Cašmir

dmartinka 05.10.09 12:17

Cašmir

Ahoj! Mám dotaz na holky, co vlastní Chopard Cašmir, nejlí 100ml flakon. Jakou tam máte hadičku? Mě dneska velké balení přišlo a hadička se mi zdá moc tlustá a hlavně není kolmo ke dnu. Máte to tak taky někdo? Jinak se flakon zdá být perfektní, včetně vyrytých nápisů a znaku na víčku. Vůně myslím taky OK.

Reklama

dracatko 05.10.09 12:58

Já měla v ruce dva flakony, oba originály a oba měly hadičku tlustou a ohnutou :-)

dmartinka 05.10.09 14:31

Uff, děkuju za uklidnění :D . Na netu jsem taky našla pár obrázků, kde je hadička pořádně tlustá, takže snad to bude v pořádku.

Lucienna 21.12.09 21:32

Taky mi akorát došel Cašmir, balení vypadá v pořádku, ale zdá se mi, že je ta vůně strašně slabá, vydrží tak dvě, maximálně tři hodinky… Na to, že je to EdP a že se všude dočítým, jak je to silná vůně… To mě dost znepokojuje, je možné, že jde o padělek?

WildOrchid 21.12.09 22:27

pokud ji jeste neznas, zkus si tu sehnat vzorek a porovnat, nebo splichnout v parfumerce a porovnat. je mozny ze proste na tobe tolik nedrzi. Kdyz bude z parfumerky vonet silneji, tak je jeste mozny ze ta co ti prisla stala nekde na slunicku. Mela jsem jeden odstrik z vune, ktera stala na slunicku, byla vybledla, malinko do zelena, a vonela dost slabeji - nicmene stejne :)

Myskamauska 22.12.09 10:32

Na mě ORIGO Casmir taky nedržel nijak zvlášť dlouho.
maximálně ty uvedené 2-3 hodiny,víc určitě ne!!!!

Ambrožová Lenka 22.12.09 12:33

Také na mě moc nedrží. Od rána jsem se už 2× přestříkla, ale je nádherný.

dmartinka 22.12.09 12:48

Mám to taky tak, moc na mě nedržel, nebo jsem ho aspoň na sobě moc necítila. Zato když jsem ho stříkla na kamarádku, tak na ní držel a byl výrazný až příliš..

Tina T. 23.04.14 14:10

prosim ak by dal niekto rychlu radu, potesim sa! :)

planujem kupu 30ml casmiru.
kedysi pra-davno este ako dieta, som jeho vonu nasla v nejakom zahranicnom Elle (ako ten vonavy pruzok) a uplne ma vtedy ta vona ocarila…

nie je to pre kupu malo? ;)
mam rada skor lahsie vone vo vseobecnosti, tak by ma hlavne zaujimalo, ci tato nie je na nosenie moc tazka?
dakujem pekne vopred za nazory.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist