Bytová vůně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saiiimona
Nováček 19 příspěvků 19.07.13 12:49
Bytová vůně?

Doufám, že zakládám správně..
Cchtěla bych, aby nám to vonělo i doma.. Určitě je nás víc takových.. Ne žádný bolehlav.. Prostě, když člověk přijde domů, aby ucítil jemnou, příjemnou vůni.. Už jsem pár vůní očuchala a vůně čistého prádla nebo takové svěží, paráda.. Jen se podělte prosím o zkušenosti.. CO je nej? Difuzér, katalycká lampa, aromalampa? Klasickým svíčkám moc neholduji, prostě tu jejich vůni necítím.. Zrovna před chvílí jsem měla zapálenou od Yankee Candle, svíčka voní nádherně, ale vůni po bytě necítím A jaké vůně, od jaké značky Vám nejvíce voní a vydrží vonět? Ne, nějaké chemické a nezdravé..

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 46 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

MyOzzy
Nováček 23 příspěvků 23.07.13 21:03

Jsem maniak na vůně, nejen parfémy, ale i do koupelny, aviváž na prádlo a samozřejmě byt jako takový, takže stále zkoumám, ale zatím se cenově držím při zemi. Zavrhla jsem „elektrické“ vůně , osvědčily se mi vonné oleje do aromalampy, i když nezapálím svíčku a nechám volně odpařovat (pomeranč, grep, citron, citronová tráva i různé citrusové směsi), kde je velký výběr z přírodních olejů. A teď i difuzéry, je tam velký výběr, teď mám na stole krásnou ovocnou od L 'Occitane Red Berry Fruits. Yankee Candle mají také jako značka i difuzéry a bytové vůně, já je zatím moc nezkoumala, stačí mi svíčky od nich. A na XParfémy nabízejí jako novinku nějaké bytové vůně, ale mám to zatím jen z jejich stránek, takže nemůžu mluvit ze zkušenosti. :)

http://favi.cz/…rierove-vune

Na poličce 34 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 3 parfémy

saiiimona
Nováček 19 příspěvků 23.07.13 21:53

@MyOzzy Začínám být taky pěkný maniak.. Hrozně moc mě láká ta katalytická lampa, ale ta investice.. :-( Tak pořád váhám.. O difuzéru taky přemýšlím, ale ty levnější jsou asi chemičtější a nic moc a ty dražší mi zas přijdou drahé :-D O aromalampě taky uvažuji, ale bojím se, že vůně není po bytě moc cítit… Když zapálím svíčku (Yankee Cendle) taky jí skoro necítím :-( Kdoví jaké jsou ty z xparfemu, vypada to zajímavě..

Příspěvek upraven 24.07.13 v 06:12

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 46 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 23.07.13 22:32

Mně se osvědčily oleje v aromalampě. Chce to vybrat lampu s hlubokou mističkou, aby to člověk nemusel pořád doplňovat. Přírodní aroma oleje se dají sehnat i v různých směsích, takže jsou to docela zajímavé vůně. Moje kolegyně zapaluje skořici a lemongrass doma každý den a její byt je opravdu hezky provoněný.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

MyOzzy
Nováček 23 příspěvků 25.07.13 08:18

S přírodními oleji mám zatím také nejlepší zkušenosti. Skořici miluji i v kombinacích i čistou, ale spíše na podzimní a zimní dny. Během teplých dní střídám lehké citrusové oleje nebo kombinace a když chci výraznější vůni, sáhnu po levanduli, růžích nebo třeba třešních.

Na poličce 34 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Nadik22
Učednice 86 příspěvků 03.12.14 14:44

Děvčata, mate aktuální tipy kde koupit příjemné bytové vune nebo svíčky bez chemie?

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 16 parfémů

fox
Parfémová maniačka 590 příspěvků 03.12.14 19:50

Jsem trochu mimo, žádné olejíčky v současnosti nepoužívám. Kdysi jsem ale hodně používala olejíček Brčál od Salus nakapaný na papírové kapesníky a porůznu neviditelně zastrčené po bytě. Později jsem zakoupila Zelený mech od stejné firmy, byl však méně cítit. Také jsem v případě náhle ohlášených hostů tyto oleje a ještě třeba Skořicový a nějaký citrusový různě po bytě rozmázla. Kapka na prst a otřít o horní okraj dveří, zadek skříněk :D , parapet zespodu, stůl zespodu, … Olej vyprchá a nedělá žádná poškození ani fleky. Poslední tři roky na to jdu jinak. Jako bytový parfém používám normální Eternity Edp od CK. Máme velký otevřený prostor a stačí jeden až tři střiky na záclony a do prostoru a vydrží nádherně vonět 2-3 dny. Na sobě bych ho nesnesla, je hodně intenzivní a velký držák, ale jako bytová vůně je super. :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 34 parfémů

kristyna.kk
Nováček 5 příspěvků 24.10.15 23:18

Máte někdo vůni Sense? Vidím na ni teď reklamy, že je přímo namíchaná na klidnější usínání a že je v ní hlavně vanilka z madagaskaru tak by mě zajímalo jestli voní dobře a provoní celý pokoj.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elle deRosnay
Učednice 44 příspěvků 04.04.16 17:58
Al haramain

obnovuji téma - nemáte někdo zkušenosti s bytovými kadidly od Al haramain?

mě láká třeba toto http://www.parfums.cz/…gat-kadidlo/ :think:

naposledy jsem si koupila tento bytový sprej a je to laciná pánská kolínská bez výdrže http://www.parfums.cz/…ytovy-sprej/ :zed:

Na poličce 7 parfémů 41 miniatur 6 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

soigia
Učednice 157 příspěvků 11.06.16 09:19

Rad bych obnovil toto tema a zaptal se nekoho zkusenejsiho zdali nevi jakou prostorovou vuni pouzivaji v Salamadru - ano v tech prazskych prodejnach bot.. :-) moc nezky mi to voni, tak bych si to chtel poridit…

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist