Ceny jídla v Kanadě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 06.01.08 17:12

Nemáte někdo zkušenost?Uvítám jakoukoli infomaci.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.01.08 18:43

Já mám jen tu zkušenost, že podle nich se nehodí, aby ženy samy pily alkohol, že ve 22.00 zavírají všechny hospody, že ve Winipegu se zastaví celý provoz, protože chce přejít jelen a vůbec, že jsou divní…žít bych tam nechtěla ani za nic - moc přírodní země - moc hor a žádné památky…když uvážím, že jídlo nic moc, není tam žádné místní víno - ani se pít nesmí, tak ten výlet do Kanady považuju za vyhozené peníze - ale manžel byl nadšen…kolik stojí jídlo nevím ( nějak jsem to nepočítala ), ale asi to nebude zvlášť hrozné, když si to nepamatuju…Zkus si najít nějaký web nadšence a zeptat se tam…třeba tohle http://www.oldlukas.cz

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

eva  06.01.08 22:46

Kerze: to zní naprosto úžasně. Přesně tak by měla vypadat má domovská země - moc hor, pití málo, zastavit dopravu kvůli jelenovi a podobně: moje krevní skupina, vysněný domov :) Okamžitě bych se stěhovala. Ale rodina mi to asi jen tak nepovolí :(

A děkuju za příspěvek k PS.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 06.01.08 23:28

eva - idem s tebou. Ale mna asi nepustia deti :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.01.08 23:58

Já jsem městský člověk, na přírodu mně neužije. Už tak dost trpím, že žiju 20 km od Prahy - nejradši bych se nastěhovala na Václavák…blízko do hospod…No jo, ale manžel města nesnáší - on by mohl žít v té Kanadě s vámi…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.01.08 00:04
Kerze píše:
Já jsem městský člověk, na přírodu mně neužije. Už tak dost trpím, že žiju 20 km od Prahy - nejradši bych se nastěhovala na Václavák…blízko do hospod…No jo, ale manžel města nesnáší - on by mohl žít v té Kanadě s vámi…

Jsem na tom podobně. Teď bydlíme v Letňanech, což sice není v centru Prahy, ale pořád to jde. Za dva měsíce se stěhujeme do baráčku deset km od Letňan. Na jednu stranu se moc těším, na druhou budu asi trochu trpět. Sice je to deset minut autem do Letňan, čili skoro stejně daleko do centra a do práce jako doposud, ale už to bude zkrátka mimo Prahu. Jsem si jistá, že si zvyknu, ostatně, jinak bych do toho ani nešla, ale bude to velká změna.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist