Černý čaj s citrónem

Spirit 25.10.08 18:55

Černý čaj s citrónem

Lidi, mám na Vás prosbu, hledám vůni, která by připomínala silný černý čaj s citrónem a nebyla přeslazená. Nevíte náhodou kterým směrem bych se měla zaměřit? Děkuji :oops: :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Kriss 25.10.08 19:02

Spirit, tu otazku si mi zobrala z jazyka. Tiez hladam vonu Earl Grey s bergamotom. Mam Rouge Bulgari , aj Soir Bulgari, ale hladam nieco so silnejsim bergamotom.

janas 25.10.08 19:05

Earl Gray Tea - Demeter Fragrance Library.

Spirit 25.10.08 19:07
Kriss píše:
Spirit, tu otazku si mi zobrala z jazyka. Tiez hladam vonu Earl Grey s bergamotom. Mam Rouge Bulgari , aj Soir Bulgari, ale hladam nieco so silnejsim bergamotom.

No právě, asi nejradši mám „čajovky“, ale poslední dobou je v krámcích takové limonádové období :), mimochodem po čtrnácti dnech používání Eau de Merveilles už pět nezávislých pochval :wink: :)

Spirit 25.10.08 19:08
janas píše:
Earl Gray Tea - Demeter Fragrance Library.

Děkuji, píši si :wink: :)

Ronna 25.10.08 21:20

Čaj je obsažen v mnoha vůních, jak můžeš zjistit třeba na basenotes, ale výrazných čajových vůní jsem moc nepotkala - když odmyslím ty se zeleným čajem. The Beat od Burberry je čajová, černý čaj obsahuje Gucci Pour Homme II a např. Comme des Garcons a jejich série listy - čaj: Series 1 Leaves: Tea (obsahuje černý čaj, bergamot a maté).

Arome Šárka02 25.10.08 21:22

A nebo Jennifer Lopez Still. Prý je úžasný.

Naja 25.10.08 22:06

Still je dobrý, ale ten citron tam není, jestli chceš Šárko vzorek, písni do SZ.

Vera 26.10.08 00:16

Tak schválně jsem se šla Stillem nastříkat a zrovna dnes na mně voní jako prostředek na nádobí se sintetickou vůní citronu. A ještě nedávno na mně voněl krásně, ježíšmarjá, ještě aby mi moje tělo začalo redukovat poličku 

chavah 26.10.08 07:50

když čaj, tak i v názvu. Co třeba Tea for two od Artisánů? Citron v něm samozřejmě není, ale pořádná dávka čaje ano.Tmavého, anglického, lehce fermentovaného.

Panenka 26.10.08 08:07

Už si Tea for Two tak nevybavím, ale moc se mi líbila, název utkvěl v paměti spolu s pocitem, že tuhle bych „mohla“… Moc příjemná vůně.

Sára 26.10.08 09:36

jednoznačně souhlasím s Tea for Two

Spirit 26.10.08 09:39

Ahá, tak, to už asi nebudu návštěvu v černé růži u růžového pána odkládat :wink: :D Děkuju za nápady, paráda :D

janas 26.10.08 09:54

Spirit - najdi si v databázi Tea for Two a přečti si hezkou recenzi od Blackdakini!

Spirit 26.10.08 10:12
janas píše:
Spirit - najdi si v databázi Tea for Two a přečti si hezkou recenzi od Blackdakini!

Tak jsem právě dočetla :oops: :D Asi je to jasný… No třeba bych si ho mohla nechat „naježit“ Cha chá :D :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist