Bydlení - zařizování, inspirace, tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JohnDoe
Nováček 25 příspěvků 18.11.15 23:06
Bydlení - zařizování, inspirace, tipy

Zdravím,

chystáme rekonstrukci koupelny a rád bych se místních zeptal na tipy, kde se na webu inspirovat zajímavými realizacemi českých architektů. Následně nás čeká výběr nábytku a zařízení (nejen do koupelny), tak můžete připsat i tipy na zajímavé obchody, e-shopy a podobně.

Motto: Ne IKEA (známe) a ne nedostupné předražené interiéry. Něco reálného :-)

Třeba pokud máte v hlavě i konkrétní tipy nebo realizace někde v článcích, pomůže to. Děkuji!

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Modry pes
Učednice 91 příspěvků 19.11.15 00:36

Ahoj!

Ja si taky rada poslechnu nejake rady. Cca 3 mesice bydlime v novem byte a vlastne ho krok po kroku zarizujeme. Zacali jsme spis praktickymi resenimi (kuchyne, skrine, rozmisteni nabytku - postupne planovani). Jako prvni budeme ale kompletne zarizovat detsky pokoj. Musim rict, ze ze vseho nejvic mi pomohl Pinterest, ve kterem nachazim takrka veskerou inspiraci od barevnych kombinaci az po rucne vyrabene domecky pro panenky. Koupelny mne pak take budou zajimat, takze se rada neco dozvim.

Jinak na e-color jsem nasla krasne detske decentni nekriklave tapety jako maji vsude.

Na letajicikoberce maji take krasne koberce :)

Jinak na doplnky mne take bavi Bonami, ale zatim spis jen pro inspiraci. Doplnky prijdou na radu mnohem pozdeji. Butlers maji take pekne veci, ale docela drahe. Bellarose take na doplnky.

Vice odkazu mozna priste, uz usinam. Dobrou noc..

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 6 parfémů

JohnDoe
Nováček 25 příspěvků 22.11.15 21:26

@Modry pes Díky. Bonami znám, něco je fajn, něco občas zbytečně moc drahé. Hodně věcí jsou ale jen dekorace a zatím budeme potřebovat spíš větší kusy :) Butlers a Bellarose podobné :)

Našel jsem hezké inspirace koupelen na http://favi.cz/…na-inspirace. A přesně náš styl by byly realizace studia OOOOX, ale to bude asi mimo náš rozpočtový rámec :)

Jinak Hezkakoupelna.cz má fajn výběr baterií a vůbec vybavení koupelen.

Tak třeba se někdo připojí :-)

JohnDoe
Nováček 25 příspěvků 30.11.15 18:23

Přidá se ještě někdo? :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist