Celine Dion Sensational

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 06.07.08 19:24
Celine Dion Sensational

Skusili ste niektora? Vraj ju navrhol Maurice Rousel, keby bola aspon s polovice taka dobra ako Musc Ravageur........ :lol: to by som brala

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 07.07.08 08:18

Na začátku mi nejvíc připomíná Bonpari. Potom se sladkost zmírní a cítím i něco květinového (vzdálená podobnost s Pleasures). Sestra ji vyhrála v nějaké soutěži, já bych si ji nekoupila.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 07.07.08 17:06

Sice nevím, jak tento její parfém voní-ale koncert v Praze byl úžasnýýý!!!! :P :P :P

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.07.08 17:16

Včera nebo dnes jsem zaslechla, jestli tam náhodou nebyla její dvojnice :shock: někdy mi rozum nebere, co lidi nevymyslí kvůli senzaci :?

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 07.07.08 18:19

To máš pravdu, lidé už fakt nevědí, co by vymysleli :twisted: !!!!
Ale fakt to bylo super-jeden z nejkrásnějších koncertů, a Celine byla hrozně sympatická-zvedla celou O2 Arenu ze sedadel- to je co říct!!! To se teda Madonně nepodařilo!! :cry:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.07.08 19:06

Taky jem slyšela, že byl koncert úžasný, to je dobře, byl by hřích, kdyby ne, s takovým hlasem a písničkama…
Ten krásný zážitek ti moc přeju, všechno, co nám obohatí život je penězma k nezaplacení :!:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

marci64
sv. Parfema z Kecálburgu 2255 příspěvků 07.07.08 19:52

To máš pravdu-tyto zážitky nám nikdo nevezme a pamatujeme si je celý život :wink: :P !!!

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 08.07.08 19:13

Á, tak toto je pro mne téměř :vomit: vůně. Cítím hodně syntetickou sladkost, takovou, která vás drápe v krku, štípe v nose, uších i očích a po které zůstává na jazyku nepříjemná sladká pachuť umělých jahod. Těžko se mi popisuje tato umělost, je ještě umělejší než obvykle, smajlík asi řekne víc než slova :speechless: :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 08.07.08 19:17

C. Dion mám nesrovnatelně radši jako zpěvačku než jako patronku parfémů :D V parfémovém ohledu její fanoušek určitě nejsem. Mimochodem nevíte, jak se to má s jejími vůněmi: má sama podíl na jejich tvorbě, anebo pouze propůjčí své jméno? :conf:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Veru  16.07.08 22:47
asi spíš ne

Tak podle reklamních avíz jsem se na Sensational hodně těšila, pak se mi dostala do rukou v podobě ovoněné záložky v jednom nejmenovaném časopisu - a to byl hodně pozitivní zážitek, tak jsem se rozhodla jít ji vyzkoušet do obchodu: první dojem byl skvělý, mám ráda tyhle květinovo-ovocné, ale postupem času vůne těžkla a komplikovala se, ano i ta umělost byla cítit… ne, zkrátka za stejný peníze se dá vykouzlit něco mnohem lepšího :roll:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 17.07.08 07:41

Já jsme měla tu její úplně první a docela se mi líbila. Dneska bych možná ohrnula noc, ale tenkrá byla O.K.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist