by si zasloužilo spíš pekelnicky temně rudou, ne? Ta andílkovská běl mi k tomu názvu nějak nepasuje… :think:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 10.08.13 15:15

@la.reina holt to patří do té bílé řady…

mno, já po prvních třech bílých velmi vážně pochybuju, že toto není líbivka obecná z lepších surovin za luxusní cenovku …

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

la.reina  10.08.13 18:14

@andry Cože?… 8o … Bééé, tak už i Killian? :cert:

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 11.08.13 10:11

Složení se mi líbí, až na tu hlavu. Každopádně toto mi prostě do té bílé řady nepasuje :nevim:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 11.08.13 10:29

No mně nepasuje celá ta bílá řada. Dala bych ji Kilianovi přepracovat, celou stejně jako tu asijskou :twisted: :mrgreen: .
In the City of Sin se mi sice líbí, ale vůbec to kvalitativně neodpovídá slibovanému konceptu, jako to dodržel v té první černé řadě. Tam aspoň člověk ví, že ty prachy, co za to chce, za to stojí :) .

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cat_deveraux1
Nevyléčitelná závislačka 1889 příspěvků 11.08.13 10:59

No o asijské řadě ani nemluv, ta byla pro mne naprostým zklamáním. Za ni bych ty prachy nedala.
Nechce udělat další řadu třeba s temně rudými flakóny? To bych ocenila převelice :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 55 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist