Ceramidová kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 26.03.09 16:45
Ceramidová kosmetika

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat uživatelek jakou mají zkušenost s ceramidovou kosmetikou. Například ceramidové kapsle normální nebo Gold od Elizabeth Arden. Existují i ceramidové krémy všech druhů. Co jsem zatím pročetl zahraniční weby tak to má být asi největší hit moderní doby. Jelikož to sám na sobě vyzkoušet nemohu :lol: tak bych uvítal nějaké vaše postřehy.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 26.03.09 20:08
Hegr (xparfemy.cz) píše:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat uživatelek jakou mají zkušenost s ceramidovou kosmetikou. Například ceramidové kapsle normální nebo Gold od Elizabeth Arden. Existují i ceramidové krémy všech druhů. Co jsem zatím pročetl zahraniční weby tak to má být asi největší hit moderní doby. Jelikož to sám na sobě vyzkoušet nemohu :lol: tak bych uvítal nějaké vaše postřehy.

Vyzkoušet můžete, ono vás to nepokouše. Nesmíte věřit na marketingové kecy, že tohle je pro dámy a tohle pro pány, protože to je v naprosté většině případů blbost.
Ty kapsle používá moje máti a miluje je.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 26.03.09 22:19

Mám kapsle na obličej, měla jsem oční. Dále používám ceramidový noční krém a v létě ceramidový krém SPF 30, denní a oční - vše Arden.

Všechny přípravky mi vyhovují, zázraky nevidím:-) ale jsou fajn.
Přestože v létě jsem opravdu celé dny venku na sluníčku,nezaz­namenala vůběc žádné negativní změny pleti - vysušení, podráždění, skvrnky ap. takže je letos budu používat opět.

Hegr (xparfemy.cz)
Znalkyně 388 příspěvků 27.03.09 10:06
gentiana píše:
Hegr (xparfemy.cz) píše:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat uživatelek jakou mají zkušenost s ceramidovou kosmetikou. Například ceramidové kapsle normální nebo Gold od Elizabeth Arden. Existují i ceramidové krémy všech druhů. Co jsem zatím pročetl zahraniční weby tak to má být asi největší hit moderní doby. Jelikož to sám na sobě vyzkoušet nemohu :lol: tak bych uvítal nějaké vaše postřehy.
Vyzkoušet můžete, ono vás to nepokouše. Nesmíte věřit na marketingové kecy, že tohle je pro dámy a tohle pro pány, protože to je v naprosté většině případů blbost.
Ty kapsle používá moje máti a miluje je.

Dobře :lol: zkusím, zatím jsem tento druh kosmetiky nakoupil svým známím a čekám na ohlasy.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist