Cerruti Image

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tellmama
Nováček 3 příspěvky 23.02.16 09:39
Cerruti Image

Přeji dobrý den všem,

oblíbila jsem si Cerruti Image Femme, ale přestali jej bohužel nabízet.

Umíte doporučit podobnou vůni?

Děkuji Martina

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

sidlo-37
Nováček 17 příspěvků 29.02.16 02:41

zkus tuhle,řekla bych že jsou si podobné http://www.arome.cz/…ce-damarige/

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 5 parfémů

fegitah
Učednice 83 příspěvků 04.03.16 19:50

@sidlo-37
hezký den,

mám stejný problém jako tellmama, tak jsem zajásala nad vaším odkazem.

Vůňe vypadá slibně, ráda bych si ji koupila naslepo.
Mám jedinou obavu, aby nebyla sladká.

Budu moc ráda, když mi dáte vědět.
Ivonna

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 17 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 8 parfémů

sidlo-37
Nováček 17 příspěvků 06.03.16 00:58

neřekla bych že je sladká,nese se na stejné notě jako Image,aspoň mne to tak přijde :-) asi tím základem…dřívkama cedrem a ambrou co mají společné a to co zůstává když ostatní složky vyšumí :-) pokud máte možnost,vyzkoušejte v kamenném obchodě…já objednávám vzorečky a zkouším doma,mám tak čas odzkoušet v klidu a vícekrát…musím přiznat že na první počuch mi nevoněla,ale když se rozležela :andel: už ji mám v tužebníku,dejte vědět jak u vás pochodila ;) také hezký den přeji

fegitah
Učednice 83 příspěvků 06.03.16 01:37

@sidlo-37
Moc děkuji za odpověď! :D
Pokusím se vyzkoušet v kamenném obchodě, někde dávají i malé odstřiky…Jinak na Parfums mají vzorek, tak kdyžtak objednám a určitě dám vědět. Ten proces mi může trvat tak týden. Těšilo by mě, kdyby se mi líbila. Zatím už je mi podle složení sympatická
a nemusel by ji mít každý…
Zatím se mějte hezky a díky :mavam:

tellmama
Nováček 3 příspěvky 06.03.16 07:11

Děkuji za tip, dám vědět, jak na mne působí.

Theaa
Parfémová maniačka 521 příspěvků 07.03.16 14:18

@tellmama

Radila bych napřed určitě vyzkoušet, mě třeba Extravagance podobná Image nepřipadá vůbec.
Cítím z ní velmi silně mandarinku, což v Image vůbec necítím, asi proto, že ji ani neobsahuje.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

tellmama
Nováček 3 příspěvky 07.03.16 14:21

jj, už mám objednaný odstřik :)

fegitah
Učednice 83 příspěvků 07.03.16 17:41

Mně by mandarinka namísto grepu nevadila a ještě je tam ten afrikán, tak jestli dodá trochu hořkosti? Třeba v AA Mandarine Basilic mám mandarinku ráda, celou dobu na mé kůži je nesladká příjemná. No nic, uvidíme až přijde vzorek. A HLAVNĚ jsem vděčná za každý návrh, tímto ještě jednou díky sidlo-37. Pídím se totiž po něčem podobném CIW už pěknou dobu a NIC…

sidlo-37
Nováček 17 příspěvků 08.03.16 15:40

kdyby si ty vůně byly hodně podobné,byla by to nuda :D takových je beztak dost.prostě mne přijdou podobné typově,takovým tím „ocáskem“ co zůstává........je fakt že čichové vjemy se různí u každého.a škoda že Cerruti IW vymizela,byla taky moje oblíbená :? i já uvítám tip na něco podobného IW ;)

Kunoichi
Nováček 16 příspěvků 19.04.16 12:30

Už jste zkoušely? Dejte vědět, bedlivě to sleduji. Myslím, že ten ocásek dělá máta, tak hledám mezi vůněmi, které obsahují mátu, zatím neúspěšně.
Možná se tomu přibližuje něčím a tedy přidávám svůj typ:Eau de Courreges
 http://www.fragrantica.com/…--15489.html

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 9 odstřiků 91 vzorků V tužebníku 2 parfémy

fegitah
Učednice 83 příspěvků 19.04.16 16:12

S politiváním musím říci, že jsem ani po dlouhém hledání za Cerruti Image důstojnou náhradu nenašla.

Extravagance je pěkná, ale na mé kůži CIW podobná není. Je přece jenom na můj vkus trochu sladší. Ze začátku cítím příjemnou vůni mandarinky, kterou mi trochu ruší štiplavě nahořklý afrikán. Jak se usazuje a projevuje se dřevitý základ je mi nejpříjemnější. Bohužel to netrvá dlouho - moc na mně nedrží. Co se týče mandarinek hlasuji pro AA Mandarine Basilic!

@Kunoichi Eau de Courreges mám už nějakou dobu v hlídaných a příležitostně hodlám vyzkoušet.

Kunoichi
Nováček 16 příspěvků 20.04.16 07:38

Extravaganci taky příležitostně vyzkouším :-) jinak Courreges má úplně odlišný počátek po nástřiku než Image, podobný mi přijde střed. Ještě shledávám jistou podobnost u Versace - Versense. Hledáme dál :)

pro AA Mandarine Basilic hlasuji co se mandarinky týče taky :palec:

fegitah
Učednice 83 příspěvků 20.04.16 08:50

Versense mi během pátrání také prošla přes zápěstí, patřila k těm lepším.

Z vůní, o kterých jsem se někde doslechla, že by mohly být Image podobné, se mi nejvíce líbí Tuscan Soul.

Jinak zaznamenávám podobnost (zase jen v určité fázi) ještě u Tommy Girl, ve složení má, stejně jako Image, kůži, mátu grep a ambru. Ale pozor, je tam hodně kytek (na mé kůži jsou, naštěstí, dost krotké). No a krása Image spočívá právě v té nekvětinovosti a nesladkosti - alespoň pro mě.

Kunoichi
Nováček 16 příspěvků 21.04.16 07:41

Tuscan Soul je moje stálice, za dobrou cenu hodně muziky:-) Na Image se mi nejvíce líbí ta počáteční jiskrnost a pak ten ocásek. A samozřejmě to, že postrádá květiny :-) Tommy Girl, jsem zkoušela, kdysi, a nějak mi nesedla, ale zkusím ještě jednou.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist