Carolina Herrera Ch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.07.09 13:40
Carolina Herrera Ch

sladší vůně, trošku připomínající Midhight Rain od La Praire, zkoušel někdo? Mě se líbí.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.07.09 13:44

tak jestli je v databázi pravdivý rok uvedení 2007, tak je to tedy novinka jen v našich parfumériích :lol:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 07.07.09 14:11

Tohle téma už tu je… http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 15.08.11 15:25

dnes sa tu o nej písalo, že končí a zhodou okolností som dostal dnes jej vzorku :lol:

no, cítim jedine pačuliovú sladkosť, občas na sekundu citrón a zdá sa, že v pozadí by mohli byť kvetiny - ruža, jazmín

dost sladká, elegantná… flakón totálne mimo, k vôni sa vôbec nehodí

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 15.08.11 16:07

že KONČÍ ?! :speechless: :speechless: :speechless: jako fakt? Jestli je to pravda, musím šetřit na zásoby, nedávno jsem se do ní zamilovala a používám ji teď nejčastěji… Proč proboha musí končit všechny parfémy, které si oblíbím :bang: :cry: jestli skončí i Dune, jdu si to hodit…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 15.08.11 16:20

a jimmy choo si neskúšala? mne teda pripadajú dosť rovnaké :conf:

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 15.08.11 16:26
Alex píše:
a jimmy choo si neskúšala? mne teda pripadajú dosť rovnaké :conf:

jo? Nezkoušela, ale vyzkouším… Na CH se mi líbí, že na ni mám náladu kdykoli, cítím se v ní dobře a kdybych si někam na delší dobu musela vzít jen jednu vůni, s klidem bych si vzala tuhle - jinou takhle pro mě univerzální vůni nemám…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 15.08.11 18:59

Voňavé krásne pralinky s grapefruitom v úvode…tiež ma bavila, veľmi rýchlo som ju minula…škoda jej.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 15.08.11 20:14
Tequila píše:
jo? Nezkoušela, ale vyzkouším… Na CH se mi líbí, že na ni mám náladu kdykoli, cítím se v ní dobře a kdybych si někam na delší dobu musela vzít jen jednu vůni, s klidem bych si vzala tuhle - jinou takhle pro mě univerzální vůni nemám…

Jimmyho majú v sephore :) určite by som ju na tvojom mieste skúsil, ale Jimmymu tá uhladenosť trochu chýba, ale rozhodne sú veľmi podobne sladké

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist