*ČERNÝ BEZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blis
Učednice 137 příspěvků 02.12.08 15:26
*ČERNÝ BEZ

Holky neznáte některá dámskou vůni, ketrá voní jako kvetoucí černý bez? Přiteli hrozně voní, tak bych mu chtěla udělat radost touto vůní (a také sobě samozřejmě :twisted: :P )

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

02.12.08 22:22

V DM drogerii jsem koupila sprcháč s vůní černého bezu. Je to jen taková první pomoc. :roll:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 03.12.08 00:16

Rochas Poupee. Zkreslený dojem by to být neměl, zažila jsem i komentáře od druhých, že voní jako „babiččino bezinkové víno“ apod." :lol: :lol:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 03.12.08 12:48
Evax píše:
Rochas Poupee. Zkreslený dojem by to být neměl, zažila jsem i komentáře od druhých, že voní jako „babiččino bezinkové víno“ apod." :lol: :lol:

Podle popisu by mělo jít o orientálku s ananasem, ale jak se říká co nos, to jiné vnímání vůně, zkusím někde očichat, díky moc za tip :wink: :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 08.06.11 11:40

Ráda bych oživila toto téma - také miluji vůni bezu, když kvete. Nemá někdo ještě nějaký tip?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dominique
Parfémová maniačka 574 příspěvků 14.06.11 18:36
slunečnice píše:
Ráda bych oživila toto téma - také miluji vůni bezu, když kvete. Nemá někdo ještě nějaký tip?

Takisto sa pridávam, minule som si na chate takmer vyčuchala bunky, tak som sa nevedela nabažiť nádhernej nostalgickej vône bazového kvetu… :heart:

Na poličce 27 parfémů 6 miniatur 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 21.06.11 16:00

Alespoň jsem si nasušila do čaje, tak mi to tu voní ;-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

paprlile
Znalkyně 328 příspěvků 28.06.11 11:55

tiez by ma to zaujimalo. asi je to blbost, ale podla tohto odkazu http://www.fragrantica.com/…der-140.html

by to mali byt :

L'Instant de Guerlain Guerlain for women
24 Faubourg Hermes for women
Eau Fraiche Bvlgari for women
Eau Torride Givenchy for women

som novacik a nemam toho nacuchane vela, z tychto iba prvu a tam teda bazu/bez necitim vobec :( a som z toho zmetena, lebo ked som si vyhladala vone na inych cz a sk strankach, tak baza v zlozeni nie je… :conf: :conf: :conf: tak neviem, poznate niekto tieto vone?

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 15 odstřiků 104 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist