Cestování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 27.01.08 10:10

Kde v Evropě a ve světě jste byli, co vás zaujalo, okouzlilo, udivilo, překvapilo, zaskočilo…

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.01.08 10:37

Naposled jsem byla v září v Provence, v horách Luberon a Vaucluse a kaňon du Verdon. Zážitek, kamarádka dělá webové stránky, až to bude hotové, mohu dát odkaz. Jestli to někoho zajímá, mohu popsat podrobněji.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 27.01.08 10:43
janas píše:
Naposled jsem byla v září v Provence, v horách Luberon a Vaucluse a kaňon du Verdon. Zážitek, kamarádka dělá webové stránky, až to bude hotové, mohu dát odkaz. Jestli to někoho zajímá, mohu popsat podrobněji.

Určitě to bude spoustu z nás zajímat, proto jsem to založila :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 27.01.08 11:39

Jé, toho je tolik!!!To tady nejde vypsat…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 29.01.08 18:40

Tak webové stránky už jsou - kdo se chce podívat na fotky z Provence, tak www.gvstours.cz .

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 29.01.08 18:54

Mohu poskytnout užitečné informace na Emiráty, Thajsko.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 25.03.08 19:26

janas: A kde jsi byla teď v Itálii, s tím Absintem? :)

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.03.08 20:02
zdensy píše:

Byla jsem lyžovat v Dolomitech - Malga Ciapela - to je pod horou Marmolada a s možností ježdění na Sella Ronda, to je takové lyžařské safari, je tam lanovkami propojený okruh kolem masivu Selly, 42 km. Dá se to jet oběma směry a dá se to zvládnout za 1 den. Příroda je úžasná, každý kousek je jiný výhled na bizarní skalní útvary - jako kulisa z pohádky. Jsou to dost vysoké hory, Marmolada je asi 3400 m. (Sjezdovka vede skoro od vrcholu.)
Kochala jsem se koutkem oka, protože jsem byla s mladými známými ve věku mých dětí (30 let), tak jsem sebou musela mrsknout, abych těm mladým chrtům stačila (s jazykem na vestě).
Teď se tu válím a pojídám Ibuprofén, jak mě bolí záda.

Kdo miluje hory - i v létě to můžu vřele doporučit!

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.03.08 20:16

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 25.03.08 20:20
janas píše:
zdensy píše:
Byla jsem lyžovat v Dolomitech - Malga Ciapela - to je pod horou Marmolada a s možností ježdění na Sella Ronda, to je takové lyžařské safari, je tam lanovkami propojený okruh kolem masivu Selly, 42 km. Dá se to jet oběma směry a dá se to zvládnout za 1 den. Příroda je úžasná, každý kousek je jiný výhled na bizarní skalní útvary - jako kulisa z pohádky. Jsou to dost vysoké hory, Marmolada je asi 3400 m. (Sjezdovka vede skoro od vrcholu.)
Kochala jsem se koutkem oka, protože jsem byla s mladými známými ve věku mých dětí (30 let), tak jsem sebou musela mrsknout, abych těm mladým chrtům stačila (s jazykem na vestě).
Teď se tu válím a pojídám Ibuprofén, jak mě bolí záda.
Kdo miluje hory - i v létě to můžu vřele doporučit!
:) taky si hekám v koutku a před synkem supervitální matka. Tak to jsi nabitá energií, takový pohon do lepších zítřků :)

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 25.03.08 21:37
janas píše:
Teď se tu válím a pojídám Ibuprofén, jak mě bolí záda.Kdo miluje hory - i v létě to můžu vřele doporučit!

Já byla před 14 dny v Moeně a na Marmoladu jsme si udělali jeden den výlet. Bohužel stejný nápad měla asi půlka Dolomit, takže strašné fronty na všechny lanovky a na sjezdovkách slalom mezi spoustou boulí a spoustou lyžařů. Nahoře jsem se nestihla ani moc pokochat, protože jsme hned hnali zpátky, abychom se včas vrátili. Ale další dny lyžování nám tuhle hrůzu bohatě vynahradily. Holt není každý den posvícení.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.03.08 21:58
janas píše:

Kaňon du Verdon - mohu potvrdit, že je opravdu úžasný!!! A celkově Provence. Zbožňuju Francii, ráda se tam vracím. Líbí se mi i Normandie, Bretaň… ale můj bezkonkurenční favorit je Korsika. Tam bych snesla nějakou „cottage“:), ostrov jsem si vážně zamilovala. Ikdyž jsem byla na hodně místech, která jsou krásná a zajímavá, Korsiku mám nejraději. Je tam všechno, po čem moje srdce touží:) - pláže, vysoké hory, bohatá fauna a flora, krásná příroda, relativně snesitelné podnebí, (Francouzi;) ) …

Další místo, které rozhodně stojí za vidění je ISLAND. Strávila jsem tam měsíc, objeli jsme ho celý dokola - a stejně to nestačilo!!! Úžasná země = zážitek na celý život. Když si na to vzpomenu, mám chuť vytáhnout cestovatelský deník a podívat se na fotky:). Moje máti dokonce napsala knihu, ale zatím neměla odvahu ji někam poslat.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.03.08 22:08
janas píše:
Tak webové stránky už jsou - kdo se chce podívat na fotky z Provence, tak www.gvstours.cz .

Hezké fotky!:) Úplně se tam zase vidím - opatství Sénanque a kolem lány levandule, Lacoste, úžasné barvy v Roussillonu… zas mám brouka v hlavě, nejradši bych jela do Provence letos znova.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.03.08 22:18
PaK píše:
janas píše:
Teď se tu válím a pojídám Ibuprofén, jak mě bolí záda.Kdo miluje hory - i v létě to můžu vřele doporučit!
Já byla před 14 dny v Moeně a na Marmoladu jsme si udělali jeden den výlet. Bohužel stejný nápad měla asi půlka Dolomit, takže strašné fronty na všechny lanovky a na sjezdovkách slalom mezi spoustou boulí a spoustou lyžařů. Nahoře jsem se nestihla ani moc pokochat, protože jsme hned hnali zpátky, abychom se včas vrátili. Ale další dny lyžování nám tuhle hrůzu bohatě vynahradily. Holt není každý den posvícení.

Z Moeny je to trochu z ruky! Já jsem na Marmoladě fronty nezažila. Nejhorší to bylo před pár lety v Campitelu.
(Jen 1 lanovka). Hnusný boule byly na černé, na Ponte Vescova a tam jsem se naučila sprosté slovo, které jsem neznala (kolemjedoucí čeští chlapci).
To jsem ráda, že jsou tu lyžařky! Před časem jsem založila tohle téma a skoro nikdo nereagoval.
Napište, kde se vám to líbilo nejvíc!

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 25.03.08 22:21
Barbarra píše:
janas píše:
Hezké fotky!:) Úplně se tam zase vidím - opatství Sénanque a kolem lány levandule, Lacoste, úžasné barvy v Roussillonu… zas mám brouka v hlavě, nejradši bych jela do Provence letos znova.
Že jo! Já jsem byla taky unešená! Fotky dělala moje kamarádka - je to její koníček. Bohužel levandule v září byla již sklizená.
Korsiku neznám, tam bych se podívala moc ráda!
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist