Casbah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 27.01.08 15:27

Ak si niektora z vas pamäta na Casbah od Avonu, taky krasny modry flakon , viem, ze sa uz asi 10 rokov nerobi, ale keby nahodou, neviete poradit , co sa na Casbah podoba? Bol to moj prvy :))) parfem a chcela by som si to pripomenut. Bol jediny , co sa mi od Avonu pacil a samozrejme ho prestali vyrabat.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 27.01.08 15:39

Sice neporadím, ale můj první parfém byl taky z Avonu, myslím, že se jmenoval True heart(s). Měl vršek ve tvaru fialového srdíčka a lepší vůni jsem už nikdy necítila, taky se přestal vyrábět. Teď mi ho trochu připomněla Stella, ale nemá na něj:) je to nostalgie…

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

T.martasek
Nováček 20 příspěvků 21.11.11 22:38

Má maminka ho taky milovala- bohužel si už tu vůni nedokážu vybavit, takže netuším, která by ji mohla být podobná… Ale našla jsem je na e-bay, tak zkus hledat tam, jsou tam i mini- jinak 50ml- tam jsou kolem 900kč, jen je problém asi s tou dopravou… Bývalý žije v U.K., tak ho asi požádám o pomoc…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 23 vzorků V tužebníku 1 parfém

T.martasek
Nováček 20 příspěvků 21.11.11 22:40
Arome Adela píše:
Sice neporadím, ale můj první parfém byl taky z Avonu, myslím, že se jmenoval True heart(s). Měl vršek ve tvaru fialového srdíčka a lepší vůni jsem už nikdy necítila, taky se přestal vyrábět. Teď mi ho trochu připomněla Stella, ale nemá na něj:) je to nostalgie…

Byla jsem teď u taťky a tuhle lahvičku s vůní mám stále ve svém pokoji, ale už léta mě nenapadlo k ní přivonět- jak tam zase pojedu, tak ňufnu… :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 23 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist