Calyx - Prescriptives/Clinique

la.reina 04.05.14 08:30

Calyx - Prescriptives/Clinique

Dobrá zpráva pro všechny, kteří pláčí za Calyxem!

Podle tohoto článku: http://www.harpersbazaar.com/…lyx-relaunch

se Calyx znovu objevil pod značkou Clinique.

Kdo ví, zda-li se bude lišit od toho původního. :think:

Viděla jsem, že na Strawberrynetu už ho mají… http://cz.strawberrynet.com/…pray/167544/#…

Reklama

jerry 04.05.14 11:07

Jen doplním: od března je k vyzkoušení v Sephoře.
A podle mě je reformulovaný (pro můj nos k lepšímu).

Fleur 04.05.14 11:50

Příspěvek upraven 29.07.14 v 16:01

jerry 04.05.14 12:37
@Fleur píše:
Já jsem ho zkoušela v Douglasu. Calyx jsem nikdy nenosila, takže si netroufnu tvrdit, zda prošel reformulací, či ne. Ale z dávného zkoušení si pamatuji, že mě vůně odradila příliš ostrou zelení a pak v ní bylo cosi, co se na mně rozvinulo čpavě jako pot. Teď vyzněla vůně podstatně lépe - je uhlazenější, bez nežádoucích tělesných asociací. Kdybych neměla O de Lancome, tak bych jí věnovala více zájmu.

Je to i můj dojem - navíc v „novém“ Calyxu cítím hodně zralý angrešt.

la.reina 04.05.14 15:13

@jerry Docela ráda bych ho vyzkoušela (a určitě i vyzkouším) v rámci své „Tour de Turin's 5 stars fragrances“ - ale původní Calyx neznám, tak bohužel nebudu mít srovnání… :?

Mitzi 05.05.14 23:57
@jerry píše:
Jen doplním: od března je k vyzkoušení v Sephoře.
A podle mě je reformulovaný (pro můj nos k lepšímu).

Myslíš, že bude třeba v Palladiu? Ráda bych vyzkoušela. Měla jsem asi 4 balení, troufnu si říct, že ještě poznám, jestli ho přepracovali, i když je to už dávno.

jerry 06.05.14 06:23

@Mitzi

Snad ano - i když mám dojem, že tam nemají úplně celý sortiment. :think:

elisa 06.05.14 15:21

Calyx nosím a miluji, budu muset udělat zásobu. :-( Obávám se reformulace.

Mitzi 06.05.14 17:16

Reformulace tam je, ale z jednoho letmého vyzkoušení nedokážu vysvětlit, v čem je jiný.
Ten nový si určitě nekoupím.

mimi 07.05.14 15:46

ja som ju skusala asi uz pred dvomi mesiacmi vo fann v Bratislave.
Uz som pisala vo vlakne o podobnych vonach, ze po rozvonani mi pripomenula sunny skies od avonu (aj tvarom flakonu).
Na zaciatku ma z nej ide prekotit, nieco mi v nej zahojda poriadne zaludkom a zavanie ako pot. Prijatelny pre moj nos, az do faze „nemozem sa nabazit“ je tak cca po pol hodine az do uplneho vyvanutia.
Cena likvidacna, za 50 ml chcu 69 EUR.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist