Cabotine Green Summer a Cabotine Moonflower

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 18.10.10 20:46
Cabotine Green Summer a Cabotine Moonflower

Není to sice žádná pecka ani dlouho očekáváná novinky, jen mě tak zaujala při brouzdání na elninu…
Cabotine Green Summer
Hlava: červený pomeranč, mandarinka, yuzu, hruška
Srdce: jasmín, frézie, leknín
Základ: mošus, mech, cedr http://www.fragrantica.com/perfume/Gres … -9093.html

Cabotine Moonflower
Hlava: hruška, kadidlo, bergamot
Srdce: vanilka, pivoňka růže
Základ: santalové dřevo, mošus, cedr http://www.fragrantica.com/perfume/Gres … -9094.html

Flakony vypadají hezky, nebo mě se aspoň líbí :) Od zbytku úplně nevím, co čekat, ale nezní to úplně špatně… :conf:

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 18.10.10 20:50

Moonflower mě láká i naslepo, flakonek krásný. Ale ta cena - na to, že je to jen „cabotinka“ :roll: . Jdu pátrat po menším balení někde v zahraničí… Moment :shock: ! Nepřísahala jsem včera, že už končím? :conf:

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 18.10.10 20:59

Přísahala, nepřísahala - to nevím, ale klasická Cabotine je za hubičku, ale ty odnože na tom právě už tak slavně nejsou, třeba Sensuelle vychází taky dráž… A přece - je to novinka, že…

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2020 příspěvků 19.10.10 10:04

Ta Moonflower mě opravdu dost láká :twisted:

Je fakt že novinky jsou dražší, ale třeba taková sensuelle na mě vydrží CELÝ den takže ta pětistovka není tak moc :)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 19.10.10 11:14

Tak to mohu potvrdit - mám zatím jen původní Cabotine, ale je to jeden z největších držáků, z oblečení je cítit i po vyprání. Sensuelle jsem měla vzoreček, uvažuji o koupi a výdrž je taky skvělá. Tyhle by mě lákaly obě, ach jo…

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

lucie.black
Nováček 2 příspěvky 13.12.10 13:44

Dobrý den, vyzkoušel, už prosím někdo Moonflower? :roll:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 13.12.10 16:34

Ano, Moonflower znám a moc se mi líbí. :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 13.12.10 17:00

A mohla bys ji k něčemu přirovnat, aspoň nějak typově, nebo víc popsat jak voní? (nebo kdokoli jiný, kdo zná :wink:)

Dadinka
Parfémová maniačka 521 příspěvků 13.12.10 17:45

Lalaith:Je to svěží vůně s trochou kadidla. :D

Na poličce 119 parfémů 8 miniatur 161 odstřiků 205 vzorků V tužebníku 1430 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.12.10 18:24
Dadinka píše:
svěží vůně s trochou kadidla. :D

A ta svěžest je květinová, ovocná nebo nějaká jiná?

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5276 příspěvků 13.12.10 19:57
evik77 píše:
Moonflower mě láká i naslepo, flakonek krásný. Ale ta cena - na to, že je to jen „cabotinka“ :roll: . Jdu pátrat po menším balení někde v zahraničí… Moment :shock: ! Nepřísahala jsem včera, že už končím? :conf:

Neboj, nepřísahala.To bychom si všimly.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 14.12.10 11:58

S Moonflower jsem měla čest také :P A líbí se mi, vyloženě svěží mi nepřijde, spíš takový střed - cítím převázně víno nebo nějaký alkohol.likér /příjemný + kadidlo/, určitě mi připomíná nějakou vůni, ne běžně dostupnou. Jemnější Michael Kors smíchaný s *** ??? asi jednou z vůní značky Matthew Williamson :conf: Bohužel mozek mi poslední dobou v názvech parfémů trochu stávkuje. Ano, pauza je i od vůní potřeba, také si neustále říkám „a už končím, stop“ /A proto už mám další vonidlo v košíku a hrnu se k nákupu, že :smack: :lol: :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 14.12.10 15:13

Ta Moonka má hezoučký flakon, krásná barva vršku

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 10.01.11 20:18

Dnes mi Moonka dorazila, začátek taková směsice červených bobulí a dřevem, brzy ale přechází do vanilkově mentolového základu…pro sebe mu pracovně říkám Antiperly (ty bonbóny) :oops: a už jsem se s ním u pár parfémů potkala (Lalique Le Parfum, Dana - Navy a možná i Alchimie) …docela příjemná, drží fest, no…nebyl to tak špatný nákup naslepo :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 130 parfémů

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1087 příspěvků 07.10.11 14:55

Bohužel od Moonflower nemůžu nikde sehnat vzorek a koupě naslepo se bojím. Láká mě podle popisu to kadidlo a santal s kombinací s hruškou. Můžete někdo tuhle vůni víc rozebrat?

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist