Cašmir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 05.10.09 12:17
Cašmir

Ahoj! Mám dotaz na holky, co vlastní Chopard Cašmir, nejlí 100ml flakon. Jakou tam máte hadičku? Mě dneska velké balení přišlo a hadička se mi zdá moc tlustá a hlavně není kolmo ke dnu. Máte to tak taky někdo? Jinak se flakon zdá být perfektní, včetně vyrytých nápisů a znaku na víčku. Vůně myslím taky OK.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 55 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Reakce:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 05.10.09 12:58

Já měla v ruce dva flakony, oba originály a oba měly hadičku tlustou a ohnutou :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 05.10.09 14:31

Uff, děkuju za uklidnění :D . Na netu jsem taky našla pár obrázků, kde je hadička pořádně tlustá, takže snad to bude v pořádku.

Lucienna
Učednice 138 příspěvků 21.12.09 21:32

Taky mi akorát došel Cašmir, balení vypadá v pořádku, ale zdá se mi, že je ta vůně strašně slabá, vydrží tak dvě, maximálně tři hodinky… Na to, že je to EdP a že se všude dočítým, jak je to silná vůně… To mě dost znepokojuje, je možné, že jde o padělek?

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 21.12.09 22:27

pokud ji jeste neznas, zkus si tu sehnat vzorek a porovnat, nebo splichnout v parfumerce a porovnat. je mozny ze proste na tobe tolik nedrzi. Kdyz bude z parfumerky vonet silneji, tak je jeste mozny ze ta co ti prisla stala nekde na slunicku. Mela jsem jeden odstrik z vune, ktera stala na slunicku, byla vybledla, malinko do zelena, a vonela dost slabeji - nicmene stejne :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 22.12.09 10:32

Na mě ORIGO Casmir taky nedržel nijak zvlášť dlouho.
maximálně ty uvedené 2-3 hodiny,víc určitě ne!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ambrožová Lenka  22.12.09 12:33

Také na mě moc nedrží. Od rána jsem se už 2× přestříkla, ale je nádherný.

dmartinka
Učednice 72 příspěvků 22.12.09 12:48

Mám to taky tak, moc na mě nedržel, nebo jsem ho aspoň na sobě moc necítila. Zato když jsem ho stříkla na kamarádku, tak na ní držel a byl výrazný až příliš..

Tina T.
Učednice 41 příspěvků 23.04.14 14:10

prosim ak by dal niekto rychlu radu, potesim sa! :)

planujem kupu 30ml casmiru.
kedysi pra-davno este ako dieta, som jeho vonu nasla v nejakom zahranicnom Elle (ako ten vonavy pruzok) a uplne ma vtedy ta vona ocarila…

nie je to pre kupu malo? ;)
mam rada skor lahsie vone vo vseobecnosti, tak by ma hlavne zaujimalo, ci tato nie je na nosenie moc tazka?
dakujem pekne vopred za nazory.

Na poličce 6 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist