Cartier Eau de Cartier Essence d'Orange Limited Edition 2011

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 08.07.11 10:59
Cartier Eau de Cartier Essence d'Orange Limited Edition 2011

Cartier Eau de Cartier Essence d'Orange Limited Edition 2011 EdT unisex Hlava: bergamot, pomaranč Srdce: ovocné tóny, fialka, akát Základ: pačuli, céder, ambra

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.07.11 12:44

Tak tohle jsem viděla v parfumerii před týdnem a už měli prázdný tester :conf: Takže jsem neočuchala nic a nic nešlo cítit ani z rozprašovače. Škoda, zajímala mě.

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 08.07.11 12:55

teda ale ten názov :roll:

To nemohli pomenovať jednoducho Orange? :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 08.07.11 18:15
verunka2201 píše:
Tak tohle jsem viděla v parfumerii před týdnem a už měli prázdný tester :conf: Takže jsem neočuchala nic a nic nešlo cítit ani z rozprašovače. Škoda, zajímala mě.

A kde? Já všude viděla pouze tu původní - a ta se mi moc líbí, akorát má mizernou výdrž (a tahle by třeba mohla držet líp). .

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 11.07.11 18:52

Aha, tak teď jsi mě zaskočila. Jestli to byla letošní limitka nebo ne, nevím, vůni jako takovou jsem v parfumerii viděla a teď tady o ní slyším vůbec poprvé. Takže asi spíš ta nelimitka, myslím si… :conf:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist