Carla Fracci Hamlet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 23.04.09 08:39
Carla Fracci Hamlet

Složení: citrusy, vodní tóny, hruška, magnólie, pepř, pivoňka, guajakové dřevo, santal, ambra

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 23.04.09 08:45

zní to lákavě.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 23.04.09 09:17

Nevím, podle toho složení a vzhledem k tomu názvu se mi to jeví spíš jako, že se chce prodat něco pod slavným jménem.
Kytky, ovoce, ambra…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 23.04.09 09:45

flakón krásný, ale odradily by mě ty vodní tóny. :cry: Jakmile vůně obsahuje vodní tóny tak se mi z ní chce :vomit:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 23.04.09 10:23

ale flakon se jim fakt povedl - jednoduchá elegance :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 23.04.09 10:30

Srandovní je, že Carla Fracci je Italka jak poleno, ale zde nic od ní nevidět:D Máještě několik divadelních vůní, mimochodem.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.04.09 11:06

Na tom obrázku je muž nebo žena?
O Hamletovi jsem tu už psala, měla jsem ho na ruce v pondělí. Myslím, že se dost nepovedl. Jsem zklamaná a Shakespeare by byl taky. Vůně je nevyvážená, cítila jsem ten pepř, chvíli dokonce i anýz a pak už jen cosi neurčité. Hamlet by si zasloužil víc.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 23.04.09 23:38
Ronna píše:
Na tom obrázku te muž nebo žena?
O Hamletovi jsem tu už psala, měla jsem ho na ruce v pondělí. Myslím, že se dost nepovedl. Jsem zklamaná a Shakespeare by byl taky. Vůně je nevyvážená, cítila jsem ten pepř, chvíli dokonce i anýz a pak už jen cosi neurčité. Hamlet by si zasloužil víc.

Podle mě baba, bohužel pro ni :twisted:

To složení mě teda také moc neláká, řekla bych, že se tam musí prát ty příliš lehké složky s težšími, ale nevím, nejsem znalec.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.04.09 23:41

A já myslím, že to nebude špatné, když už tak spíš takové nijaké. Některých složek se trochu bojím (magnólie, vodní tóny, hruška), ale zatracovat to dopředu nebudu. Až ho u nás uvidím, určitě zkusím - už jen pro ten krásný flakon! :P

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 23.04.09 23:47
verunka2201 píše:
A já myslím, že to nebude špatné, když už tak spíš takové nijaké. Některých složek se trochu bojím (magnólie, vodní tóny, hruška), ale zatracovat to dopředu nebudu. Až ho u nás uvidím, určitě zkusím - už jen pro ten krásný flakon! :P
+

Zatracovat určitě ne, spíše přistupovat s krajní obezřetností:-)

Já se také bojím hlavně té magnólie…

Citrusy budou stejně hned fuč, bude to spíš takové sladce dekadentní :twisted: (no mimálně výraz je to dobrý)

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 24.04.09 00:15
popelka píše:
flakón krásný, ale odradily by mě ty vodní tóny. :cry: Jakmile vůně obsahuje vodní tóny tak se mi z ní chce :vomit:

nesedí mi k flakónu ani k názvu ty citrusy a vodní tony , hruška :conf: , -vypadá to tak, že nevěděli co tam dát a dali co bylo po ruce.
Hamlet by měl být dramatický ? Alespoň to tak vidím , spíš bych očekávala nějaký kožený chypr.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 24.04.09 07:35

Oni tím parfémem očividně chtěli zobrazit tu Hamletovu počáteční vnitřní rozpolcenost :twisted:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.04.09 08:27
Ronna píše:
Na tom obrázku je muž nebo žena?

Na obrázku je Carla Fracci osobně.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.04.09 16:10
Oleka píše:
popelka píše:
nesedí mi k flakónu ani k názvu ty citrusy a vodní tony , hruška :conf: , -vypadá to tak, že nevěděli co tam dát a dali co bylo po ruce.
Hamlet by měl být dramatický ? Alespoň to tak vidím , spíš bych očekávala nějaký kožený chypr.

Já klidně i kadidlo, něco kouřového, vždyť to byl takový ponurý hrad, kde on žil.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 27.04.09 22:28

Tak jsem to dnes zkusila, jen na papírek, pro jistotu. Žel bohu, příliš, příliš do pánska a pepřem nesmírně ostré :( Mě tedy pepř vadit asi nemá (zbožňuju Lacoste pour Femme, kde má být hromada pepře, ale já ho tam skoro necítím), jenže tady mě celou dobu tak hrozně štípal do nosu!! Čekala jsem, že to bude jen fáze, že se tam pak objeví i ty hezké věci, ale ne. Dokonce i ta kritická hruška a magnólie se pod tou pepřovou náloží neobjevila :shock: Za sebe tedy říkám ne.
Ale co by asi řekl Hamlet? No možná by nespokojený nebyl, mě to přijde (na rozdíl od toho mnoštví stejně plytkých vodiček, jaké se teď do parfumerek neustále valí) svým způsobem originální. Zkuste někdo další a napište dojmy! :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist