By Man a Woman od DaG

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 24.11.09 19:01
By Man a Woman od DaG

neviem, ci sa uz niekde zakladalo toto vlakno, ale o tychto vonach koluju skoro az legendy :DDD skusal ich z vas niekto a neviete, ci sa este vobec vyrabaju?

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 25.11.09 09:54

By man se už dlouho nevyrábí a narazit na něj je spíše náhoda. Kdysi jsem ho vyzkoušel a nepřipadal mi jako něco legendárního.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 21 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 25.11.09 12:31

Já mám ještě zbyteček By Man. Cítím z ní lehce levandulovou pěnu na holení stylu La Male s lehce pikantním pepřem a zlehčujícím jasmínem a v závěru s různými dřevy. Mně se líbí moc, ale samozřejmě jedině ji zkusit. Bohužel se už nevyrábí :( , tak jedině jestli ji budou mít někde na internetu či v zastrčeném obchodě.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 25.11.09 14:27

no ja neviem ja som ju na par strankach videl, ale za neskutocne vysoku cenu…nechapem idiotsku politiku, co sa tyka zastavenia vyroby niektorych parfemov

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist