Casmir nebo Insolence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 08:26
Casmir nebo Insolence?

Poraďte mi prosím, mám si raději koupit Casmir nebo Insolenci? Kolegyně bude objednávat na netu vůně pro manžela a já bych se ráda připojila :wink: Podotýkám, že ani jednu vůni neznám, neměla jsem možnost ani vyzkoušet. A rozhodnout se musím co nejdřív :oops: :( Díky za tipy :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.09.08 08:52

No nevím, rozhodně bych nekupovala bez očichání.Cašmir mám je to krásná teplá vůně, je v ní cítit hodně vanilka. Insolenci neznám.Aby jsi se jich pak nezbavovala jako já Hermése 24 Faubourg, kterého jsem si taky objednala na slepo.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 09:01

Hlavně je tam kokos, ten já můžu, a sladká mi nevadí. Hlavně, aby držela, na mě totiž drží máloco, ani Parfum Sacré nevydržel :cry: Ale třeba Gucci EDP na mě drží a líbí se mi.

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 09:02

Hlavně je tam kokos, ten já můžu, a sladká mi nevadí. Hlavně, aby držela, na mě totiž drží máloco, ani Parfum Sacré nevydržel :cry: Ale třeba Gucci EDP na mě drží dobře.

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.09.08 09:06

Na mě taky máloco drží, Cašmir obstál. :D

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 09:08

Omlouvám se za své příspěvky, blbne mi posílání, měl být jen jeden :oops:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 09:09
popelka píše:
Na mě taky máloco drží, Cašmir obstál. :D

Tak jdu do něj, díky :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 19.09.08 09:39

Tak ať se ti líbí :wink:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 19.09.08 09:39

Cašmír je hooooodně sladký a krásný, miluji ho na své kolegyni, já ho mít nemohla, pálila mě z něj žáha. Mimch. mě se nezvedá žaludek, ani nebolí hlava z vůní, ale právě mě z nich začne pálit v nose a žáha a to je konec :?

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 09:45

Tak jestli by nebyla lepší ta Insolence, teď je vlastně nová EDP, vypadá ještě lépe než ta stará podle složení. Mě bolení hlavy nebaví, kdyby mě pálila žáha jako Tebe, to by snad bylo ještě horší. Když se mi to občas stane, je to hodně nepříjemný. Ach jo, někdy máme s těmi parfémy trápení co? :cry: Hlavně, že není trvalé :wink:

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 11:40
popelka píše:
Tak ať se ti líbí :wink:

:cry: :cry: Ani to nezjistím, protože kolegyně si nákup rozmyslela, no na druhou stranu ušetřím, jen jsem Vás zbytečně otravovala :oops: Tímto se omlouvám a děkuju za pomoc :wink:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 19.09.08 14:47

Cašmir vonia ako kedysi obľúbená Vanilla Fields od Coty, ale cašmir je ešte o niečo sladší, milujem ho. Mám teraz obe doma, takže môžem porovnývať. Vo Vanilla Fields je aj svieža stopa.

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 14:57

Vanilla Fields znám, pamatuju si jí, myslím, že jsem ji možná měla i doma, hodně sladká, vanilková, ale líbila se mi. Nevím, jestli bych v ní dneska nevypadala blbě, už nejsem nejmladší :wink: Dřív jsem sladké vůně mohla bez problémů, dneska se prokousávám k vůním těžším, ale ne zase moc. Škoda, že třeba Parfum Sacré, který je super, na mě vydrží sotva pár hodin dopoledne, pak už není cítit vůbec. Někdy si připadám, že jsem asi divná :cry: Každopádně Casmir aspoň vyzkouším, snad ho někde v kamence budou mít

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 19.09.08 15:49

Amy mať ho budú určite. A ani Vanilla mi nepríde ako vôňa pre -násťročné dievčatká, ja osobne sladké vône nemusím, ale neviem prečo, tieto dve milujem, okrem týchto dvoch mám sladkú iba Lolitu L. - Midnight, nič iné, túto Lolitu nenosím, neviem si na ňu nejako zvyknúť, nechávam si ju iba kvôli flakónu. A tiež nie som najmladšia /v novembri bude 32/ :roll:

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 19.09.08 16:03

Jo Lolita, ta je taky fajn. Jen ta výdrž opět. Je zvláštní, že Insolence se nezastal nikdo. Já měla zato, že je celkem oblíbená. :?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist