Cena vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.07.07 11:26

Jaká je Vaše psychologická hranice ceny za vůni,kterou jste ochotny vydat?Neptám se náhodou - velmi toužím po vůni Dzongha od L´Artisan parfumeur,ovšem ten objekt mé touhy stojí 1 800 Kč za 50 mll.Menší balení se nedělají.Jak jste na tom Vy?

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 29.07.07 12:18

Kup si ji, 20 ml prodej a máš dilema vyřešené :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.07.07 12:27

taky mě to napadlo,ale nevím, zda bude o ni zájem.Je krásná, ovšem málokdo ji zná, každý ji chce očichat a vystříkat část nelevného obsahu na vzorečky se mi nechce.Je to přece jenom vzácná tekutina. Ale pokud by se mnou do toho někdo šel, nejsem proti odstřiku.Budu si ji kupovat asi na přelomu prázdnin.

Kristina1  29.07.07 12:51

Chava, jsi si jistá, že L´Artisan nedělá také 15 ml? Já myslím, že ano, ale jestli je mají i v Černé růži, to nevím.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.07.07 13:02

Kristina - ano, dělá i 15 mll,ale jen u některých vůní.Prodávají např. - za nekřesťanské peníze - sadu 3× 15 mll tří vybraných vůní,které se dají používat jednotlivě nebo na sebe vrstvit vzájemně,ovšem Dzongha to není.ta by se ani nedala s ničím jiným mísit, jak je nádherná.To vím bezpečně, obchod jsem několikrát navštívila a s panem majitelem konzultovala.

Kristina1  29.07.07 13:08

Chava, ach, jak Ti rozumím, mě pro změnu nadchl Premier Figuere …

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.07.07 13:19

Kristina1 - a koupila jsi ji?Tam bymohl člověk nechat majland,jedna vůně krásnější než druhá.Je pravda, že A.Goutall mne tolik nenadchlajako Artisani, ovšem kulaté motýlí flakony od A.G. jsou skutečné umělecké dílo.AG všal lze koupit na Jahodě i o 800 Kč levněji než v této kamence.Artisani nikoli,bohužel.

Kristina1  29.07.07 13:33

Chavo, nekoupila, byla jsem tam poprvé a měla jsem v úmyslu koupit mé nejmilejší kamarádce něco ke kulatým narozeninám, doufala jsem, že mají i 15 ml, to bych byla neodolala, ach jo

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.07.07 13:37

Kristina -ano,15ll mají u některých vůní ,ale právě jen,myslím, v sadách.Vybavuji si vůni papriček.Detailní informace najdeš na domovských stránkách Artisánů.Zkusím je sem hodit. Ceny jsou zde nachlup stejné jako ve Francii,to aleneplatí o Anick Goutall, jehož část sortimentu v Praze mají také,protože ji výlučně zastupují.

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.07.07 13:38

Kristina - http://www.laboutiquedelartisanparfumeu … s/news.php

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist