Cerruti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 24.05.09 20:33
Cerruti

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s touto značkou.. 8)

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Al
Znalkyně 330 příspěvků 24.05.09 22:38

Image Woman - hodně svěží, naprosto (alespoň pro mě) nesladká vůně vhodná hlavně na léto.Trochu jsem tam cítila pepř, hrušky a něco zeleného. Podle mě je unisex.

1881 Pour Femme - připadá mi taková jemná a pudrová. Cítím v ní hlavně růži s trochou heřmánku (ten mi v ní docela vadí) a také pomerančový květ (ten ale opravdu minimálně).

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 25.05.09 08:52

Podobně jako AL:
1881- jemnější,ženská vůně,zřetelně jsem cítila růže,byl to příjemný dárek.

Image Woman-zpočátku aldehydový závan,pak i něco,jako kouř z cigaret,ale po rozvonění svěží,chladivá vůně,s vodním nádechem trošku opepřená,mírně,jen pro přirovnání, mi připomínala Hiver od Van Cleef…
Výdrž se nezdála nijak dobrá,ale okolí ji na mně cítilo a chválilo,až jsem byla překvapená a na tričku přežila i vyprání a rozvoněla se znova při žehlení,do horkých dnů dobrá volba,ale přiznám se,že než jsem spotřebovala 75ml,tak jsem v ní začala silně cítit pánský akcent a nějakou lihovinu,možná to bylo tím,že se ochladilo a tahle vůně se fakt projeví nejlépe v tropických vedrech.

1881 verze Blanc-začátek podobný,jako Image,nesladký,al­dehydový,pak chladivá svěžest a po rozvonění se projeví sladší základ,má tam být snad bavlníkový květ,já bych řekla něco jako kapka vanilky s bílým pižmem,bohužel jsem ji dokázala cítit tak 5 minut,ale mohla by to být dobrá verze letničky,pro někoho,kdo hledá svěží letní vůni,ve které je přece jen troška sladkosti na zjemnění.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 25.05.09 09:26

Shodou okolností jsem dnes vyplodila malou recenzi na
Image Woman Bezprostředně po aplikaci cítím grep, osvěžující a hořký. To trvá poměrně dlouho, pak začíná malinko sládnout (zřejmě cedr), do toho sem tam vystrčí růžek kůže, ale ne, jako v koželužně, ale jen tak mírně, jako když se vedle vás někdo pohne v kožené bundě a zavane to k vám. Na papírku jsem cítila něco jako hrušku, ale na pokožce ne. Výdrž není nijak excelentní, ale je to taková letní polévačka. Na papírku a oblečení je výdrž lepší.

Cerruti 1881 Lumieres d'Ete pěkná, trošku typově připomíná Chanci, chvíli jsem uvažovala o koupi, ale na konci se na mě rozležela do vůně která se podobala odlakovači na nehty.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dien
Učednice 108 příspěvků 25.05.09 11:25

Cerruti 1881 pour femme /oranzovy flakonek/ moje nejoblibenejsi parfem asi 6 let..musim ho neustale mit, v podstate kazdy den celorocne uzivam..je to velice radostna , svezi vune, navozuje pocit cistoty..nejvice pochval od okoli spolu s Love in Paris
Cerruti 1881 /cerveny flakonek/ je prijemna, kyslasta vune, ale velic e malou vydrz ma.
Cerruti 1881 lumieres- velice podobna Chanel Chance eau fraiche..temer identicka..
Cerruti 1881 Summer limitka/zeleny flakonek..svezi, trochu ostrejsi, velice dobra vydrz..
Cerruti 1881 blanc..ten mi moc nesedl, jede do vanilkova, to by tak nevadilo, az na to ze se na mne nejak divne rozlozi..
Cerruti Image- spise unisex, svezi, ostra, ale na leto prijemna..

Na poličce 49 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.05.09 16:35

Jéé vy jste se rozepsaly - holky šikovný.. Já jsem si právě objednala od hafika tu letní limitku Cerruti 1881 (zářivě zelená). A jsem na ni zvědavá, jelikož ji neznám. Doufám, že nebude moc ostrá, pronikavá (čpící atd).

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.05.09 18:49

Holky, a jak se Cerruti vůbec čte? :oops:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 25.05.09 19:14

Myslím, že „čeruty“

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 25.05.09 19:20

U Image taky cítím pepř a rovněž mám ten dojem, že by mohla být i pánská. Je hodně osvěžující, na léto ideální. Ale něco mi tam nesedí, prostě jde krapet do pánska, možná je trochu víc štiplavá než snesu, nevím. Je zkrátka celkem pěkná, ale ne můj typ. :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 25.05.09 20:40

Někde jsem četla, že je Image unisex, ale přitom se vyrábí i Image Homme

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 25.05.09 21:03
maricka píše:
Myslím, že „čeruty“

Taky bych to tak četla, ale nejsem odborník :oops:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Al
Znalkyně 330 příspěvků 25.05.09 21:06
svatka píše:
Někde jsem četla, že je Image unisex, ale přitom se vyrábí i Image Homme

Vyrábí se. Má ho přítel a na něm mi voní moc hezky :lol: .

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.05.09 21:37
Panenka píše:
maricka píše:
Myslím, že „čeruty“
Taky bych to tak četla, ale nejsem odborník :oops:

Myslím, že se to vyslovuje stejně jako čte (pokud můžu věřit tahákům v internetových prodejnách :oops: ).

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 25.05.09 21:52

asi jako píše, viď? :wink:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 25.05.09 22:07
B4rča píše:
asi jako píše, viď? :wink:
Ano přesně tak :oops: . Jsem nějaká zmatená..
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist