Calyx

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blis
Učednice 137 příspěvků 09.02.09 20:22
Calyx

Holčiny, která jej znáte či máte, jaký je? Svěží vůně můžu, hledám nějakou netradiční a hlavně „neokoukanou“ a Calyx bych ráda riskla i naslepo…
Vím, že Tuřín mu dává 5*, ale to pro můj nos nemusí být vůbes směrodatné :twisted:

Zajímala by mne také výdrž :conf:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 10.02.09 20:00

Ahoj Blis,
Calyx je pro mě vůně zajímavá a neokoukaná. Cítím trávu a jemně nějaké kytičky. Vnímám ji jako bílozelenou vůni, je spíše taková suchá, nebo příjemně zatuchlá :) než vyloženě svěží. Nejvíce mi byla zatím podobná vůni Cristale edp. od Chanel.
Těším se až ji budu moct vyzkoušet v letní, vlahý večer. Objednávala jsem ji v zimě, myslím, že léto jí bude svědčit více.
Nedoporučovala bych jí kupovat naslepo, ostatně jako žádnou jinou vůni.
Myslím si, že je dost divná a nemusí se líbit každému.
Výdrž na mě dobrá, klidně půl dne.
Nevím, jestli jsem ti nějak pomohla, ale určitě ti můžu poslat vzoreček :)

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 10.02.09 21:31

Tady by se mohla popisně „vyřádit“ Mitzi :wink:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 11.02.09 09:33

Holky moc díky za informace. Mitzi jsem si již dovolila kontaktovat pomocí vzkazu:)
Hakhak mě trošku odradila od nákupu naslepo, Cristale totiž znám a mám ji zatím v kategorii „nevím jestli je tak ošklivá nebo tak hezká“ :twisted:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 02.08.09 09:09

Tak už jsem taky podlehla kouzlu vůně Calyx :wink: Od té doby, co mám od Mitzi vzoreček, jsem celé měsíce přemýšlela, co mi tak hrozně moc známého připomíná a přišla jsem na to až včera - je to angreštový kompot:lol:

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 02.08.09 12:01

To je zatím první vůně v odstřiku (a že jich mám spoustu a naslepo), se kterou si nevím rady, nevím, jestli si ji nechám nebo jestli půjde dál. Složení, které se mi musí líbit, typově velká podoba s DKNY Women, kterou miluju, a nějak se s ní nemůžu sžít. Ještě počkám na trochu chladnější počasí a uvidím.

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Fleur  27.09.09 13:47

Podle složení měla být mým miláčkem na první počich, ale na ruce mi tak příšerně čpěla (něco a la zpocené podpaždí agresivního muže), že už pokus nezopakuji.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist