Cabaret - rozdiel vo vrchnakoch?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 06.11.07 20:54

Ahojte holky, poradte prosim…Ako vyzera
vrchnak od CABARET-u 30ml a 100ml? Ma na vrchu G alebo C? Nevieme rozoznat, ci ide o padelek alebo, ci je to oznacenie diferencovane podla objemu? Ani vone celkom nesedia…Parfem je objednavany zo znamych ceskych stranok. Dakujem za odpovede :)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:
 
Gudrun  06.11.07 21:12

Jsem přesvědčená o tom, že by tam mělo být G jako značka firmy Grés. http://www.parfumsgres.com/…t_range.html http://www.parfumsgres.com/…ret_des.html

 
Silis
Učednice 200 příspěvků 06.11.07 21:53

Estelle - to by mě docela zajímalo, jestli to nakonec bude padělek nebo ne… Kamarádka si taky nedávno objednala vůni z českého internetového obchodu, konkrétně Casmir od Choparda, který používá už dlouho. Flakon vypadá stejně, ale je přesvědčená, že je to padělek, vůně vůbec nedrží.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 
Zdenka  07.11.07 09:16

A z jakého e-shopu to objednávala? Abychom si mohli dávat pozor…

 
eva  07.11.07 13:27
Silis píše:
Estelle - to by mě docela zajímalo, jestli to nakonec bude padělek nebo ne… Kamarádka si taky nedávno objednala vůni z českého internetového obchodu, konkrétně Casmir od Choparda, který používá už dlouho. Flakon vypadá stejně, ale je přesvědčená, že je to padělek, vůně vůbec nedrží.
Často jde o originály, i když se nám nezdají: jen je nižší koncetrace parfem.složek: bavila jsem se o tom i v parfumerii s prodavačkou /v Marionnaudu/ - některé zákaznice si už i občas stěžují, že vůně držící na nich víc než dobře před 2 lety, rokem už nedrží a ptají se, jak je to možné - jde o obchodní strategii výrobců: potřebují prodat co nejvíc kusů, takže někteří sahají i po tom, že vůně zkrátka „ředí“ - paní prodavačka to nazývala „úprava receptury výrobcem“. Pochybuji, že v Marionnaudu nebo ve Fannu atd. prodávají imitace. Mně se něco podobného stalo taky už s pár vůněmi: nejdřív jsem si myslela, že to bude mnou /nějaká biochemická změna v organismu apod./: ale vzhledem k podobným problémům i dalších lidí s danými parfémy půjde asi o onu „úpravu receptury“ - ředění vůní :( Prostě vůně jsou čím dál víc záležitost byznysu / to byly vždycky, jen je tu rostoucí tendence/. Vždyť ani spotřební věci dlouho nevydrží, vyrábí se všechno s cílem brzkého rozbití, dysfunkčnosti atd., jen aby rychle zákazník brzy běžel pro další výrobek :( Doufám se taková tendence nebude v parfemářských dílnách moc extrémně rozrůstat. I když mám neblahé tušení, že bude, bude :(
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist