Cetaphil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.05.10 13:26
Cetaphil

Poznáte niekto túto kozmetiku? Často ju baby spomínajú na www.youtube.com a chvália ich produkty a našla som, že majú aj českú stránku. Ak máte s ňou skúsenosti, rada si ich prečítam :wink:

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

pipi
Učednice 201 příspěvků 19.05.10 13:40

Ja som jeden cas pouzivala krem Cetaphil, minula som asi 4-5 tub. Vyhovoval mi, lebo bol jednoduchy, neparfemovany, tak akurat mastny, nedrazdil a este k tomu neskutocne lacny. Keby ho bolo normalne na Slovensku dostat, tak by som si ho kupovala aj nadalej, ale na objednavanie z internetu som leniva. Mala som aj ich cistiace mlieko, tiez velmi prijemne a jednoduche, len ja na moju mastnejsiu pokozku mam radsej cistiace gely.
Ja som si ho objednavala z mojalekaren.sk. Skoda, ze ten krem tam maju len v 50 ml baleni. Zhanala som aj vacsie balenie, chcela som ho totiz pouzivat aj na cele telo, ale bohuzial, dokonca ani vo Viedni v lekarnach nebolo k zohnaniu.

Na poličce 17 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 13.12.10 17:47

Dnes jsem si koupila hydratační krém od této značky, protože už mě štve ta moje věčně citlivá pleť se sklonem k nedokonalostem všeho druhu :roll: . Dokonce i kosatcové krémy od Weledy mi začly dělat neplechu :( . Tak doufám, že se mi pleť trochu uklidní. Zatím to vypadá dobře - po nanesení neštípe a příjemně hydratuje. Ale přes den to asi bude chtít trochu pudru, docela se po něm lesknu.

Na poličce 57 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 14.12.10 08:41

Cetaphil jsem měla jednou - byl vcelku OK (jinak raději mám La Roche-Posay nebo Clinique).

Nejsem si jistá, ale mám pocit, že do mrazů se hydratační krémy nedoporučují… :conf:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 16.02.11 20:59

já mám také hydratační krém od Cetaphil a je super teda, jsem moc spokojená.
kdyby se dělal i krém na oči od Cetaphil,ráda si ho také koupím

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hoty
Nováček 1 příspěvek 19.02.11 17:14

Zdravím :)

tuto kosmetiku všichni chválí i já, bohužel mám momentálně, kvůli špatné léčbě vyrážky, přecitlivělou pleť na veškerou kosmetiku. Teď tedy nemůžu používat ani Cetaphil. :o(

Mám doma čistící a hydratační mléko Cetaphil 200ml. Použila jsem ho jen dvakrát. Je úplně plné. Bohužel minimální trvantlivost je už jen půl roku. A do té doby ho asi ještě nebudu moct používat. Proto, kdyby měl někdo zájem, prodám ho za 120 Kč + poštovné. Koupila jsem ho za 240 Kč. Pokud by měl zájem někdo z Brna a okolí, můžu ho předat v Brně i osobně. :)

Jak jsem psala, je úplně plný, téměř nepoužitý. Přijde mi škoda ho vyhodit a nikdo v mém okolí ho nepoužívá. :o(

pokud máte někdo zájem, pište mi na martina.hoty@e­mail.cz

Marťa

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist