Červená rtěnka

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.06.10 13:12
Červená rtěnka

Máte a nosíte? Já jsem ji nikdy nenosila, ale moc se mi červená líbí. Jsem blond, nechci nic vulgárního a křiklavého - typ kuna po snídani. Červená má strašně moc odstínů, tak si myslím, že každá může najít ten správný.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 03.06.10 13:19

Tak to by mne opravdu zajímalo. Červená se mi líbí, ale v každé vypadám jako klaun. Mám světlou pleť, vlasy oříškové (ségra je na tom hůř - zrzi i s pihami). Mám pocit, že mi žádná nepasuje. Buď jsem směšná, nebo s červenou vypadám vulgárně.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 03.06.10 13:28

já jsem blond a mám takovou červenou do oranžova a to docela ujde,nevypadá to moc křiklavě ani bordelózně. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 03.06.10 13:30

Eviku, to budeme asi podobné typy, já mám taky oříškové vlasy, hodně světlou pleť a mamka s babičkou klasické zrzky s pihami po celém tělě. Taky mám zkušenost, že mi žádný odstín nesedí. V červené si připadám jak malá holka, co na sebe napatlá jakoukoliv rtěnku, kterou najde nestřeženou. Jediné, co se blíží červené, je korálová. Ale stejně, je prostě spíš oranžová než červená. Ale díky aspoň za ni 8) Každopádně typické studené odstíny červené se mi moc líbí, když ženě sednou.

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 03.06.10 13:33

Na běžné nošení si ji na sobě představit neumím, ale na „lepší“ příležitosti bych taky ráda nějakou červenou. Jsem bledule, odstín bych možná i nějaký vybrala, ale když se nemaluju, tak to na mě prostě nevypadá hezky, protože mám prostě moc malou pusu. :roll: Takže červená pro mě asi ne… :(

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 04.06.10 15:48

Takže, můj typ je blond vlasy, zelené oči a mírně pihovatá světlá pleť.
Moc mi sluší červená rtěnka POWESHINE, přímo název odstínu si nepamatuju, myslím že red ovation.Je z Oriflamu.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

Neko
Učednice 242 příspěvků 04.06.10 20:34

Já nosím ráda výrazné barvy rtěnky (mám blond vlasy a modré oči) a myslím, že mi i docela sluší a nevypadají lacině. Ale bohužel se musím pořád kontrolovat, jestli nemám rtěnku rozmazanou, protože u těch rudých je jakákoli chybička hned vidět a pak to vypadá blbě.

Na poličce 44 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 61 parfémů

Daja
sv. Parfema z Kecálburgu 2363 příspěvků 04.06.10 20:54

No mě se teda rudá rtěnka nelíbí nikdy a na nikom.Ať tmavá nebo blondýna,přijde mi to vulgární.To pak člověk nevidí nic jinýho než tu rudou pusu :roll:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 52 vzorků V tužebníku 21 parfémů

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 04.06.10 23:02

Mě se to fakt líbí a moc. Myslím, že když se k tomu trošku ubere na líčení očí, vypadá to moc hezky! Akorát je na to třeba mít pěkný rty, no… :roll:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 04.06.10 23:23
Ronna píše:
Máte a nosíte? Já jsem ji nikdy nenosila, ale moc se mi červená líbí. Jsem blond, nechci nic vulgárního a křiklavého - typ kuna po snídani. Červená má strašně moc odstínů, tak si myslím, že každá může najít ten správný.

Červené rtěnky se tu nedávno probíraly, asi ve „Rtěnkánch“, ale to neva, červených rtěnek není nikdy dost. Červená rtěnka, jak píše Ronna, má strašně moc odstínů a dále … jednotlivé typy rtěnek jsou různě intenzivní … a tak vznikají desítky a desítky variant a každý typ ženy si může najít odstíny, které mu sedí (pokud chce červenou rtěnku nosit). Já nosím léta jen červené odstíny protože mi připadají rozhodně jako nejpřirozenější barva pro zvýraznění rtů. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 05.06.10 06:41

…miluju barvu na rty (a teď nevím, jestli se vyjádřím jasně..?. :oops: )

azalková,
magenta

• nejraději ve formě rtěnkolesku
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

AH64
Učednice 183 příspěvků 05.06.10 10:18

já jsem tmavý typ, tmavovlasá bruneta a rudou miluji, mam doma dvě rtěnky, ale bohužel nemam odvahu je nosit :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

barbucha  05.06.10 12:00

Já nosím jenom červenou… růžové, fialové či oranžové odstíny nemůžu, vypadám v nich ještě hůř než obvykle :mrgreen:

A bez lesku a třpytu, pokud možno!

domenica měla minule moc pěknej odstín :wink:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 05.06.10 18:36

Druhá, třetí a čtvrtá vypadají skvěle. Tu druhou mám i vyzkoušenou. Mají teď ale jiné číslování.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 05.06.10 19:10

…pro mě leda ta první.
ALe - záleží, jak vypadá ve skutečnosti :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist