By Man a Woman od DaG

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 24.11.09 19:01
By Man a Woman od DaG

neviem, ci sa uz niekde zakladalo toto vlakno, ale o tychto vonach koluju skoro az legendy :DDD skusal ich z vas niekto a neviete, ci sa este vobec vyrabaju?

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1134 příspěvků 25.11.09 09:54

By man se už dlouho nevyrábí a narazit na něj je spíše náhoda. Kdysi jsem ho vyzkoušel a nepřipadal mi jako něco legendárního.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 25.11.09 12:31

Já mám ještě zbyteček By Man. Cítím z ní lehce levandulovou pěnu na holení stylu La Male s lehce pikantním pepřem a zlehčujícím jasmínem a v závěru s různými dřevy. Mně se líbí moc, ale samozřejmě jedině ji zkusit. Bohužel se už nevyrábí :( , tak jedině jestli ji budou mít někde na internetu či v zastrčeném obchodě.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 25.11.09 14:27

no ja neviem ja som ju na par strankach videl, ale za neskutocne vysoku cenu…nechapem idiotsku politiku, co sa tyka zastavenia vyroby niektorych parfemov

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist