*BYBLOS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 05.02.11 12:53
*BYBLOS

Mare znám, ale co ostatní? Máte, znáte, prosím?

Cielo
Ghiacicio
Terra
by Byblos
Water Flower

:?:
Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

Ukázat značku Byblos

Reakce:

JitkaV
Učednice 203 příspěvků 05.02.11 15:05

Mám Cielo. Vůně je velmi podobná TM Angel, výdrž excelentní. Mohu srovnávat, protože Angela mám taky.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.02.11 19:35

Já měla Byblos by Byblos - krásná modrá na flakonku…výrazná gardénie s vodními tóny, vynikající výdrž…já, bohužel na tyto opulentnější květinovky nejsem, ale vůně je to krásná… 

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 09.02.11 20:08

Byblos by Byblos (edp) vlastním. Zpočátku jsou to jen a jen květiny, které rychle ustoupí docela decentní pudrovosti švihnuté broskví a jemné sladosti. Vůně se příliš nevyvíjí, je na ní znát, že spatřila světlo světa před nějakým tím rokem, ale myslím, že je to podařená, sytá květinovka, ale silná není, po chvíli zjemní a když se aplikuje s mírou, je pěkná.

A pak vzorečky z El Nina:

Water Flower Byblos (edt) - rádoby svěží a zelená vůně, ale pro mne absolutní propadák. Jakýsi náznak svěžesti se udrží po několik krátkých minut, pak zůstane jen mdlé cosi, co je dokonce velice nepříjemné. Absolutně nedrží.
Cielo Byblos (edt) - skutečně velice podobná Angelu, složení uvedené u vůně tedy absolutně neodpovídá. Pačuli, pačuli a ještě několikrát pačuli. A trošku neidentifiovatelné sladkosti. Ale komu Angel voní, tomu by se Cielo líbit mohlo. Výdrž dobrá. Na edt překvapivě.

Byblos Ghiaccio (edt) - jo, tu bych mohla mít. Namíchaná velice vzrušivě, nutí člověka přičichávat, hledat nové a nové tóny ve vůni. Je svěží, bergamot kdesi v pozadí vystrkuje růžky, ale na víc se nezmůže, vůni dominuje pepř a něžný mošus. Výdrž střední. Hm… přistihla jsem se, že o ní uvažuji. A ještě bych dodala, že někdo uváděl podobnost s Leau DIssey, ale to spíše s CK One, v jeden moment voní téměř totožně. :bang:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 09.02.11 22:47

Mám vzoreček Byblos Sandalo a ta je moc pěkná, uvažovala jsem o koupi, mohla by být klidně i pro muže. Kořeněná, mírně sladká a samozřejmě dominující santalové dřevo…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

nefervet
Učednice 52 příspěvků 21.02.11 20:14

Jojo, Sandalo už je v tužebníku :wink: Jen netuším, kde se dá sehnat......ne­víte někdo?

Na poličce 17 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 318 vzorků V tužebníku 41 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 21.02.11 20:23

Zde :)

http://www.fragrancex.com/…roducts.html

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 21.02.11 21:49

Byblos Mare - příjemná nesladká letní polévačka s nahořkle citrusovým začátkem, po rozvonění pak opravdová vůně moře se zelení a nakrouhanými kopřivami. V některých momentech připomíná Ninfeo Mio bez sladkých fíků.

Byblos Terra - nesladká, nekvětinová, neovocná zelená vůně…vysloveně zeleň bez špetky balastu. Ovšem žádná jarní zelená travička, ale zeleň temná - jak tajemná zarostlá zahrada. Postupně navíc čerstvá hlína evokující představu čerstvě vytrhávaného plevele…zarostlá zahrada, kterou se někdo snaží uvést do kulturnější podoby.

Obě s překvapivě dlouhou výdrží.

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 31.05.11 23:06
rakuli píše:
Zde :)http://www.fragrancex.com/…roducts.html

…a někde v EU? taky by mě zajímal

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 13.06.11 15:57

Akú má výdrž Mare ?

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 13.06.11 17:25
Kate píše:
Akú má výdrž Mare ?

na to, že je to svěženka, tak drží festovně :wink:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 13.06.11 19:07

ďakujem :wink:

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4162 příspěvků 29.04.12 10:32

Mám Byblos Terra, nedávno kúpenú, drží ozaj dlho a vyvíja sa, to sa mi na nej najviac pozdáva, prechádza zo strohej drevozelene, skôr mužského typu do celkom ženskej lahodnej vône.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist