Catrice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.05.11 08:59
Catrice

Včera jsem v letáku Rossmann objevila, že budou mít kosmetiku Catrice. Nevím odkud je původem, ale je hojně používaná německými blogerkami a chválená, přitom je levná skoro jako Essence. Laky na nehty jsou prý kvalitní stejně jako od značky Essie.

http://innenundaussen.blogspot.com/…apagena.html

http://www.catrice.eu/…rodukte.html

http://www.catrice.eu/…aktuell.html

A co se Essence týká, jsem zcela okouzlena jejich květinkovými pudry, už jste je viděly?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.05.11 12:20

http://innenundaussen.blogspot.com/…-sommer.html

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 04.05.11 12:25

kosmetika vypadá pěkně,docela bych si vybrala ,ovšem pokud u nás budou mít takovou nabídku jaká je na obrázcích :conf: o čemž pochybuji :roll:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.05.11 19:18

Už jste někdo byl v Rossmannovi?

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 14.05.11 19:01

V našem Rossmanovi mají jen takový ministojánek, pár produktů a od každéhu tak tři odstíny. Také jsem o téhle ksmetice slyšela, že je to za málo peněz slušná kvalita, koupila jsem si perleťové stíny, ale mají takovou zvláštní texturu, trošku hrudkují..no, barva je to hezká, takže je používám, ale žádný zázrak.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 15.05.11 15:36

Koupila jsem si rozjasňovač na oči, barva hezká, ale moc nedrží, a to jsem zvyklá používat všelicos s bází Artdeco. A cena byla asi 80, takže o dost dražší než Essence. Za mě krásný obal, špatná kvalita.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 25.05.11 18:13

Koupila jsem od nich dnes rtěnku , je to z řady Urban Baroque, odstín C01 Marie Antoinette. Při zkoušce na ruku (a ověření na denním světle) to byla přesně ta barvička, kterou jsem už dlouho hledala - jemná tělová meruňková s lehkým nádechem dorůžova. Na puse je tedy víc růžová a tělová málo, což je pro mě maličko zklamání. Ale beztak takovou barvu nemám, tak jí využiju. Konzistence krémová bez třpytek. Příjemná. Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží na puse. Byla za 104 Kč.

mám tu prostřední

Jinak, Rossmannů jsem prošla víc a ty stojánky a jejich obsahy se dost liší. Takže nabídka bude možná široká, ale nikdy vše v jednom obchodě :lol:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.05.11 01:22

Vůbec, ta řada Urban Baroque se mi líbí! Mám teď nějaké romantické období, tak vyhledávám takové světlé barvičky. Jestli jsou opravdu dobré ty laky, tak možná nějaký prubnu (80 Kč): 

Ty pudříky á la Meteoritky by taky stály za hřích (cca 120 Kč): 

Ale právě proto, že už mám Meteoritky, tak tohle asi nechám plavat.

Zato nejspíš prubnu ty štětce. Minimálně na oční stíny - ten potřebuju. No a ten pudříkový - myslíte, že bude OK? (cca 120 Kč) 

Stíny nepoužívám, ale jsou pěkné (zhruba 100 Kč):

Barvičky pěkné, design se mi líbí, ceny příznivé… a co realita? :wink:

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 26.05.11 09:07

Od Catrice mám jedny očné tiene - quatro, kúpila som ich minulý rok na dovolenke v Chorvátsku a kvalita podľa mňa nič moc. Málo pigmentu.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome jaja02
Nováček 15 příspěvků 26.05.11 21:55

ja mam od nich lak odtien uplne vpravo - meet me at coral island.
som spokojna, je trochu hustejsi, rychlo schne. po prvej vrstve ostali trochu viditelne taky stetcekom, po druhej super! vydrzal mi asi PAT dni (sally hansen podklad, bez topu).
myslim ze nabuduce bude stacit aj jedna vrstva, ked uz viem ze rychlejsie schne a nemam sa s tym patlat :whistle:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 26.05.11 22:26

K čemu je ten pudr á la meteoritky? To asi není klasický pudr, ne? Že by spíš rozjasňovač? Nebo tvářenka? Ty zelené a fialové barvy mě tam dost matou.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.05.11 22:47

Barev se bát nemusíš :) Co jsem vyčetla já, než jsem si Meteoritky pořídila, bylo, že ta zelená je tam na neutralizace červené - z toho jsem pochopila, že to zmírní viditelnost třeba červených flíčků, pupínků apod. Ale ono se možná myslí to, že ti to zmírní červenání tváří - třeba v mrazu nebo prostě když zrudneš. To jen tak odhaduju. Pravou funkci neznám a stydím se za to, jdu si to vyzjistit :oops:

Celkově ten pudr není na krytí, jako spíš na rozjasnění pleti. Ten slisovaný, co mám doma, obsahuje opravdu mikro-třpytivé částečky, které dodávají jemný lesk pleti. Používám ho hlavně v zimě a chladu, kdy jsem obecně bledší a tenhle look se mi k tomu hodí. Když bych si ho dala v létě, tak to bude vypadat trošku divně: prozářený ale světlý obličej k opálenému tělu. Ale šlo by. Meteoritky-perly mají ty třpytivé částečky větší, ten mi přijde vhodnější spíš na večer (ale nevlastním).

Tady píšou něco málo o Meteorites jako takových:
 http://www.nejlepsiceny.cz/…in-pudr.html

A tady je o tom pudru od Catrice dvojrecenze zároveň na kytičkový pudřík od Essence:
 http://denjekrasny.blogspot.com/…e-urban.html

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 26.05.11 23:07

Díky za obsáhlou odpověď. :D Až budu příště v Rossmannovi, tak to určitě nezapomenu prozkoumat naživo.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.05.11 23:17

NZ ;-)

Já jsem zvědavá na tu vůni pudru Catrice, když píšou, že je tak intenzivní a otravná. Meteoritky voní krásně, to jo. Tak schválně, jak moc se u Catrice opičili…

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 30.06.11 17:14

tak jsem udělala první nákup…lak jsem zatím zkoušela jen ten tmavě růžový a nic moc teda, na nohách vydržel asi 3 dny, pak se začal od špiček loupat, což myslím, není bůhvíco…
ale ty kouřové stíny jsou dobré, jsou syté, matné a fakt dlouho vydrží… …balení je krásné, chtěla bych to všechno, jen kvůli tomu, jak to vypadá 8)

nakupovala jsem v DM na Slovensku, laky kolem 2,6 €, stíny myslím kolem 4,7 €…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist