*CARON

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 01.09.08 15:38
*CARON

Holky, která používáte Narcisse Noir, jaké byly ohlasy? Hledala jsem vlákno a Caron jako celek není :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ukázat značku Caron

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 01.09.08 15:50

Měla jsem odstřik-
opravdu hutný narcis v kouřovém oparu,
ne těžký,trošku kostelní
takový tajemný..
Ale asi to nebude vůně, o které vám většina řekne, že mu voní(a to je dobře, ne?… :wink: )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 01.09.08 15:56

Na Černém narcisu se mi líbí jen název. Pro mě nenositelná vůně. Okamžitě mi evokuje inzulín, a to jsem si k inzulínu nikdy nepřičichla. Připomíná mi prostě něco nemocničního, balzamovacího, dezinfekčního, fujky fujky.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 01.09.08 15:59

Miru má pravdu, je to dost těžký parfém (i když jsem měla EdT) spíš na večer a ještě s mírou.
Zdensy já myslím, že to nebude nic pro tebe - ty jsi na jemné a decentní vůně. Narcis je dost silná „pecka“, i když sladký mi nepřipadá - spíše nahořklý. Já z něj cítím nejvíc jasmín a pomerančový květ - to jsou hodně intenzivní květiny. Dokonce na první počich se mi vůbec nelíbil, přišel mi moc křiklavý. Připoměl mi holičství mého dětství,kde mě za 5 korun stříhali na kluka. Ale když se rozleží - je tam to tajemno, smyslnost. A caronovská kvalita. Mě se mnohem víc líbí Sacré.
Musíš zkusit sama - nejlépe vzoreček, naslepo ne!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 01.09.08 17:53

Já mám právě vzoreček a už druhý den si jím polívám zápěstí, ale neodhadnu, jak by vonělo oblečení a vlasy. Přečetla jsem si recenzi a ohlasy pod ní, spíš mě zaráží názory na mýdlo, nechci vonět jak prádelník :) Ale vůbec mi není nepříjemná.
Sacré mám flašku, voní mi velmi, ale není až tak sexy. Anebo je? :twisted:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 01.09.08 19:39

Narcis je asi víc „sexy“. Já jsem ovlivněná tím, že moc nemusím jasmín. Ale mýdlová mi nepřipadá.
Oleka ji má na prvním místě v žebříčku - podívej se jí na poličku.

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 01.09.08 19:56

Mně připomíná Narcisse Noir L'Heure Bleue :shock: , ale L'Heure vnímám jako propracovanější, modernější a /po rozvonění/ jemnější verzi /Skalní příznivkyně Caronu prominou, doufám :oops: :lol: / Obojí je spíš na večer, ¨možná v chladnějších obdobích i na den, ale přece jen jsou to klasické parfémy a záleží, kde se člověk pohybuje, dokonce mám zato, že na některá místa je těchto skvostů škoda :P Mimochodem na Narcisse Noir jsem občas měla odezvu, že jde o vonné tyčinky, což se mi u Modré hodiny nikdy nestalo - ta byla vždy přijímána i parfémově negramotným okolím o dost lépe :D

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 01.09.08 20:01

Pokud se přidám ke srovnávání se Sacre - ten je pro mne nudný, na mně voní Parfum Sacre jako obyčejná medová voda s lehkým pudrem, takový normální parfém :x Jsem v pokušení napsat, že kdo si oblíbil Modrou hodinu, zamiluje si /alespoň částečně/ také Narcisse Noir, ale otázkou je, jestli i někdo jiný kromě mne cití podobnost :?

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 01.09.08 20:04

Tak jsem honem dala na druhé zápěstí Modrou hodinu a cítím „obtěžkané“ fialky :) Krásná je taky. No to je dilema :D

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 01.09.08 20:17

Opravdu vám nikomu nevoní jako narcis?? Já si ji (EDT) pořídila zrovna v době kdy najaře kvetly narcisy a s úžasem jsem chodila kytici oňufávat, jak se Caronu povedla stvořit jejich věrná vůně :oops:. Každopádně už mám jenom odstřik, bohužel pro mě na nošení není… :cry:

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 01.09.08 20:19
zdensy píše:
Tak jsem honem dala na druhé zápěstí Modrou hodinu a cítím „obtěžkané“ fialky :) Krásná je taky. No to je dilema :D

Zdensy, kup si obě! Mladá jseš jen jednou! :D

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 01.09.08 20:31

Na mládí potřebuji ještě Organzu Indecence :D , je k nesehnání :!:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.09.08 20:36

Narcisse Noir mě teda bohužel moc neoslovil. Ale zkoušela jsem jen ze vzorečku, pořádný střik by napověděl asi víc. No, možná by mě zabil :D Parfum Sacré je pěkná vůně, dokonale vyvážená, ale nemůžu se zbavit dojmu, že se kolem něj dělá příliš mnoho humbuku. Moc Caronů ozkoušených nemám, ale z těch, které mi prošly pod nosem, se mi nejvíc líbila Bellodgia. A to karafiát nijak zvlášť nevyhledávám.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 02.09.08 06:35

Včera jsem večer voněla Modrou Hodinou, pokud to ještě někomu připadá podobné rozepište se, ale v Hodině jsou fialky a kosatec, jestli se nepletu + taková ta vosková sladkost. Vůbec si ji neumím připodobnit k ničemu kouřovému, temnému, žlutému..... Byla jemňounká, krásná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 02.09.08 09:06

No on mi taky modrou hodinu vůbec nepřipomíná. Oba jsou tak trochu starosvětské, ale tím podobnost končí. V modré hodině jsou opravdu hlavně fialky a kosatec, ještě bych přidala karafiát, je taková pudrová. Z narcisa cítím hlavně pomerančový květ, není tak veselý jako v toaletce od YR, ale je tam. A pak santal. Temný a kouřový se mi ale nezdá.

Mám jen odstřik, musím ho znovu vyzkoušet, měla jsem období, kdy se mi z pomerančivého květu zvedal žaludek (aneb jak jsem se ráno navoněla a v poledne mi propukla střevní chřipka), ale to už je snad pryč.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist