Cerutti 1881 Blanc edp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 10:35

Děvčata potřebovala bych vědět, jak voní tahle vůně, jestli jí popřípadě některá z vás zná. Složení je zajímavé, ale jsou v něm aldehydy a jestli jsou výrazné, nebo je parfém viděl jen z rychlíku?? :o

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 26.02.08 10:57

a nebola to nahodou iba letna limitka vlani?
ja len, ze vela voni by som chcela ovonat, ale akosi tie itmitky su uz malokde k dispozicii…:o(

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 11:00

Byla to limitovaná edice a koukla jsem teď na web, že byla uvedená v roce 2006. Asi bude těžké najít někoho, kdo jí zkusil :(

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 26.02.08 11:15

Mám ji doma. Vynikající čistá vůně. Nevšední, drží, neobtěžuje. Celoročenka vhodná i do tepla - Ada má recenzi. Aldehydy jsem v ní nerozeznala, alespoň ne takové ty - ála Caleché, Chanel. No.5 , Ivoire a spol. Pokud do ní chceš jít naslepo, myslím, že nešlápneš nijak vedle.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 11:34

Díky za radu :o Co se týče té recenze na tuto vůni, já jí tam nevidím ???

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 26.02.08 12:03

No mne sa nepáčila, stále som tam cítila vôňu (smrad) rozmočeného kartónu, z letných limitiek podľa mňa najmenej vydarená, mne sa najviac páčila zelená (tú som mala), modrá celkom ušla ale tá biela nič pre mňa. Ináč, dá sa kúpiť v Metre.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 26.02.08 12:57

Tuto vůni téměř necítím: možná chvilku ze začátku - pouze jako vůni kovu /nebo spíš pachuť kovu, občas kov s lehkým nakyslým nádechem/, ale naštěstí jen letmo, na mně nedrží. Velmi rychle zmizí jakékoli čichové aj. vjemy z této vůně /zkoušela jsem několikrát - pořád totéž/. Při druhé zkoušce mě napadlo, že trochu podobně by to mohlo „vonět“, resp.chutnat po radioaktivním zamoření :o Takže i kdyby výdrž byla delší, nosit bych ji nechtěla /připadalo by mi to jako nosit radioaktivní jód/ Doufám takovou „vůni“ v budoucnu nikdo nepotká. Nebýt téhle pachuti, určitě bych na Blanc zapomněla a pustila úplně z hlavy, takto je pro mne i přes slabou výdrž prakticky nezapomenutelná :D Tím nechci nikoho odrazovat - je dobré vyzkoušet: záleží na reakci s kůží, na někom může vonět narozdíl ode mne pěkně. Vlastně ani to, co cítím, nemusí být pro spoustu lidí iritující: jen mně by zkrátka „radioaktivní vůně“ opravdu netěšila :( Blanc na mně asi nevoní, jak by měl. Zkoušela jsem vícekrát, žádná změna - pořád je kovový :(

Blanc jsem vídala pravidelně v Marionnnaudu, ale jakmile přišly novoroční novinky, zmizela - buď ji přestěhovali nebo vyprodali, ale nepátrala jsem po ní - možná je jen odsunutá mezi starším zbožím.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 26.02.08 13:03

Mě se 1881 Blanc líbí moc. Obecně mám vždy problémy vybrat si něco letního, co by se mi opravdu líbilo a tohle je jedna z těch, co se mi fakt líbí. Je tak přiměřeně citrusová - grapefruit, kytková - bílé květy, trochu nasládlá. Pro mě je hodně osvěžující, třeba jako smetanová citronová zmzlina. Ty aldehydy tam také moc necítím, ale já aldehydy naopak mám ráda. Je to limitka 2006, v 2007 byla limitka Cerruti 1881 Lumieres d'Ete. Ta je dle mého názoru taky moc pěkná.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 26.02.08 14:38

Souhlasím se Samanthou,aldehydy se v Blancu jen letmo mihnou,osobně je nemusím,divně se na mně rozvoní,tohle je svěží letničky,jako vyprané prádlo,se sladším smetanovým základem,velmi hezká a příjemná vůně do vesrwe,bohužel musím dát za pravdu i hlasům,že příliš nedrží,na mně aspoň moc nevydržela,ale brala jsem ji jako svěží vůni na léto,tak jsem se prostě častěji převoněla.

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 26.02.08 20:18

a já ji mám na prodej, novou.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist