Calvin Klein In2U

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraSK Košice  21.05.07 20:04

To som ja, len musím použiť tento nick, pretože som si nejako nezapamätala heslo a automaticky ma prihlasuje systém iba v práci :)…Tak v našej slovenskej Emme je vzorka CK In2U - napustený papierik dámskej a pánskej verzie. Teraz som su dámsku naniesla na ruku a..... sklamanie. Hlava bola ovocne svieža, cítila som tam svieže lesné plody a asi po 5 minútach cítim už iba to ovocie, ktoré zosladlo a pre mňa neprijateľný vanilkový ocásek. Myslela som, že podľa flakóna to bude nejaká high-tech vôňa a ono je to tuctová, aj keď nie úplne príšerná vôňa, ktoré sa v dave ľahko stratí a zabudne

Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.05.07 20:13

Ty napuštěné papírky nejsou zrovna ideální testery. Mně se zdála docela příjemná, i když souhlasím, že není extrémně originální. Mnohem větší katastrofa je Carolina Herrera 212 Summer Splash nebo jak se to jmenuje. To jsou opravdové splashky…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 21.05.07 20:23

No mě nenadchla, taková divná, jakoby několik vůní dohromady.Ta vůně se dle mého subjektivního pocitu neumí rozhodnout, čím vlastně bude, jestli sladká, ovocná či co.nepovedený pokus o originalitu. Na druhou stranu, když máte chrlit jednu limitku za druhou, co se dá ještě vymyslet ?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

PetraSK Košice  21.05.07 20:28

no to áno, pritom Calvin je ešte ok, čo sa týka limitiek, okrem jeho CK One vlastne nemá nič, no, ešte Eternity, tie nemusím, ale Ck One sa mi páčia, hoci najradšej mám CkBe. Ale radšej sa mal držať na uzde, čo sa týka tohto produktu, hoci zapadol do typicky ľúbivých vôní a prachy sú prachy nie?

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23741 příspěvků 14.06.09 21:25
chava píše:
No mě nenadchla, taková divná, jakoby několik vůní dohromady.Ta vůně se dle mého subjektivního pocitu neumí rozhodnout, čím vlastně bude, jestli sladká, ovocná či co.nepovedený pokus o originalitu. Na druhou stranu, když máte chrlit jednu limitku za druhou, co se dá ještě vymyslet ?
Tak s tím souhlasím. Není mi nepříjemná, ale také z ní na mě nedýchla žádná originalita. :? Považuji ji spíš za vůni letní, ale v chladu jsem ji ještě nezkoušela. Voní jako sladké a velmi štavnaté ovoce. :D
Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Stapeli
Nevyléčitelná závislačka 1413 příspěvků 15.06.09 18:18
Dalia píše:
chava píše:
Tak s tím souhlasím. Není mi nepříjemná, ale také z ní na mě nedýchla žádná originalita. :? Považuji ji spíš za vůni letní, ale v chladu jsem ji ještě nezkoušela. Voní jako sladké a velmi štavnaté ovoce. :D

Mám stejný názor, nejdřív se mi nelíbila, ale teď ji ještě párkrát v létě použiju, ale určitě se mi llíbí víc než její následovnice CK In 2U Pop Her - tu jsem nějak nemohla vůbec a poslala jsem ji dál…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 144 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23741 příspěvků 15.06.09 18:25

Tu jsem ještě nezkoušela. :?

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 15.06.09 18:59

Já ji zkoušela na ruku a nijak mne neurazila ani nenadchla. Docela příjemná vůně, ale taková nezajímavá

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 22.06.09 08:14

CK In2U bych na chlapech zakázala. Hrozně na ní ulítávám. Nemůžu si pak pomoct, nejradši bych se na dotyčného vrhla. Ach jo. Máte taky nějakou podobnou parfémovou slabost?

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 23.06.09 00:07

Eskargoth: Nepovídej :lol: . Že bych ji koupila tomu svému :conf: ?!

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Fleur  23.06.09 10:02

Bohužel je to ten typ vůně, co se snadno „přenosí“ - zkoušela jsem ze vzorku a odstřiku a blahořečila si, že jsem nepořídila rovnou ten obří flakón!

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 23.06.09 21:10

:viky: každý máme to svoje.. a já to mám beztak spojené s tím, že ten na kom jsem to poprvé cítil aje prostě úžasný. Je zvláštní jak některé vůně vyvolávají asociace

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 05.09.12 10:57

Já Calvina můžu hlavně unisex limitky - nejkrásnější /pro mě/ je CK ONE SUMMER 2006 - to je ta nejnádhernější vůně na léto.....

Jinak ONE klasika - to beru vždy když nevím co bych…Pro mě Clein bílý triko, tmavomodré džíny, tenisky - krásnej čistej styl.

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Akara
Učednice 53 příspěvků 17.05.14 12:42

Já ji mám a ráda se s ní voním,když jdu na kolo a tancovat a můžu říct z vlastní zkušenosti,že na oblečení dlouho vydrží,ale na mé kůži vůbec :-(

Na poličce 48 parfémů 7 miniatur 11 odstřiků 14 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist