Cerruti 1881 Fraicheur d`ete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 27.04.09 19:59
Cerruti 1881 Fraicheur d`ete

http://www.parfums.sk/…ti/cerruti-1 … letna-voda

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 27.04.09 20:01

Popis produktu:
Osvěžující perlivá limonáda po horkém letním dni, sluncem políbené pokožka v objetí stínu, chládek zastíněné terasy na břehu italského jezera…Limitovaná edice - darček Cerruti 1881 Fraîcheur d´été je inspirována letní náladou - delikátním chvěním, které pocítíte v hřejivém momentu záplavy slunečního světla. Jiskřivá květinová vůně, vytvořená Christophem Reynaudem (parfumérská společnost Givaudan), mísí citrusové akcenty krvavého pomeranče a bergamotu se zelenými tóny rajčatových listů a sladkými nótami rebarbory. Tato báječná jiskřivá horní nóta je následována něžnou kyticí květů wisterie (malý stromek rodu Plumerie) a fialky, kterou podtrhává jemnost květů frangipani. Nakonec smyslnost tonka bobů odhaluje dřevitou stopu, osvětlenou dotykem loutnového dřeva.Průzračné sklo flakónu Cerruti 1881 Fraîcheur d´été odhaluje jemnou zelenou barvu vůně. Je ozdoben elegantním stříbrným uzávěrem a uložen v krabičce jemně zabarvené letními odstíny. Pečeť 1881, emblém, který značí příslušnost ke světu Cerruti, vyniká na pastelovém zeleno azurovém pozadí evokujícím jezerní krajinu zahalenou do mlhy.Letní inspirace Cerruti 1881 Fraîcheur d´été je vyjádřena symfonií jasných a elegantních nót, která elegantně interpretuje vizi Cerruti 1881.
Charakteristika:
Hlava: červený pomeranč, bergamot, rajčatové listy, rebarbora
Srdce: wistérie, fialka, frangipani
Základ: fazole tonka, loutnové dřevo

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5769 příspěvků 08.05.09 16:26

Dnes jsem ji zkoušela na papírku a zdá se mi moc hezká. Jemná, bylinková, svěží, vzdušná. Ještě ji musím otestovat na kůži.. Už ji mám v tužebníku, abych na ni nezapomněla :mrgreen:.

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5282 příspěvků 08.05.09 16:40
viky píše:
Dnes jsem ji zkoušela na papírku a zdá se mi moc hezká. Jemná, bylinková, svěží, vzdušná. Ještě ji musím otestovat na kůži.. Už ji mám v tužebníku, abych na ni nezapomněla :mrgreen:.
Já ji testovala v Marrionaudu - příjemná nesladká letnička.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist