Caron - L'Anarchiste

Luqas 09.05.09 22:42

Caron - L'Anarchiste

mrzi ma , ze musim zalozit novu temu o jednej voni, ale tato vona ma dost zaujima, ale neviem tu o nej najst nijaku zmienku,, ak sa uz niekde predsa len spominala, tak sa ospravedlnujem, ak nie,,mate s anarchistom skusenosti??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Luqas 09.05.09 22:46

ospravedlnujem sa,,, anarchista sa tu uz rozoberal,,,Ada ak mozes,, vymas prosim ta tuto temu,, dakujem

verunka2201 09.05.09 23:19

Vymazat ji můžeš i ty sám :wink:

Luqas 10.05.09 09:39

ak by som vedel ako tak je davno vymazana

verunka2201 10.05.09 22:04

Vlevo dole pod celým vláknem máš křížek.

Luqas 10.05.09 22:46

hm no ale mna by aj tak zaujimal ten anarchista…viaceri aj na fore pisu ze anarchist vonia za krvou, a miniparfums mi pisal na mail, ze to dokoca vonia ako krv s kovom,,,moze to byt vona velmi zaujimava…ale zas voniat ako drakula by som nechcel :_D

verunka2201 10.05.09 22:51

Však jsi o pár příspěvků výše psal, že už se tu probíral…? Nebo, já tomu už tedy vůbec nerozumím :(

Luqas 10.05.09 23:05

sory, ale ja ten krizik neviem najst :D

Luqas 11.05.09 10:34

mne je to fuk?? nechapem,,,

Arome jv 11.05.09 16:17

Mazání

Jak je pod rámečkem vlevo dole „sledovat odpovědi na toto téma“, tak tam pod tím je křížek, samozřejmě, když si přihlášený a je to tvoje téma.

Luqas 11.05.09 22:36

viem, kde myslis :D ale ja to tamfakt nemam, opzeral som sa presne na to miesto asi 20krat D

Jitka 12.05.09 00:03

....... a tak se na to vykašli a nech to tady. :P

xronos 12.05.09 13:50

napadají mě otázky: jak voní kov ....... a jak voní krev ..... :)

podle mě teda nijak výrazně … a pokud jo, tak rozhodně ne příjemně

miniparfums mě od ní odrazoval a popravdě … po vyzkoušení Caron pour un Homme a Yataganu už mě na Anarchiste přešla chuť ;)

Nat 12.05.09 14:35

To Luqas - můžu potvrdit, že Anarchistra není nic moc, měl jsem vzorek. Je to taková nevýrazna, mírně nasládlá vodička. Nic mě v tom nevadí, ale ani nenachlo.

To xronost: nejlepší vůně kovu bych řekl, že je v Dreamerovi od Versaceho. Nutno ošem říct, že jde o značně zkultivovanou podobu vůně kovu, hladkou a ne tak dráždivou. Narozdíl od skutečného kovu, jehož charakteristický zápach způsobují především jeho vlastní oxidy, které ve spojení se vzdušnou vlhkostí částečně reagují na jinak vzácné a nestabilní kyseliny, které opravdu nevoní. I tak ale mluvím o čistých kovech, protože spojovat si to se sradem kovových dílů umaštěných tecnickými oleji, to už je zase něco jiného. No a krev, ta voní přesně, jako kov a sůl dohromady, ovšem jako parfém ledat tak pro Jacka Rozparovače. :lol:

Nat

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist