Cerruti 1881 Fraicheur d`ete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 27.04.09 19:59
Cerruti 1881 Fraicheur d`ete

http://www.parfums.sk/…ti/cerruti-1 … letna-voda

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Lucyl
Učednice 42 příspěvků 27.04.09 20:01

Popis produktu:
Osvěžující perlivá limonáda po horkém letním dni, sluncem políbené pokožka v objetí stínu, chládek zastíněné terasy na břehu italského jezera…Limitovaná edice - darček Cerruti 1881 Fraîcheur d´été je inspirována letní náladou - delikátním chvěním, které pocítíte v hřejivém momentu záplavy slunečního světla. Jiskřivá květinová vůně, vytvořená Christophem Reynaudem (parfumérská společnost Givaudan), mísí citrusové akcenty krvavého pomeranče a bergamotu se zelenými tóny rajčatových listů a sladkými nótami rebarbory. Tato báječná jiskřivá horní nóta je následována něžnou kyticí květů wisterie (malý stromek rodu Plumerie) a fialky, kterou podtrhává jemnost květů frangipani. Nakonec smyslnost tonka bobů odhaluje dřevitou stopu, osvětlenou dotykem loutnového dřeva.Průzračné sklo flakónu Cerruti 1881 Fraîcheur d´été odhaluje jemnou zelenou barvu vůně. Je ozdoben elegantním stříbrným uzávěrem a uložen v krabičce jemně zabarvené letními odstíny. Pečeť 1881, emblém, který značí příslušnost ke světu Cerruti, vyniká na pastelovém zeleno azurovém pozadí evokujícím jezerní krajinu zahalenou do mlhy.Letní inspirace Cerruti 1881 Fraîcheur d´été je vyjádřena symfonií jasných a elegantních nót, která elegantně interpretuje vizi Cerruti 1881.
Charakteristika:
Hlava: červený pomeranč, bergamot, rajčatové listy, rebarbora
Srdce: wistérie, fialka, frangipani
Základ: fazole tonka, loutnové dřevo

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5766 příspěvků 08.05.09 16:26

Dnes jsem ji zkoušela na papírku a zdá se mi moc hezká. Jemná, bylinková, svěží, vzdušná. Ještě ji musím otestovat na kůži.. Už ji mám v tužebníku, abych na ni nezapomněla :mrgreen:.

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5277 příspěvků 08.05.09 16:40
viky píše:
Dnes jsem ji zkoušela na papírku a zdá se mi moc hezká. Jemná, bylinková, svěží, vzdušná. Ještě ji musím otestovat na kůži.. Už ji mám v tužebníku, abych na ni nezapomněla :mrgreen:.
Já ji testovala v Marrionaudu - příjemná nesladká letnička.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist