Cena parfému Tom Ford na Elnino.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dejvy81
Nováček 3 příspěvky 13.12.15 21:37
Cena na Elnino.cz

Chtěl bych se zeptat, jestli cena parfému Tom Ford v internetovém obchodu Elnino, není podezřele nízká. Měl bych zájem koupit tento parfém, ale ostatní obchody mají cenu 2× vyšší.
Pokud má někdo zkušenost, budu rád za každou radu. Díky.

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lucka.ml
Učednice 39 příspěvků 13.12.15 21:42

Na elninu jsem už několikrát nakupovala a vždy vše super :) tak třeba mají předvánoční slevu :) Já bych se u nich nebála :)

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineFrantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21706 příspěvků 13.12.15 23:07

@Dejvy81
Tady absolutně nic neriskujete.

ElNino má u mne nálepku solidního obchodu a mnohokrát nabízí cenu, o které se konkurenci ve většině případů může jen zdát. :mrgreen:
Pravděpodobně to bude i případ toho Forda, že?

Pokud nebudete se zbožím spokojen, postupujte ve shodě se zákonem, tj. mám nyní na mysli vrácení zboží v dané lhůtě.
Než si odkliknete, raději si však přečtěte obchodní podmínky, co vás čeká. :mrgreen:

Nad rámec příspěvku bych Vás rád upozornil, že zakládání podobných vláken je tady opravdu nežádoucí a patří do tzv. blbých dotazů.

Na poličce 624 parfémů 130 miniatur 659 odstřiků 1007 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dejvy81
Nováček 3 příspěvky 13.12.15 23:41

@Frantatata

Děkuji za reakci a omlouvám se, že jsem založil toto vlákno. Zkusím objednat a pak se podělím o případné zkušenosti.

PS: Hledal jsem podobné téma a nenašel. Asi je chyba na mé straně.
PS2: Díky moc Lucko :)

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lucka.ml
Učednice 39 příspěvků 13.12.15 23:44

@Dejvy81 V nejhorším případě reklamace zboží :) ale jak říkám .. nakupovala jsem tam často a nikdy nebyl problém :)

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Trvale odstranění chloupků - je to možné?

Chloupky nás vytáčí všechny. Nechci ani počítat kolik hodin jsem já sama strávila jejich odstraněním a kolik jsem vyhodila peněz za veškeré epilace, depilace a nakonec jsem stejně skončila s žiletkou v ruce. Po pár nezdařilých pokusech se ale řešení přeci jen našlo.

Celý článek »
TOPlist