Cacharel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 04.06.08 20:24
Cacharel

Minulý týden jsem měla sraz z fakulty, jako ženy jsme mluvily i o voňavkách, jedna bývalá spolustudující voněla něčím á la zelené tramvajové jablíčko :D , ale bylo to něco jiného, příjemnějšího a jakoby smyslnějšího. Řekla, že je to Cacharel, který to mohl být (tedy pokud to Cacharel byl)?
Zelené jabko poznám na hony, nedávno jsem jela autobusem trochu delší cestu a slečna přede mnou se tím polila, otravovalo mě to celé odpoledne, než se trochu ochladilo a slečna se přioblékla :D

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 04.06.08 20:37

Když si projdu seznam vůní Cacharelu, připadají podle mě v úvahu tyto: Eau d'Eden, Amor Amor, Promesse a Noa Perlé. Nejvíc bych si podle toho popisu tipla Noa Perlé - Amor Amor je moc sladký, Promesse málo smyslná a Eau d'Eden moc divný.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 04.06.08 21:02

Musím je zkusit, určitě tu vůni poznám, v prvním momentě byla opravdu jak to jabko, přišla totiž do auta čerstvě navoněná, pak už se vůně rozvíjela lépe. Děkuji za tipy :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 04.06.08 21:06

No, já bych se naopak klidně vsadila, že to byla Eau d´Eden. Je velmi hezká, opravdu trochu jablíčková a když jsem ji kdysi nosila, všichni ji chválili a chválili a chváli…:)

I ten Amor Amor je ovocný a na někom ( na mně třeba ) se rozloží jako svěží ale smyslná vůně - má něco do sebe, i když já ovocné vůně vůbec nemusím, Amor mám a taky je chválen.
Navíc je teď jeho nová verze myslím Elixír nebo tak nějak a ta je ještě lepší. Navíc, naprosto úžasný je Amor Amor Sunshine… :wink:

Noa Perlé je hrozně ostrá - štípe v nose a Promese „voní“ vyloženě synteticky… :x

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Uživatel je onlinehafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 04.06.08 21:16

Zdensy - stejně jako Kerze si myslím, že by to mohla být Eau d´Eden......To jsem zvědavá, jestli jsme se trefily :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 04.06.08 21:24

Ježíšmarjá, místo Artisanů začnu šmejdit po Cacharel :lol:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 05.06.08 08:42

Já bych tipla nějakou limitku Amor Amor. Třeba Sunshine, z těch co znám.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 05.06.08 09:45

Přikláním se k Adě bude to Noa Perlé, nedávno jsem ji testovala a mohla by to být ona.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 05.06.08 23:53

Taky se přikláním k Amor Amor. Možná nějaká limitka, nebo ten elixír, což je EDP. Na mě klasika Amor Amor voní svěže ovocně s náznakem sladkosti, ale určitě není přeslazený. Je to pro mě ovocné osvěžení, mám jí už podruhé a taky na ní sklízím hodně pochval.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 06.06.08 00:47

pre mna je Amor Amor presladene synteticke lepidlo, brrr az sa mi lepi huba, ked si na nu spomeniem

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 18.06.08 19:22

Tak Eden ani Eau d´Eden to není :) Musím pátrat dále.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 27.06.08 20:58

A není to ani Promesse :)

Ta hledaná vůně mi voněla sladce a zpočátku zeleně. Převedeno do barev na krabičce mi taková přijde Amor Amor Sunshine, ale naslepo už nic!
Ono mi to párkrát za sebou vyšlo a i štěstí se unaví :D

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.06.08 21:11

ještě bych zkusila Liberte, ta je spočátku hodně ovocná - pomeranč, citrusy, pak přechází do sladší vůně, med, vanilka.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4735 příspěvků 27.06.08 21:19

Liberté to taky není, ta je jak hořká pomerančová kůra, sice pěkná, ale mně by neslušela :) Ta hledaná mi přišla fakt jak zelené jablko od DKNY, ale mnohem, mnohem hezčí, Be Delicious poznám totiž okamžitě :)

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.07.08 08:54

Aby to nakonec nebyl Eden. Ale ten asi znáš a jablko v něm není vůbec. Ale je pravda, že zpočátku voní zeleně, a to dost, a pak je sladký. Co všechno jsi od Cacharelu zkoušela?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist