Cartier Roadster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 05.10.08 07:51
Cartier Roadster

V pátek jsem v Marionnaudu v Palladiu nastříkala papírek touto vůní od Cartiera. V pánských vůních zatím moc přehled a zkušenosti nemám :( :oops: , ale zaujala mě. Ze začátku je sladká i svěží zároveň, nedokážu to popsat, říkala jsem si - hm, máta a co je to sladké? Pak jsem znejistěla a říkala si, že to asi nebude máta, ale Fragrantica píše ve složení „mint“, takže jsem se nesekla. A to sladké bude podle složení vanilka, což bych si k té mátě netipla. Přijde mi to dost zajímavá kombinace. Dnes znovu čichám k papírku a je tam příjemně dřevitá vůně.

Znáte ji někdo? Jak připadá vám?

odkaz na Fragranticu: http://www.fragrantica.com/perfume/Cart … -3474.html

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 11.04.09 07:19

Tak už ji po nedávné Adině recenzi někdo zkoušel? Na podzim se na nadhozené téma nikdo nechytil :( , tak zkouším, jestli někdo „zabere“ teď?

Mně se tehdy líbila, ta kombinace máty a vanilky je zvláštní, ale mně byla příjemná…

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 
phytrox
Nováček 1 příspěvek 19.03.11 19:10

Roadster je naprosto skvělá zeleně jemná mátová nasládlá vůně, akorát je potřeba dávat pozor při teplejším počasí a držet ji od krku, může se stát (vlastní zkušenost) že je to na hlavu moc.. ^^

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist