Cacharel Liberté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miha  12.09.07 13:28

Sháním na netu tuhle vůni, bohužel jsem ji zatím našla jen v nějakých NO NAME i-obchodech, ke kterým nemám moc důvěru.

Protože se momentálně neodstanu do nějkaé větší parfumerky (jsem z menšího města) - nemáte některá tušení, kolik v kamenkách stojí?

Reakce:

Nela
Znalkyně 290 příspěvků 12.09.07 23:24

Miha : Já mám Liberté z parfemy.cz … třicítka kolem tisícovky - nepamatuju si už přesně. Mají ji tam pořád, teď jsem to byla omrknout :)

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Miha  13.09.07 09:01
Nela píše:
Miha : Já mám Liberté z parfemy.cz … třicítka kolem tisícovky - nepamatuju si už přesně. Mají ji tam pořád, teď jsem to byla omrknout :)

díky - hledala jsem pres jyxo a tohle mi nevyhodilo - takze jeste jednou diky moc.

Nela
Znalkyně 290 příspěvků 13.09.07 14:45

Rádo se stalo ;)

Na poličce 20 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist