Cartier - Eau de Cartier Goutte Rose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 22.01.13 08:49
Cartier - Eau de Cartier Goutte Rose

V Sephoře v Šestce jsem vyzkoušela tuto růžovou vodičku, překvapení, veliká krása :srdce: už je v tužebníku ;)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů
Reakce:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 22.01.13 11:19

@katerinka
No a můžeš ji popsat? Předchozí kousek téhle řady Essence de Bois byl i pro mě překvapivě povedený, letní svěženka na úrovni. Ale růže má vždycky blízko ke kýči.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 22.01.13 11:46

Růžově dřevitá, jako když růžovou vodou poliješ dřevěný stůl, ano, svěženka na úrovni, s celkem překvapivou výdrží.

hjanecko
Učednice 82 příspěvků 24.01.13 22:59

Je výborná, krásná růže. Přesně, jako když si čichnete k růžím v babiččině zahrádce.

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 5 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 05.02.13 06:11

Je hezká, ale připadala mi slaboučká. U tak velké lahve bych se brzy asi dost nudila, ale ještě jí zkusím v teple.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 20.02.13 21:43

Dnes jsem ji zkoušela. Připadla mi známá (trochu mi připomíná Van Cleef Arpels Un Air first, popř. Chloé Intenese) v jemnější podobě. Ale ještě teď po sprše cítím dozvuk na zápěstí. Tu bych teda hodně mohla :D

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 24.02.13 18:29

Příběh Goutte Rose

Měla jsem ji v tužebníku :srdce:

Před odletem na dovolenou, se při telefonickém rozhovoru, můj dobrý kamarád v nějakém euforickém pomatení smyslů podkecl:
" Až budete na letištích zase prolézat ty parfumerie, holky (tím myslel svoji ženu a mě) tak vám každé jednu voňavku koupím " Říkám mu: " Važ slova, všechno si pamatuju ....... :twisted:

Chlapec slovo dodržel a opravdu trval na tom, aby jsme si každá jednu vybraly, že on platí :potlesk:
Tak jsme si je nesly , jeho žena Parisienne a L´Extreme a já Cartiera :dance: Mám samé super kamarády.
Sice si to vychutnal u pokladny, kdy prodavačce sdělil, že jsme obě jeho ženy a jestli by se ona také nechtěla stát jeho další ženou. Ona se jen otázala, zda li jí bude také kupovat parfémy, on na to,že jistě a tak souhlasila :lol:

Z vůně jsem měla radost, lehce starosvětská růže, v chladnějším provedení, studeně vlhká, vlhce dřevitá, za chladného rána zalitá a pak hned utržená.
Jenže, ouha, neberte si svěženky a už vůbec ne vlhce se prosazující svěženky do tropů :? Při alikaci nešetřím a slévám se od hlavy k patě. Celý bungalov byl prosáklý navlhými růžemi, které začínají zahnívat pak uschnou a splesniví…růžový budoár staré dámy,do kterého prší a která v něm zemřela........ :poblion: strašné. Do konce dovolené jsem ji nepoužila a přesto jsem ji všude cítila. :zed:
Teď po návratu k ní přistupuju opatrně, jako ke košíku z kobrou, nemám odvahu k ní čichnout.....­...počkám....­......třeba se opět skamarádíme..­....... ;)

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 27.02.13 16:07

@katerinka Představuju si Růžový Eden :)

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 27.02.13 18:04

Pro milovnice jemných pižmových růžiček jak dělaná, jedinou vadou je lineárnost (což ale je vada pouze subjektivní).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist