Cartier Roadster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 05.10.08 07:51
Cartier Roadster

V pátek jsem v Marionnaudu v Palladiu nastříkala papírek touto vůní od Cartiera. V pánských vůních zatím moc přehled a zkušenosti nemám :( :oops: , ale zaujala mě. Ze začátku je sladká i svěží zároveň, nedokážu to popsat, říkala jsem si - hm, máta a co je to sladké? Pak jsem znejistěla a říkala si, že to asi nebude máta, ale Fragrantica píše ve složení „mint“, takže jsem se nesekla. A to sladké bude podle složení vanilka, což bych si k té mátě netipla. Přijde mi to dost zajímavá kombinace. Dnes znovu čichám k papírku a je tam příjemně dřevitá vůně.

Znáte ji někdo? Jak připadá vám?

odkaz na Fragranticu: http://www.fragrantica.com/perfume/Cart … -3474.html

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 11.04.09 07:19

Tak už ji po nedávné Adině recenzi někdo zkoušel? Na podzim se na nadhozené téma nikdo nechytil :( , tak zkouším, jestli někdo „zabere“ teď?

Mně se tehdy líbila, ta kombinace máty a vanilky je zvláštní, ale mně byla příjemná…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

phytrox
Nováček 1 příspěvek 19.03.11 19:10

Roadster je naprosto skvělá zeleně jemná mátová nasládlá vůně, akorát je potřeba dávat pozor při teplejším počasí a držet ji od krku, může se stát (vlastní zkušenost) že je to na hlavu moc.. ^^

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist