Calvin Klein - SECRET OBSESSION

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 31.08.08 18:44
Calvin Klein - SECRET OBSESSION

Tak Obsession už nestačí, musíme přitvrdit na SECRET OBESSION!! :lol:

CK mě nikdy moc nezaujal - jeho vůně jsou pro mě moc „fresh and svěží“ :-D, a/nebo unisex což, v jeho interpretaci znamená spíš bezpohlavní, anebo moc sladké a příliš jednoznačné … s jednou výjimkou … a to OBSESSION (ta se mi opravdu líbila) :wink:

Proto jsem na SECRET OBSESSION DOCELA ZVĚDAVÁ. O to víc, že složení vypadá lákavě :!: : švestka, růže
bílé květy: egyptský jasmín, pomeranč. květy, tuberóza
kašmír. dřeva, ambra, santal

Tak se nechám překvapit :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 31.08.08 18:48

Zní to dobře, přímo výborně. Obsession je opravdu krásná, naprosto s Tebou, Domenico, souhlasím, že z celé CK řady je tato jediná opravdu Velká Ženská Fatální vůně. Jinak jen tak na okraj, nedávno jsem testovala Must od Cartiera, která prý byla inspirací pro Obsession, a jsou si opravdu velmi podobné. Mně je Must příjemnější, protože Obsession je pro můj nos suchá až na hranici snesitelnosti, jako když se mi podaří při hltavé konzumaci Tiramisu vdechnout kakao.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 31.08.08 19:06

:D to je krásný příměr! …a Must se mi taky moc líbil!! :wink:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.09.08 17:50

Dnes jsem testla a musím říct zlatá stará Obsession. V tomhle cítím Hypnotic a Gaultier 2 v jednom, vztah mezi starou a novou verzí nevidím žádný. Kšá kšá.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.09.08 17:52

A ještě jsem zapomněla na Mahoru. Tu z toho snad cítím nejvíc. Jano, vyzkoušej!

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.09.08 18:40
Irena píše:
A ještě jsem zapomněla na Mahoru. Tu z toho snad cítím nejvíc. Jano, vyzkoušej!

Nerejpej! :D Mahora a Obsession jsou nebe a dudy. A tahle novinka? U mě ji diskvalifikuje jasmín a švestka, ani to zkoušet nebudu. I původní O je pro mě už za hranicí, co snesu. A Hypnotic taky nemůžu.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.09.08 18:48

Tahle nová Obsese právě nemá s tou starou nic společnýho. Je to převlečená Mahora. 8)

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.09.08 18:54
Irena píše:
Tahle nová Obsese právě nemá s tou starou nic společnýho. Je to převlečená Mahora. 8)

Kššá !:twisted: Nepomlouvej Mahoru, která je na cestě ke mě!

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 05.09.08 07:34

Jano, nemyslela jsem to vůbec zle :wink: . Secret Obsession není žádná odfláklina, myslím, že mezi letošními novinkami boduje. Já jenom nejsem příznivec tuberózových vůní. Ale když se Ti líbí Mahora, myslím, že by stála za vyzkoušení. I v Magie noire je tuberóza.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 05.09.08 08:00

Tak by to mohla být pro milovníky Mahory dobrá náhrada?Když není Mahora tady k sehnání.Je to hodně podobné?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 05.09.08 08:15

Pro můj nos ano. Ale Mahora mi přijde výraznější, bližší máslovému krému do dortu. SO je jemnější, temnější, záhadnější. Pro mě určitě hezčí než Mahora.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 05.09.08 08:47

Tak fajn,aspoň budeme mít nějakou náhradu a když říkáš,že pro Tebe ještě lepší :conf: Tu musím vyzkoušet,díky :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 05.09.08 08:54

Tak to ho chci také vyzkoušet-samé chvály…
Klasický Obssesion se mi nelíbí-je to silný,výrazný až agresivní odér pro můj „nosík“ :? :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 05.09.08 09:52
Irena píše:
Jano, nemyslela jsem to vůbec zle :wink: . Secret Obsession není žádná odfláklina, myslím, že mezi letošními novinkami boduje. Já jenom nejsem příznivec tuberózových vůní. Ale když se Ti líbí Mahora, myslím, že by stála za vyzkoušení. I v Magie noire je tuberóza.

Dostala jsem záchvat smíchu! Převlečená Mahora! :lol:

Asi jsem příznivec tuberózovek - to jsem zjistila teď, že vlastně to, co mě v Magii bere, je tuberóza. Vždycky jsem myslela, že je to ta růže.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25895 příspěvků 05.09.08 10:32
janas píše:
Irena píše:

Dostala jsem záchvat smíchu! Převlečená Mahora! :lol:

Asi jsem příznivec tuberózovek - to jsem zjistila teď, že vlastně to, co mě v Magii bere, je tuberóza. Vždycky jsem myslela, že je to ta růže.

Tak to já, ač příznivce tuberózových vůní (včetně opravdových tuberózových pecek) a zároveň příznivce Magie Noire (hlavně původní!!! verze), si jsem jistá, že to, co mne na Magii Noire přitahovalo, tuberóza nebyla. Můj nos v ní tuberózu necítil (ač tam je). Spíš jsem vnímala galbanium a hyacint a růži a ylang a trochu i narcis … V nové verzi cítím hlavně kouř :( !! Ach jo, kdo se je prosil, aby měnili složení :evil:: Pro mě byla původní Magie Noire dokonalá - jemná i sytá zároveň, s velkou výdrží, tajemná, sexy … krásná !
V téhle podobě jsem jí měla opakovaně, byla to moje vůně číslo jedna, a brečela bych, když ten flakonek vidím :wink:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist