caron Sacré

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas  17.12.07 01:01

Web je úžasný, našla jsem ho náhodou, sem si budu chodit číst.
Po přečtení recenze na parfum Sacré se mi zdá, že bez něj nemohu žít! Kde se ta věc dá koupit? V Praze jsem na ni nikde nenarazila, ani na netu. Co si mám počít?

Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 17.12.07 01:21

Kde na nete si hladala? Caron dostat kde-kade…na Jahode tiez: http://oth.strawberrynet.com/wfrag.aspx … har=C#2991

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

janas  19.12.07 00:41
benvenuta píše:
Kde na nete si hladala? Caron dostat kde-kade…na Jahode tiez: http://oth.strawberrynet.com/wfrag.aspx … har=C#2991

Díky, to jsem neznala, zkusím to objednat.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 19.12.07 15:32

janas - no ja by som ho najprv kdesi vyskusala…vobec ti nemusi sadnut. Ale ak ti sedí Safari, mozno neolutujes :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 19.12.07 16:27

Jenže není kde ho očuchat. Já ho koupila naslepo - a nebyla jsem sama - a nelituju - určitě si ho koupím znovu. Myslím, žed ve sbírce žádné milovnice orientů nesmí chybět…A mimocho­dem, myslím, že kdybych si nechala poslat vzorek, asi si ho nekoupím - on je krásný teprve když se do něj člověk zahalí…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 20.12.07 06:44

Parfum Sacre je popularny, ale naozaj sa nemusi pacit kazdemu. Na MUA niektorym pripadal tak sladky, ze ho nazyvali Parfum Sucrose. (Ja obvykle nemam rada sladke vone, ale PS je v medziach mojej tolerancie.) Je to ocarujuca vona, ale neobvykla a intenzivna a niekorym nosom sa nemusi pacit.

Na druhej strane, ak by tato kupa naslepo nevysla, myslim, ze tu na fore ho urcite niekto bude chciet :)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 20.12.07 13:48

Přiznávám, že jsem do něj šla taky naslepo a že to určitě nebyl můj poslední flakón. A s tím vzorkem má Kerze pravdu. Když jsem ho zkoušela poprvně, zdál se mi takový divný, sladký a voskový. Pak jsem se polila víc a zamilovala se.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist