Cerruti 1881 pour femme blanc ALEBO fraîcheur d'été

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 14.04.10 01:31
Cerruti 1881 pour femme blanc ALEBO fraîcheur d'été

Prosím o konzultáciu :)

Ako vonia Cerruti 1881 pour femme fraîcheur d'été , prípadne Lumières d'été ? Dokážete tieto vône k niečomu prirovnať? Aké sú v porovnaní s limitkou 1881 pour femme Blanc?

Ďakujem!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 14.04.10 08:55

Měla jsem kdysi celou lahev 1881 Pour Femme Blanc, a nedávno se ke mně dostal odstřik Cerruti 1881 Fraicheur d'Été a něčím mi tu původní připomíná. Cítím v nich velkou podobnost, i když Fraicheur je určitě svěžejší - asi bych ji označila jako „svěží krémovku“.
Lumières d'été neznám…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 14.04.10 11:11

Cerruti 1881 Fraicheur d'Été bych hodnotila jako svěže zelenou, osvěžující, nesladkou vůni. Působí na mě unisexovým dojmem. Podle mě by ji unosil i mladý muž :) . V úvodu převažuje svěží zeleň (ale příjemná zeleň; žádná travička zelená, kopřivy apod.) + možná ještě nějaká ta mandarinka. Později se rozleží do velmi hezké dřevité vůně (která je stále zelenkavě lehká).
1881 Pour Femme Blanc mi připadala z jiného soudku. Avivážově čistá, mydlinková vůně.. Více ženská než Fraicheur d'Été. Ale co mají společného je ta svěží pronikavost a říz.
Lumières d'Été taky neznám :conf: .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist