Calyx

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blis
Učednice 137 příspěvků 09.02.09 20:22
Calyx

Holčiny, která jej znáte či máte, jaký je? Svěží vůně můžu, hledám nějakou netradiční a hlavně „neokoukanou“ a Calyx bych ráda riskla i naslepo…
Vím, že Tuřín mu dává 5*, ale to pro můj nos nemusí být vůbes směrodatné :twisted:

Zajímala by mne také výdrž :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 10.02.09 20:00

Ahoj Blis,
Calyx je pro mě vůně zajímavá a neokoukaná. Cítím trávu a jemně nějaké kytičky. Vnímám ji jako bílozelenou vůni, je spíše taková suchá, nebo příjemně zatuchlá :) než vyloženě svěží. Nejvíce mi byla zatím podobná vůni Cristale edp. od Chanel.
Těším se až ji budu moct vyzkoušet v letní, vlahý večer. Objednávala jsem ji v zimě, myslím, že léto jí bude svědčit více.
Nedoporučovala bych jí kupovat naslepo, ostatně jako žádnou jinou vůni.
Myslím si, že je dost divná a nemusí se líbit každému.
Výdrž na mě dobrá, klidně půl dne.
Nevím, jestli jsem ti nějak pomohla, ale určitě ti můžu poslat vzoreček :)

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 10.02.09 21:31

Tady by se mohla popisně „vyřádit“ Mitzi :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 11.02.09 09:33

Holky moc díky za informace. Mitzi jsem si již dovolila kontaktovat pomocí vzkazu:)
Hakhak mě trošku odradila od nákupu naslepo, Cristale totiž znám a mám ji zatím v kategorii „nevím jestli je tak ošklivá nebo tak hezká“ :twisted:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 02.08.09 09:09

Tak už jsem taky podlehla kouzlu vůně Calyx :wink: Od té doby, co mám od Mitzi vzoreček, jsem celé měsíce přemýšlela, co mi tak hrozně moc známého připomíná a přišla jsem na to až včera - je to angreštový kompot:lol:

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 02.08.09 12:01

To je zatím první vůně v odstřiku (a že jich mám spoustu a naslepo), se kterou si nevím rady, nevím, jestli si ji nechám nebo jestli půjde dál. Složení, které se mi musí líbit, typově velká podoba s DKNY Women, kterou miluju, a nějak se s ní nemůžu sžít. Ještě počkám na trochu chladnější počasí a uvidím.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Fleur  27.09.09 13:47

Podle složení měla být mým miláčkem na první počich, ale na ruce mi tak příšerně čpěla (něco a la zpocené podpaždí agresivního muže), že už pokus nezopakuji.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist