Cartier -Polibek draka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dienda
Učednice 99 příspěvků 19.12.07 11:36

mate nektera s touto vuni zkusenosti? cetla jsem recenzi, vypada velice zajimave, cetla jsem samou chvalu..

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 19.12.07 15:29

Ta kto by ti o nej mohla napisat viac Samantha… Ja som vlastne uz napisala svoj nazor v komentaroch v databaze, ale este dodam, ze davovka to teda nie je a treba sa v nej naozaj najst…Musis sama vyskusat - a dat jej trochu casu…:-)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 19.12.07 16:33

diendo, Le Baiser du Dragon je opravdu krásný parfém, ale je dost specifický, nedá se k ničemu přirovnat. Líbí se mi na něm právě ta originalita. Je to parfém, který vydrží celý den, mám verzi EDP. Celý den se krásně rozvíjí. Ze začátku, jak psala estelle, je opravdu dost výrazná ta mandle a to hořká mandle, je tak intezivní, že mi chvílemi připadá až jako umělá, ale potom se začne parfém usazovat, chvílemi cítím takové podtóny jako v pánských vůních a ke konci na kůži krásně zjemní a je příjemně slaďoučký, ale ne jako vanilkově sladký, ale spíš kořeněně sladký. Zajímavé je, že na oblečení jsou stále cítit ty „pánské“ podtóny a taky trochu cítím mýdlo. Je to protě originál a je třeba k němu tak přistupovat a pečlivě ho vyzkoušet. Nedoporučuju ho hned na začátku odsoudit, protože to co vydá za nějakou chvíli opravdu stojí za to. Je to typ parfému, který doporučuju zkoušet na kůži, na papírku se tak nevyvíjí. Moc parfémy neumím popisovat, tak nevím, jestli ti to k něčemu bude, ale možná koukni co mám na poličce a jestli tam najdeš věci, které se líbí i tobě, tak je velká pravděpodobnost, že se ti bude líbit i Le Baiser du Dragon. Momentálně je to moje No. 1 ;-)

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dienda
Učednice 99 příspěvků 19.12.07 19:00

dekuji, ja mam taky Fidji i Safari, takze zrejme mame podobne vnimani vuni..objednala jsem si testr, tak uvidim..libi se mi i Hypnotic Poison i Angel, jedine co nemuzu jsou klasiky od Chanelu a Opium..mozna se casem dostanu i k tomu..ale ten polibek draka mne velice zaujal..libi se mi prave ty vune, ktere nejsou davovky..kolikrat jsem se spletla pri zkouseni na papirku, ja zkousim parfemy jedine na kuzi..a to nekolikrat po sobe a i tak se mi stalo, ze kdyz jsem parfem zavrhla, po case se mi velice libil..libi se mi i Narciss noir i Parfem sakre, takze snad jsem neslapla vedle..

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 19.12.07 19:04

Ahoj Sam :-))))) Mam na teba otazocku - skusala si aj verziu EDT? Nikde som ju nevidela, ale nanete mi ju ponukli. Hmm? Heezke Vanoce !

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 19.12.07 21:39

Ahoj estele, znám i EDT, ale víc se mi líbí EDP. EDT je taková řidší, slabší, ale taky pěkná. Jen nevím, jakou má výdrž, je to už déle, co jsem jí testovala. Taky mi přijde méně kořeněná.

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 20.12.07 13:09

diendo, tak jestli už máš objednáno, tak není co řešit. Jestli se ti líbí Safari, tak si troufám tvrdit, že se ti bude líbit i Le Baiser du Dragon. Hypnotic Poison a Angel jsou na mě moc sladké, mám radši víc toho koření a méně té sladkosti, ale jsou to také velmi výrazné vůně a tak si myslím, že jsi určitě vedle nešlápla.

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 08.01.09 23:44

Podľa niektorých odporúčaní, čo som počula, sa Polibek draka hodí spíše pre staršiu ženu..Škoda, že ma to hneď odradilo, a objavila som ho až neskôr (ked mi v parfumérii už nedal ten krásny flakón)…
Mám ho veľmi rada..Neviem to opísať, ale cítim sa v ňom akosi vážnejšie, elegantnejšie. Vonia pre dnešok tak..nečakane­..Aspoň ja som bola prekvapená, že vznikol len v roku 2003..

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist