casmir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 22.05.09 23:13
casmir

Je možný, že je na mě tahle vůně strašně slabá? :shock: Většinou jsem se tu setkala s názory, že i jeden střik je hodně, tak jsem se bála, ale bylo docela zima, tak jsem jí opatrně vyzkoušela. Jenom jsem párkrát ťupla na zápěstí, ale po chvíli se úplně ztratila. Tak jsem si říkala, že jeden nástřik nebude tak strašnej, jenomže já jsem si voněla tak 15 minut?? Nemůžu to pochopit. Leda by refany dávkovaly menší množství. Napadlo mě, že to možná bude mým nosem, ale maminka, se kterou jsem byla v cukrárně asi tři hoďky po aplikaci neřekla ani slovo, přitom jí spousta vůní vadí… já fakt nevím :conf:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 22.05.09 23:25

Já myslím, že refany naopak dávkují větší množství… :conf:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 22.05.09 23:36

Já si to taky myslela.. Nemůžu to pochopit. Ještě to budu muset vyzkoušet :cry:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 22.05.09 23:41

Já jsem PŘESVĚDČENÁ,že refany dávkují větší množství.
Ale jestli je to pravda,to fakt nevím. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 22.05.09 23:44

No jo, někdo holt necítí Omnii, já po chvíli necítím Casmir. Jenom mě zaráží, že ho necítí ani ostatní, zvlášť u mamky jsem se reakce trochu bála

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 23.05.09 07:35

A máš opravdu klasický Cašmir? Nemůže být v odstřiku nějaká odnož Cašmiru? Ty odnože jsou ve verzi edt, tak nebudou tak výrazné. Jestli máš opravdu klasický, tak se nastříkej pořádně.. :lol: Možná jsi opravdu šetřila… :lol:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 23.05.09 09:02

Myslím, že se to může stát. Mě se taky zdá, že mu na mě nějak dochází dech. Dříve jsem ho cítila třeba půl dne, ale v poslední době to bylo jak? Ráno tři střiky, dopoledne to teda ještě jde, ale v poledne je fuč a večer maximálně zbyde trošinka na tričku, když do něj vrazím nos.
Zas taková pecka ten Cašmir není. Musím se normálně přestříkávat a v poslední době často. A myslím, že to není tím, že bych ho necítila, já ho vnímám dobře.
Ale on prostě opravdu není zas tak silný. Už se poohlížím po nějaké větší pecce.
Ale vůně je to nádherná, vanilková, zbožňuju ho. Jen ta výdrž…takže ti věřím, že na tobě nedrží, to se klidně může stát.
Jenom mě zaráží, že ho necítíš vůbec? Aspoň trochu by ale cítit být měl… :shock: buď málo střiků, anebo špatný odstřik (jestli teda máš odstřik) s tím taky může něco být.
Refany vyšplíchnou štědrou dávku, to jsem si jistá. Možná jen ta vůně, kterou máš, není úplně v pořádku?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.05.09 09:52

Třeba ho taky přeformulovali a zeslabili :?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 23.05.09 11:22

No tak to by mě dorazili :? :evil:

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 23.05.09 11:58
casmir

To se mi taky moc nezdá… TYhle sladčí vůně většinou drží dobře.. A kašmír na mě hodně pevně.
Ale každá kůže je jiná a možné je všechno…

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 23.05.09 14:11
Albeni píše:
Myslím, že se to může stát. Mě se taky zdá, že mu na mě nějak dochází dech. Dříve jsem ho cítila třeba půl dne, ale v poslední době to bylo jak? Ráno tři střiky, dopoledne to teda ještě jde, ale v poledne je fuč a večer maximálně zbyde trošinka na tričku, když do něj vrazím nos.
Zas taková pecka ten Cašmir není. Musím se normálně přestříkávat a v poslední době často. A myslím, že to není tím, že bych ho necítila, já ho vnímám dobře.
Ale on prostě opravdu není zas tak silný. Už se poohlížím po nějaké větší pecce.
Ale vůně je to nádherná, vanilková, zbožňuju ho. Jen ta výdrž…takže ti věřím, že na tobě nedrží, to se klidně může stát.
Jenom mě zaráží, že ho necítíš vůbec? Aspoň trochu by ale cítit být měl… :shock: buď málo střiků, anebo špatný odstřik (jestli teda máš odstřik) s tím taky může něco být.
Refany vyšplíchnou štědrou dávku, to jsem si jistá. Možná jen ta vůně, kterou máš, není úplně v pořádku?

teď jsi mě uklidnila. Věřím, že odstřik je v pořádku. Já neříkám, že ho necítím vůbec, cítím a líbí se mi. Jenom na mě prostě moc dlouho nevydržel. Ale je pravda, že z obavy aby to nebylo moc, jsem jím opravdu šetřila, stříkla jsem se jednou a ne moc zblízka. Tím, že jsem čekala mnohem větší pecku, jsem byla trochu ovlivněná, ale při příštím použití už se bát nebudu :D Na každým se parfém prostě chová jinak :wink:

Děkuju vám všem za vaše postřehy

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 23.05.09 14:58
B4rča píše:
z obavy aby to nebylo moc, jsem jím opravdu šetřila,

Tak to bude tím. To chce pořádný šplouch :D

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 23.05.09 16:53

To není tím..já se s nim stříkala poctivě a taky nic!!!!před lety jsem měla miniaturu a to bylo jiné kafe.měla jsem i odnož(růžovou)edt a taky nic moc .taky mi to vrtalo hlavóu.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 23.05.09 21:05

já si posledně na sebe párkrát Casmir stříkla - a to bylo večer a myslela jsem i po dvou hodinách, že padnu jak byl hodně cítit - mám tester koupený tady na Aróme

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 23.05.09 21:11

Tedy na mě drží jak přibitý, někdy až moc a bezpečně ho poznám na velkou vzdálenost, když je s jím někdo navoněný, cítím ho i po sprše.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist