Byredo Oud Immortel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 16.11.10 17:06
Byredo Oud Immortel
  • unisex
  • 15. listopadu
  • dřevitá, kouřová
  • patchouli, papyrus, tobacco leaves, moss, incense, rosewood, lemoncello, cardamom

http://www.fragrantica.com/…l-10759.html

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Reakce:

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 16.11.10 17:49

Doufam, že bude pořádně nesmrtelnej! Jestli jo, mohla by z toho bejt pěkně hozená rukavice po Montale!

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 19.11.10 20:49

Přidáno složení.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 19.11.10 21:40

stejně je zvláštní, jak se poslední dobou s „oudama“ roztrhl pytel. Vlna irisů, vlna ambry, vlna oudů :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6604 příspěvků 26.09.15 10:18

Prosím o názory na tuto vůni, ze spousty zkoušených vzorečků se příteli zalíbila právě tahle. Řekl doslova: „Tak to je masakr, to chci!“ :mrgreen: Tak abych začla na vánoce šetřit :think: .
Nějaké další tipy, co by se mu mohlo líbit? Roky používal Fahrenheita a když se až ode mě dozvěděl, že je to masovka, chtěl by něco jiného.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 28 odstřiků 291 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marusia
Parfémová maniačka 717 příspěvků 26.09.15 20:28

@mmaat , mne sa okrem Farenheita páči Terre D Hermes na mužoch, odporúčam vyskúšať

Na poličce 47 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 8 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6604 příspěvků 27.09.15 11:41

@Marusia Zkusíme. A možná nějaké oudovky.

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21119 příspěvků 27.09.15 12:28
@mmaat píše:
Roky používal Fahrenheita a když se až ode mě dozvěděl, že je to masovka, chtěl by něco jiného.

Nemyslím si na rozdíl od Vás, že Fahrenheit se započítává v současnosti stále ještě do masovek.
Vyšel v r. 1988, léta se držel neotřesitelně na výsluní, marně přemýšlím, zda existuje jiná pánská vůně, jež by se tak masivním způsobem napodobovala a vryla do povědomí.

Dobré imitace se paradoxně ale vyráběly v 90. letech, klobouk dolů, sám jsem si nejednu koupil a zdály se mi lepší atributově než poslední vykradená a naředěná verze F.
Ovšem to se opakuji.

Fahrenheita jsem přestal používat za poněkud zvláštních okolností. ;)
Jednou při výstupu z metra jsem potkal cig..a, který musel předtím vypít láhev oné vůně, jelikož zatraceně silně a hezky voněl, táhla se za ním dlouhá brázda!
Poznamenal jsem si pro sebe (neslušně), proč ne? :?

Byredo páchá zajímavé parfémy, když jsem navštívil v Praze Ingredients, byl jsem z toho perplexed.

Nicméně Immortel spadá mezi bojácné a ustrašené oudovky, snad byste si nepřála, aby se tím honosil Váš muž, že? :mrgreen:

Dovolil bych si navrhnout podle svého nejlepšího přesvědčení 2 velmi dobré kousky.

Coby pokračovatel Fahrenheita - Fahrenheit Absolute.
 http://www.arome.cz/…it-absolute/

Dále od DSquared2 - Potion Royal Black.
http://www.arome.cz/…royal-black/

:mavam:
Na poličce 622 parfémů 130 miniatur 657 odstřiků 989 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jedi
Nevyléčitelná závislačka 1150 příspěvků 27.09.15 16:38

@mmaat Pokud se mu libi Oud Immortel, tak ho bude bavit Byredo Oliver Peoples, dak ho bude bavit asi C for men,
A co jsem tuším četl, tak v Oud Immortel není žádný oud, jen to tak vypadá.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 52 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6604 příspěvků 27.09.15 19:50

@Frantatata Děkuji za rady, on se mu Fahrenheit líbí pořád, ale po nějakých deseti letech používání se poněkud omrzel. Fahrenheit Absolute mu připadal tak nějak moc klasický, toho nechce. Ten druhý rozhodně vyzkoušíme, jestli je někde k sehnání vzorek. „Ustrašená oudovka“ nezní sice moc mužně, ale voní mu hodně a mně na něm taky, tak mu tenhle přívlastek raději prozrazovat nebudu :mrgreen: :mavam:
@Jedi Rovněž děkuji, vyzkoušíme, jestli budou k mání vzorečky.
Ve složení na elninu i na fragrantice oud uveden je, ale prý ho tam není moc. :mavam:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist