Ceramidová kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 26.03.09 16:45
Ceramidová kosmetika

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat uživatelek jakou mají zkušenost s ceramidovou kosmetikou. Například ceramidové kapsle normální nebo Gold od Elizabeth Arden. Existují i ceramidové krémy všech druhů. Co jsem zatím pročetl zahraniční weby tak to má být asi největší hit moderní doby. Jelikož to sám na sobě vyzkoušet nemohu :lol: tak bych uvítal nějaké vaše postřehy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 26.03.09 20:08
Hegr (xparfemy.cz) píše:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat uživatelek jakou mají zkušenost s ceramidovou kosmetikou. Například ceramidové kapsle normální nebo Gold od Elizabeth Arden. Existují i ceramidové krémy všech druhů. Co jsem zatím pročetl zahraniční weby tak to má být asi největší hit moderní doby. Jelikož to sám na sobě vyzkoušet nemohu :lol: tak bych uvítal nějaké vaše postřehy.

Vyzkoušet můžete, ono vás to nepokouše. Nesmíte věřit na marketingové kecy, že tohle je pro dámy a tohle pro pány, protože to je v naprosté většině případů blbost.
Ty kapsle používá moje máti a miluje je.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 26.03.09 22:19

Mám kapsle na obličej, měla jsem oční. Dále používám ceramidový noční krém a v létě ceramidový krém SPF 30, denní a oční - vše Arden.

Všechny přípravky mi vyhovují, zázraky nevidím:-) ale jsou fajn.
Přestože v létě jsem opravdu celé dny venku na sluníčku,nezaz­namenala vůběc žádné negativní změny pleti - vysušení, podráždění, skvrnky ap. takže je letos budu používat opět.

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 27.03.09 10:06
gentiana píše:
Hegr (xparfemy.cz) píše:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat uživatelek jakou mají zkušenost s ceramidovou kosmetikou. Například ceramidové kapsle normální nebo Gold od Elizabeth Arden. Existují i ceramidové krémy všech druhů. Co jsem zatím pročetl zahraniční weby tak to má být asi největší hit moderní doby. Jelikož to sám na sobě vyzkoušet nemohu :lol: tak bych uvítal nějaké vaše postřehy.
Vyzkoušet můžete, ono vás to nepokouše. Nesmíte věřit na marketingové kecy, že tohle je pro dámy a tohle pro pány, protože to je v naprosté většině případů blbost.
Ty kapsle používá moje máti a miluje je.

Dobře :lol: zkusím, zatím jsem tento druh kosmetiky nakoupil svým známím a čekám na ohlasy.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist