*CEDR

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sajminka
Učednice 110 příspěvků 30.06.11 18:11
*CEDR

ahoj holky :-)

Daly byste mi tip na nějakou vůni, která obsahuje cedr? Strašně moc mi voní DG Light blue, ale jenom když se rozloží, nesnesu ten počáteční citron. Nebo podobnou vůni LB ale bez citronů a meruněk.

děkuju :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 30.06.11 19:11

Překrásný cedr cítím z Passion Boisée (Frapin). Je to unisexová vůně - a ta sytá dřevitost ji pro někoho řadí až do pánska - ale pro mě je to krásná teplá vůně, kterou bych se dokázala vonět hlavně na podzim, a třeba i v zimě. Kromě cedru - a jiných dřevitých tónů - obsahuje i kožený tón, hřebíček, a takové kořeněné ovoce s rumovou příchutí.
No - po Light Blue by to byl asi příliš velký skok, :) , protože já LB vnímám jako nenáročnou, vcelku příjemnou svěženku ovocnou, která by snad ani nebyla tak špatná, spíše ji uškodilo masové užívání.
Passion Boisée je vůně spíše fajnšmekrovská, luxusní - bohužel i cenou. P.Sára na parfémech-exclusive nabízí 100 ml za 95 €. Snad si ji jednou pořídím - stačilo by mi prozatím 50 ml, což by šlo jedině tak, že jít s někým napůl.

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 30.06.11 19:40

Pro mě cedrovka nejúžasnější je Shiseido - Feminitè du Bois

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 30.06.11 20:24

Přemýšlím, jak vlastně voní cedr :conf:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 30.06.11 20:29

Dost specificky - kyselo-dřevitě-štiplavě. Zkus najít cedrový olejíček třeba od Saloosu, hned bude jasno :wink: Cedr nejvíc cítím v Kashmina Touch, ale teď je málokde.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cashic
Nováček 2 příspěvky 30.06.11 21:50

za mě z cedrových DSquared2: She Wood a Velvet Forest Wood a Max Mara: Kashmina Touch, i když v She Wood a Kashmina Touch je citron… cedr cítím taky hodně v Jil Sander: Pure Woman a Style nebo v Burberry: Touch for Women, ty už ale mají do LB dost daleko…co se týče podobnosti s LB, tak je neblíž (alespoň pro mě) Éclat d'Arpège

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 100 vzorků V tužebníku 7 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 01.07.11 00:21

Najkrajsi ceder, aky som kedy vonala bol v Cozy Cedar Wood od Kriglera…ale to je dost draha vona…tak ma napada, ze ak sa ti paci LB, skus L eau d Issey , je to tiez taka lahucka vona a obsahuje ceder…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  01.07.11 16:14

Cedrovou kolínskou má YR, na léto to pro milovníky cedru nemusí být špatná volba.
Jinak je čitelný spíše až v základu vůní - například po rozvonění ve Skin od Trussardi.

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 01.07.11 16:25

L'Occitane: Notre Flore: Cèdre - pokud si vzpomínám, jen a pouze cedr, stinný, hustý, tmavý, krásný.
L´Erbolario: Té e cedro - čaj a cedr, jednoduchá letní bezcitrusová polívačka, zrovna ždímu poslední kapky, bude mi chybět.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 01.07.11 16:30
EvaKm píše:
Dost specificky - kyselo-dřevitě-štiplavě. Zkus najít cedrový olejíček třeba od Saloosu, hned bude jasno :wink: Cedr nejvíc cítím v Kashmina Touch, ale teď je málokde.

Pravda, provedu nájezd na očichávání olejíčků :whistle:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 03.07.11 10:42

Cedr cítím v Onde Extase…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 24.09.11 02:04

Za mně nejkrásnější cedr je u Lutense Feminite du Bois a ta vůně je jemná a vyvážená.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chasseur
Učednice 48 příspěvků 05.10.11 13:34

Cedr je nádhera, to se musí nechat. Znám zatím jen ten od l´Occitane (pekelně drahý), ale okouzlil mě. Jestli existují i nějaké lepší, tak to snad ani radši nechci vědět, vzhledem k tomu, jak finančně náročná tahle posedlost je. :mrgreen:

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 10 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kamila01  11.10.11 18:14

Nejlépe zpracovaný cedr má Feminité du Bois od Shiseido.

olca
Znalkyně 420 příspěvků 12.10.11 13:17
Kamila01 píše:
Nejlépe zpracovaný cedr má Feminité du Bois od Shiseido.

no jo, ale kde sehnat aspoň odstřik? Už ji sháním dost dlouho. Nabídne někdo? :?:

Na poličce 25 parfémů 6 miniatur 27 odstřiků 129 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist