Cerutti 1881 Blanc edp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 10:35

Děvčata potřebovala bych vědět, jak voní tahle vůně, jestli jí popřípadě některá z vás zná. Složení je zajímavé, ale jsou v něm aldehydy a jestli jsou výrazné, nebo je parfém viděl jen z rychlíku?? :o

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 26.02.08 10:57

a nebola to nahodou iba letna limitka vlani?
ja len, ze vela voni by som chcela ovonat, ale akosi tie itmitky su uz malokde k dispozicii…:o(

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 11:00

Byla to limitovaná edice a koukla jsem teď na web, že byla uvedená v roce 2006. Asi bude těžké najít někoho, kdo jí zkusil :(

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 26.02.08 11:15

Mám ji doma. Vynikající čistá vůně. Nevšední, drží, neobtěžuje. Celoročenka vhodná i do tepla - Ada má recenzi. Aldehydy jsem v ní nerozeznala, alespoň ne takové ty - ála Caleché, Chanel. No.5 , Ivoire a spol. Pokud do ní chceš jít naslepo, myslím, že nešlápneš nijak vedle.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 26.02.08 11:34

Díky za radu :o Co se týče té recenze na tuto vůni, já jí tam nevidím ???

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 26.02.08 12:03

No mne sa nepáčila, stále som tam cítila vôňu (smrad) rozmočeného kartónu, z letných limitiek podľa mňa najmenej vydarená, mne sa najviac páčila zelená (tú som mala), modrá celkom ušla ale tá biela nič pre mňa. Ináč, dá sa kúpiť v Metre.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 26.02.08 12:57

Tuto vůni téměř necítím: možná chvilku ze začátku - pouze jako vůni kovu /nebo spíš pachuť kovu, občas kov s lehkým nakyslým nádechem/, ale naštěstí jen letmo, na mně nedrží. Velmi rychle zmizí jakékoli čichové aj. vjemy z této vůně /zkoušela jsem několikrát - pořád totéž/. Při druhé zkoušce mě napadlo, že trochu podobně by to mohlo „vonět“, resp.chutnat po radioaktivním zamoření :o Takže i kdyby výdrž byla delší, nosit bych ji nechtěla /připadalo by mi to jako nosit radioaktivní jód/ Doufám takovou „vůni“ v budoucnu nikdo nepotká. Nebýt téhle pachuti, určitě bych na Blanc zapomněla a pustila úplně z hlavy, takto je pro mne i přes slabou výdrž prakticky nezapomenutelná :D Tím nechci nikoho odrazovat - je dobré vyzkoušet: záleží na reakci s kůží, na někom může vonět narozdíl ode mne pěkně. Vlastně ani to, co cítím, nemusí být pro spoustu lidí iritující: jen mně by zkrátka „radioaktivní vůně“ opravdu netěšila :( Blanc na mně asi nevoní, jak by měl. Zkoušela jsem vícekrát, žádná změna - pořád je kovový :(

Blanc jsem vídala pravidelně v Marionnnaudu, ale jakmile přišly novoroční novinky, zmizela - buď ji přestěhovali nebo vyprodali, ale nepátrala jsem po ní - možná je jen odsunutá mezi starším zbožím.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 26.02.08 13:03

Mě se 1881 Blanc líbí moc. Obecně mám vždy problémy vybrat si něco letního, co by se mi opravdu líbilo a tohle je jedna z těch, co se mi fakt líbí. Je tak přiměřeně citrusová - grapefruit, kytková - bílé květy, trochu nasládlá. Pro mě je hodně osvěžující, třeba jako smetanová citronová zmzlina. Ty aldehydy tam také moc necítím, ale já aldehydy naopak mám ráda. Je to limitka 2006, v 2007 byla limitka Cerruti 1881 Lumieres d'Ete. Ta je dle mého názoru taky moc pěkná.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 26.02.08 14:38

Souhlasím se Samanthou,aldehydy se v Blancu jen letmo mihnou,osobně je nemusím,divně se na mně rozvoní,tohle je svěží letničky,jako vyprané prádlo,se sladším smetanovým základem,velmi hezká a příjemná vůně do vesrwe,bohužel musím dát za pravdu i hlasům,že příliš nedrží,na mně aspoň moc nevydržela,ale brala jsem ji jako svěží vůni na léto,tak jsem se prostě častěji převoněla.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 26.02.08 20:18

a já ji mám na prodej, novou.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist