Cena za Allure Sensuelle Chanel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mejbi
Nováček 8 příspěvků 01.12.08 21:35
Cena za Allure Sensuelle Chanel

Allure Sensuelle .Ahoj. Je možné koupit edp 100ml tester za 2000 kč? Za tuto cenu ho nabízí některé internetové parfumérky…a je to nějak málo…je to kopie? Máte někdo za tuto cenu tento parfém?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 01.12.08 21:58

2000 podla mna je dost vela :wink: Ale vazne, cena sa mi zda primerana.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 01.12.08 23:04

já jsem dala Allure tester ale klasický za 1600,. Kč na Aukro a nikdo ho za ty peníze nechtěl :cry:

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

mejbi
Nováček 8 příspěvků 02.12.08 18:27
pro Kriss a Sáru

Děkuju za odpověď. Ptám se proto, že i ty 2000 jsou na mně moc a nerada bych koupila kopii, když bych se tak rozšoupla…zvášť, když můj muž zdůrazňuje,že VÁŽNĚ,ALE OPRAVDU VÁŽNĚ potřebujem nový zimní pneumatiky :lol: . A v rámci toho aby rodina nejedla celej tejden jen suchý brambory…nevíte o vůni hodně totožné s allure sensuelle? Aby měla ale taky tu hloubku a plnost chanelu,,,a k bramborám by zbylo i na masíčko? :lol: :D to už chci asi moc,co? Ale vy jste holky podle pliček znalý..vy to nějak vymyslíte… :D :D

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 02.12.08 18:46
mejbi píše:
Děkuju za odpověď. Ptám se proto, že i ty 2000 jsou na mně moc a nerada bych koupila kopii, když bych se tak rozšoupla…zvášť, když můj muž zdůrazňuje,že VÁŽNĚ,ALE OPRAVDU VÁŽNĚ potřebujem nový zimní pneumatiky :lol: . A v rámci toho aby rodina nejedla celej tejden jen suchý brambory…nevíte o vůni hodně totožné s allure sensuelle? Aby měla ale taky tu hloubku a plnost chanelu,,,a k bramborám by zbylo i na masíčko? :lol: :D to už chci asi moc,co? Ale vy jste holky podle pliček znalý..vy to nějak vymyslíte… :D :D

Pličky to jo ty třeba já mám hooodně znalý :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 02.12.08 18:48

A co to vyřešit třeba odstřikem nebo zbytkem jestli chceš i flakon.Tady určitě seženeš, taky jsem si tady pořídila Allurku :lol:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

mejbi
Nováček 8 příspěvků 02.12.08 19:39
jitka006

:lol: :lol: :lol: jojojo…hodinky jako holinky…polička jako plička :lol:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.12.08 20:37

Jo, holka, vůně podobná Allure Sensuelle, to bude těžký. Žádnou takovou neznám, přijde mi hodně specifická.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

mejbi
Nováček 8 příspěvků 02.12.08 21:30
klubko píše:
Jo, holka, vůně podobná Allure Sensuelle, to bude těžký. Žádnou takovou neznám, přijde mi hodně specifická.

přesto děkuju… :D

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.12.08 22:34

To vůbec nemáš zač, doslova :lol: Ale já se moc nevyznám, jen mi přijde, že Chanelům se zaprvé co do výdrže, tak do kvality, vyrovná máloco. Ty „novější“ mají dost podobný základ, když vyvanou svrchní tóny, jsou si poměrně podobné. Ale zase, jak pro koho :wink: A zrovna Allure Sensuelle je pro mě zvláštní. Mně osobně něčím vadí, vnímám ji jako přeslazenou a myslím, že to má na svědomí kandované ovoce. Mohlo by to být jedno z vodítek…

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.12.08 07:55

Já cítím něco podobného v Extravagance d´Amarige, ale že by to byla nějaká extra finanční úleva, to ne.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

mejbi
Nováček 8 příspěvků 03.12.08 18:41
klubko píše:
To vůbec nemáš zač, doslova :lol: Ale já se moc nevyznám, jen mi přijde, že Chanelům se zaprvé co do výdrže, tak do kvality, vyrovná máloco. Ty „novější“ mají dost podobný základ, když vyvanou svrchní tóny, jsou si poměrně podobné. Ale zase, jak pro koho :wink: A zrovna Allure Sensuelle je pro mě zvláštní. Mně osobně něčím vadí, vnímám ji jako přeslazenou a myslím, že to má na svědomí kandované ovoce. Mohlo by to být jedno z vodítek…

no jo…sladký ..to já můžu :oops: :D tak se po tom ovoci kouknu…dík.

mejbi
Nováček 8 příspěvků 03.12.08 18:43
Irena píše:
Já cítím něco podobného v Extravagance d´Amarige, ale že by to byla nějaká extra finanční úleva, to ne.

taky děkuju za názor..podívám se na složení :shock: :D a ta finanční úleva..se nedá nic dělat..parfém je luxus…tak budu platit :D

Relavanch
Nováček 11 příspěvků 10.12.08 17:48
Cena

Tak jestli se Ti nezdá cena, tak se ti nedivím :lol: Kdo by platil takový sumy, když si to můžeš objednat na http://www.fmparfums.er.cz/

Dostaneš tam to samí, ale za zlomek ceny 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 10.12.08 17:51
Relavanch píše:
Tak jestli se Ti nezdá cena, tak se ti nedivím :lol: Kdo by platil takový sumy, když si to můžeš objednat na http://www.fmparfums.er.cz/Dostaneš tam to samí, ale za zlomek ceny 8)

Ano…v kvalitě odpovídající vyjadřovacím schopnostem propagátora(rky) :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist