*CACHAREL

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 05.07.09 18:38
*CACHAREL

Co vy na tuto značku? Které vůně od Cacharel máte a Váš názor na ně? 8) :P

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ukázat značku Cacharel

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 05.07.09 18:41

Mám Anais-Anais nádherná vůně :heart:

]

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 05.07.09 18:58

Máte někdo Lou Lou? :?: Je to držák? :)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.07.09 19:06

LouLou je ohromný držák, to mohu potvrdit. Mám jen vzoreček, ale na ruce držel a vydatně voněl i po 3 umytích. :shock:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 05.07.09 19:12
verunka2201 píše:
LouLou je ohromný držák, to mohu potvrdit. Mám jen vzoreček, ale na ruce držel a vydatně voněl i po 3 umytích. :shock:
A skutečně Ti voněl, nebo smrděl? :lol: Já ho právě neznám, ale bude to můj slepejš.

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 05.07.09 19:19

Od Cacharelu mě nejvíc oslovuje Eau d'Eden :heart: . Už ho mám v tužebníku delší dobu a je nejvyšší čas s tím něco dělat. Jeho „bratranec“ Eden je u mě bohužel přesně na opačné straně spektra - je to zatím jediná vůně, se kterou můj žaludek vyslovuje zásadní nesouhlas :mrgreen: - jeho ctitelkám se omlouvám, ale ač jsem se mu opakovaně snažila přijít na chuť (tedy spíš „čuch“), je to silnější než já :oops:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Uživatel je onlineSvětluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 05.07.09 19:21

Anais Anais, ještě donedávna bych řekla, vůně č. 1. Pro někoho neskutečný puch, ale já ji vždy s nějakým časovým odstupem měla minimálně 3 až 4×. Teď, když jsem si ji naposledy koupila jsem ji přenechala své skorosnaše, už ji jednou měla a také si ji oblíbila. Ale určitě si pro vzpomínky pořídím aspoň miniaturku :wink: Cítím v ní hlavně lilie, ty se mi líbí.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 05.07.09 19:25
Dalia píše:
Máte někdo Lou Lou? :?: Je to držák? :)

Lou Lou mě taky moc lákalo vzít naslepo. Vlastně mě to láká pořád, akorát mám teďko jiné priority. Možná to udělám někdy časem :lol:

Jinak od Casharelu znám Liberé. Moc se mi líbil, jen ten úplný začátek je trošku odrazující. Nicméně po chvíli voní krásně sladce, hodně pomerančově a asi i silně. Bohužel znám jenom z papírku, ale každopádně se mi líbila moc. A bude to pěknej držák, papírek mi ještě po dvou týdnech lehce ovoněl štětec na pudr, když jsem je měla přes noc u sebe. Pak jsem ze štětce ráno při pudrování cítila jemný závan liberté a nemohla jsem přijít na to, kde se vzal. V budoucnu si ji určitě pořídím :)

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.07.09 19:28
Dalia píše:
verunka2201 píše:
A skutečně Ti voněl, nebo smrděl? :lol: Já ho právě neznám, ale bude to můj slepejš.

No heleď, je to hodně sytá mýdlová květinovka, ale opravdu hrozně moc sytá. V tom množství je to pro mne těžko stravitelné, respektive nestravitelné :lol: Možná kdyby byla rozředěná napůl, bylo by to OK, takhle si s ní holt nepotykám.
Podobnost bych viděla možná v Nocturnes od Carona, ta je také výrazně podobně květinová, ale nevříská tolik do okolí, je uhlazenější, „způsobnější“.
Ale odrazovat tě určitě nechci. Spíš doporučím sehnat si vzoreček, naslepo je tohle fakt dost riskantní.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Klokan  05.07.09 19:35

Mám nejradši Amor Amor.

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 05.07.09 19:35

Svým způsobem se mi ta Lou Lou začíná platonicky líbit čím dál tím víc. Mám ráda výrazné vůně, samozřejmě záleží na tom, jak které, ale třeba Samsara edt mi přišla celkem jemná :) Pro jistotu ji ale asi opravdu někde vyzkouším

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Uživatel je onlineviky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 05.07.09 19:45

Skvělé téma. Cacharel mám ráda a něčím mě stále přitahuje. Většinu vůní této značky buď milujete nebo nenávidíte..
Noa EdT - začátek nic moc (zatuchlé mýdlo), ale nenechte se odradit. Vylezou z toho bílé květinky a krém. Pro tuhle vůni mám slabost :heart: .
Noa Perle - velmi neotřelá vůně s notou afrikánů. Úvod je trpký a zelený - později přechází mírně dosladka. Pěkná.
Noa Dream - trochu omamnější než klasický Noa, ale taky není k zahození.
Promesse - gumoví medvídci.. aneb bonbónková vůně pro romantickou panenku. Krásný flakon.
Amor Amor - další (o něco vlezlejší) sladký bonbón. V přiměřeném množství se dá snést. Akorát mi připomíná drogerovky typu B.U.Heartbeat..
Amor Amor Tentation - tady se mi nelíbil úvod, ale rozležela se do velmi příjemné (nepřeslazené) sexy vůně. Možná o ní budu uvažovat :wink: .
Cacharel Amor Amor Sunrise - ta měla hlavu OK, ale rozležela se do písku na vany :lol: .
Eden - pardon, ale tohle mi vážně nevoní. Strašně silná a prapodivná. Určitě na sebe strhnete pozornost.
Anais Anais - květinová omamná vůně s dominancí lilie a dobrou výdrží. Pro rozevláté víly.
Liberté - tady si pamatuju jen pomeranč a mizernou výdrž.
Lou Lou - tuhle nepopíšu vůbec, jen si pamatuji, že mi nevoněla a byla dost silná.
Tak to je asi tak vše.. A neznáte někdo Noa Fleur? Stojí za hřích?? :)

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 05.07.09 19:53

Od Cacharel nemám žádnou vůni, ale kdybych si měla vybrat, koupila bych si Eden , i když má tolik nepřátel :oops:

Eden se mi líbil vždycky, i na první přičichnutí na blind…asi na něj jednou opravdu dojde…
Lou Lou jsem kdysi zkoušela, ale moc mě neoslovil…
Líbí se mi i Anais Anais a Noa Perle, ale ani jedna na mě nedrží a přijdou mi slabloulinké.
Naopak Amor Amor nemůžu absolutně rozdýchat…je to sirup a nic jiného…a ten teda na mě drží fest :x

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 05.07.09 19:56

Cacharel ani nemiluju, ani nenávidím, nějak je mi lhostejnej, asi. :conf:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Uživatel je onlineviky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 05.07.09 19:59

To je ta třetí možnost.. :P

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist