Canoe (Dana)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.06.09 18:12
Canoe (Dana)

tak konečně dorazila - po 17 dnech…jestli někdo znáte Brut, je mu dost podobná, ale o trošku víc vanilkovější…jak psal někdo na Basenotes, nešel bych s ní asi na oficiální večírek, tam by dost „vyčnívala“ - ale na denní nošení je fajn 8)

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.06.09 20:23

Tak ji popiš více…
PS: máš celkem „vychytanou“ poličku :wink: (až na Fahrenheit…)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 06.06.09 20:42

Taky jsem nakoukla… :shock: Fíha! :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.06.09 21:02

díky…no, cítím tam ten sladký základ, vanilku - ale zároveň i něco jako „sladkou trávu“ nevím dost dobře jak to definovat, protože kromě toho Brutu jsem na to v žádné jiné kolínské nenarazil a taky trošinku něco jako jehličí, les - ale to jen chvílema…každopádně na dnešním klukovi okolo 20let by ta vůně působila jako pěst na oko…po přivonění z lahvičky je tam lehce cítit takový ten alkoholový „akord“ jako u některých drogerovek, ale po aplikaci na kůži překvapivě zmizí a zůstává jen ta celkem příjemná nasládlá vůně, nejsem zrovna odborník v popisu nebo určování složek, většinou dělím na líbí/nelíbí případně určím,že v tom či onom je nějaká složka, která mi vadí… :lol:

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 18.06.09 19:15

tak, dneska dorazil další kousek od Dany - English Leather…ze začátku příjemná citrusová vůně připomínající lehce 4711, po pár minutách se ale rozvoní po kůži a po cca půl hoďce mi, alespoň na mé kůži, něčím připomíná Dior Homme (nezkušený nos by si je myslím mohl i splést), který se mi sice dřív nelíbil, ale postupem času jsem si k němu nalezl cestu…takže jsem spokojen a potěšen :lol: :) :banana:

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 19.06.09 12:16

English leather doma mám také. Chtěla jsem jí dát tatínkovi k svátku, ale ten jí po zběžném očichání razantně odmítl, s tím že je to nějaký sladký a že to snad ani není pro pány. Mě se tedy naopak líbila, nějak mi svým způsobem typově připomínala Habanitu. Takže v podstatě by to možná i žena nosit mohla :P Každopádně stejně jako Habanita to není vůně pro každého.

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 19.06.09 12:42

taky se musím přidat a sklonit poklonu Tvojí polici…, většinu vůní sice vůbec neznám, ale je vážně pěkná a barevně vyvážená :wink: ..až si říkám, škoda, že nejsem chlap, ty dámské vůně se většinou plní do průhledných flakoníků a obsah bývá taky bledý :(

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 19.06.09 17:05
Slimek píše:
taky se musím přidat a sklonit poklonu Tvojí polici…, většinu vůní sice vůbec neznám, ale je vážně pěkná a barevně vyvážená :wink: ..až si říkám, škoda, že nejsem chlap, ty dámské vůně se většinou plní do průhledných flakoníků a obsah bývá taky bledý :(

děkuji :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist