Café - Café od Cofinlux.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 05.08.08 20:47
Café - Café od Cofinlux.

nevíte, jak voní? Voní po kávě či jinak?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 06.08.08 15:28

Cafe Cafe s kavou vela spolocneho nema :wink: , ja mam Cafe Cafe Adventure, ta je svieza drevito muskova vona, velmi prijemna , len vydrz…no so Shalimarom by sutazit nemohla :lol: Klasicka Cafe Cafe ak sa dobre pamatam, bola trochu bylinkova, trochu citrusova… asi som citila tu limetku. Ale vone tej znacky sa mi zdali dost kvalitne na tu cenu, skoda , ze ich stiahli z predaja… :cry:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5241 příspěvků 06.08.08 15:39

práve že ji mají v různých variacích na FragranceX - no a kávová vůně by nemusela být k zahození.Ale, jak vidím, kávová není. Každopádně moc děkuji za postřehy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.01.12 18:53

Značku Café - Café jsem dneska objevila v Marionnaud u Anděla - 30 ml za 395,–

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 21.03.12 18:37

Pokud by chtěl někdo trochu přiblížit, jak voní některé vůně od Café-Café, tak tady je můj krátký popis.
Café Green - zelenočajová klasika, hodně podobná na Green Tea od Ardenky. Takže pokud hledáte něco originálního, tak tady to nenajdete.. Na druhou stranu se jedná o poměrně univerzální nenáročnou svěží vůni. Vhodnou i do teplejšího počasí. Výdrž tak střední. Tzn. je to o něco lepší než u čajů od Ardenky.

Puro - pojí mě k ní hezké vzpomínky, takže nečekejte, že ji tu budu hanit. :mrgreen: Jedná se o osvěžující citrusovou vůni - typově něco jako Light Blue, I Love Love, Chupa Chups Divine Paradise. Cítím v ní převážně lehce nahořklé aroma grepu. Po rozvonění něco málo kytiček. Vůně je to jemná a milá. Pokud máte rádi citrusy a nevadí vám slabá výdrž, tak není co řešit.

Puro Iced - mi připomíná klasická tuhá mýdla s vůní zeleného jablka. A není to zase tak špatné. Je to taková průzračně čistá vůně. Za to může jistě i přidaná květena a pižmo. Jerry psala o podobě s Eclat D´Arpege. Souhlasím. Jen v Eclatu je více šeříku, namísto jablek jsou tam broskve a je o pár stupínků sladší. A taky mají hodně podobnou výdrž. Jinak musím ještě napsat jednu perličku.. Můj přítel je touto vůní přímo nadšen! Zkoušela jsem ji i na jeho ruku a pořád o ní básní, jak je příjemná.. Njn, on má prostě rád ty jednoduché a nenáročné vůně. :) Navíc i barva flakonu se mu jeví z této trojky nejkrásnější. Nebesky modrá.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.03.12 09:40

Café Café Gold Label - už je doma a víte, co v ní cítím? Chopard Cašmir!
Sice je méně hutná a pro můj nos líbivější, ale je to tam. 8)
Alespoň mi konečně došlo, že celá tato značka dělá víceméně kopie všeobecně známých vůní. :roll: No nic. Na druhou stranu není ani první ani poslední, že?..

albeni1  29.03.12 10:22

No počkej, a jsi zklamaná nebo spokojená? :mrgreen:
Teď nevím. Nevoní to levně? Četla jsem o ní na fragrantice, a měla jsem strach z ceny, protože bonbonkové polívačky se i levné dají udělat tak nějak ucházejícně, ale levnější vanilka už je oříšek, aby voněla pěkně…takže je dobrá? :)

A vidím že Gotas de colour je opravdu jako LB ( máš popisek na poličce )…ale tak to se celkem dá :)

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.03.12 13:02

Jelikož nemám ráda Cašmir, tak mi tak úplně nesedla. Ale jinak se mi nezdá, že by voněla nějak levně. I když je pravda, že bych si tu vůni dokázala představit jako vůni do auta nebo jako parfemaci leštiče na nábytek..
Ale jak říkám - vanilka ala Cašmir není podle mého gusta. Tak mě nemůžeš brát moc vážně. :mrgreen: Mám raději vanilku, co připomíná vůni pudinku nebo vanilkového cukru. Tohle je chladná vanilka s květinami (cítím hodně pivoňku) a trochou ovoce. Vlastně není tak špatná.. Třeba se k ní pročichám. 8)

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 29.03.12 13:03

@viky
Mně Gold Label zase po prvním nástřiku dost připomíná Balmyu,pak je o něco výraznější kávová stopa a vanilka a nakonec se to změní do takového příjemného hladkého mýdla s trochou sladkosti.Líbí se mi právě proto,že to není výrazně sladké.

Příspěvek upraven 29.03.12 v 15:56

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 29.03.12 13:16

Balmya! Přesně! To je ono. Tam je taky ten typ vanilky, co mi nesedí.
Na druhou stranu se mi v Gold Label docela líbí ta pivoňka. Připomíná mi to Stellu In Two Peony.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 29.03.12 16:00

Balmyu jsem kdysi poslala dál,vůbec mi ta vůně nesedla,tahle je jí sice trošku podobná,ale pro mě nositelnější.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

albeni1  29.03.12 18:20

Puro Iced mám stejné dojmy jako vy, je to prostě variace na oblíbené citrusové téma, pro mě téměř totožná jako LB, ale jemnější.
Intenso je zase obdoba Amor Amor. Myslela jsem, že bude trochu odlišná, ale opravdu je jí hodně blízko, i intenzita je slušná. Přežila sprchu a voní mi ze zápěstí doteď, nerozpadá se do lihu, pořád se drží směru daného složkami ze srdce a hlavy, není odfláknutá, a to oceňuju.
Takže celkově Cafe cafe zatím dobré. Nejsem z nich kdovíjak unešená, dopadly u mě trochu hůře než „slepé“ vůně od Agathy Ruiz de la Prada, ale i přesto to jsou sice obyčejné, ale celkem slušné univerzálky. Kdyby měli ničím nevonící lidi, co potkávám normálně ve městě, v tramvaji a na ulici alespoň toto, hned by to bylo o dost lepší :)

Daňule89
Nevyléčitelná závislačka 1357 příspěvků 10.08.12 13:08

Narazila jsem na nové dva kousky na el-ninu, nemáte někdo zkušenosti?
http://www.parfemy-elnino.cz/…cafe-cafeina
 http://www.parfemy-elnino.cz/…fe-cafe-cafe

Na poličce 61 parfémů 171 miniatur 58 odstřiků 638 vzorků V tužebníku 130 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist