Cacharel Nemo - jake zkusenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 17.01.11 11:46
Cacharel Nemo - jake zkusenosti?

Recenze docela pozitivní, ale má ji poměrně málo lidí. Podle recenze a diskuse k ní, se bude jednat o vůni decentní a hodně univerzální.
Jak se Vám jeví? Občas se objeví, ceny se hodně různí.
 Michal

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Reakce:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 17.01.11 21:05

taky bych ho rád vyzkoušel … i když ten flakon je hroznej … takovej praktickej ;)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 17.01.11 21:27

mě taky moc zajímala; pak jsem ji vyzkoušel u Gorgony a ač není špatná, nákup se nekonal.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 17.01.11 21:30
derad píše:
mě taky moc zajímala; pak jsem ji vyzkoušel u Gorgony a ač není špatná, nákup se nekonal.

datum výroby je 1999 … čili bych si od toho taky moc nesliboval … ale stejně ji chci vyzkoušet

Každopádně mám ze stáje Cacharel pour l'Homme a tu to asi nepřekoná

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 18.01.11 07:41
xronos píše:
derad píše:

datum výroby je 1999 … čili bych si od toho taky moc nesliboval … ale stejně ji chci vyzkoušet

Každopádně mám ze stáje Cacharel pour l'Homme a tu to asi nepřekoná

No vida - to mě taky lehce zajímá. Kdyby se někde objevila za dobrou cenu, co mám čekat? Je to svalovec? Nebo spíš decenťák? :-)

Jo a díky ze názor na Nema. Rozhodně nebudu nijak spěchat se sháněním. No a flaška je opravdu nepochopitelná. Spíš ocením funkční design.
 M.

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 06.03.11 12:18

Vůni měl manžel, byla spíš kořeněná, ale velmi sexy. Líbivá - škoda, že se už nevyrábí, pořídila bych mu ji znova.

Na poličce 61 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 07.03.11 14:08

TO: tuzezlypes

Cacharel Nemo se před pár týdny objevil v nabídce na webu. XParfemy už vyprodali, ale měl by ho mít ve skladu marianet.cz: http://www.parfemy-kosmetika-levne.cz/c … -m/d-9387/

Já ho prozatím odpískal, spíš bych zkusil Cacharel pH. Zdůrazňuju - nejprve zkusil. :-) Zatím jsem měl se slepými nákupy až přiliš štěstí, nesmím to pokoušet. :whistle:

Michal

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist