černá L'Air du Temps

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 12.11.07 18:21

Tohle jsem našla mezi novinkama a nevím, L'Air du Temps mám ráda, ale obrátila jsem nad tím oči v sloup. Takže Guerlain udělal Shalimar Black a teď se budou všichni po jednom opičit a vydávat černé limitované edice? A to i od parfémů, ke kterým se to nehodí, například L'Air du Temps? Jaká další černá vůně nás čeká…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

eva  13.11.07 13:34

Asi budu jedna z mála: ale mně se nápad černých verzí moc líbí, zpráva mě potěšila:) Mám ráda černou :) Sice určitě ne trvale… hlavně kdyby obsah byl povedený: to je to hlavní /plus doufám nebude moc vysoká cenová přirážka za „inovaci“/. Ale novinky posledních let až na pár výjimek moc inovativní nejsou, pokud vůbec :( Navíc: budou se u nás vůbec tyto černé verze prodávat??

P.S. Kamarádka považuje L'Air du Temps za pohřební vůni a na světlý obal si trvale stěžuje :o) Ta bude opravdu nadšená :-D Ale neptejte se mě, jak k této asociaci přišla :)

Uživatel je onlinebenvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 13.11.07 13:53

Predstavte si ciernu Lolitu Lempicku. Alebo Angela.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eva  13.11.07 14:02

benvenuta: snad úplně všechno černé sourozence mít nebude ;) Mimochodem Lolitu absolutně nevnímám :( Snažím se, a necítím ji :( Přitom podle všeho by se mi měla líbit, tedy kdybych ji byla schopna registrovat.. Asi mi už odumírají čichové buňky :-))

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 13.11.07 15:51

Ty flakony mají být signované a bude jich jen pár, takže určitě budou drahé jako čert.
Mně se to nelíbí - Shalimar Black je krásný, k tomu to sedne, i k jiným vůním by to sedlo, ale L'Air du Temps? Proč ne třeba zlatý flakonek, nebo modrý?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist