Cetaphil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.05.10 13:26
Cetaphil

Poznáte niekto túto kozmetiku? Často ju baby spomínajú na www.youtube.com a chvália ich produkty a našla som, že majú aj českú stránku. Ak máte s ňou skúsenosti, rada si ich prečítam :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

pipi
Učednice 190 příspěvků 19.05.10 13:40

Ja som jeden cas pouzivala krem Cetaphil, minula som asi 4-5 tub. Vyhovoval mi, lebo bol jednoduchy, neparfemovany, tak akurat mastny, nedrazdil a este k tomu neskutocne lacny. Keby ho bolo normalne na Slovensku dostat, tak by som si ho kupovala aj nadalej, ale na objednavanie z internetu som leniva. Mala som aj ich cistiace mlieko, tiez velmi prijemne a jednoduche, len ja na moju mastnejsiu pokozku mam radsej cistiace gely.
Ja som si ho objednavala z mojalekaren.sk. Skoda, ze ten krem tam maju len v 50 ml baleni. Zhanala som aj vacsie balenie, chcela som ho totiz pouzivat aj na cele telo, ale bohuzial, dokonca ani vo Viedni v lekarnach nebolo k zohnaniu.

Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 13.12.10 17:47

Dnes jsem si koupila hydratační krém od této značky, protože už mě štve ta moje věčně citlivá pleť se sklonem k nedokonalostem všeho druhu :roll: . Dokonce i kosatcové krémy od Weledy mi začly dělat neplechu :( . Tak doufám, že se mi pleť trochu uklidní. Zatím to vypadá dobře - po nanesení neštípe a příjemně hydratuje. Ale přes den to asi bude chtít trochu pudru, docela se po něm lesknu.

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 14.12.10 08:41

Cetaphil jsem měla jednou - byl vcelku OK (jinak raději mám La Roche-Posay nebo Clinique).

Nejsem si jistá, ale mám pocit, že do mrazů se hydratační krémy nedoporučují… :conf:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

AH64
Učednice 183 příspěvků 16.02.11 20:59

já mám také hydratační krém od Cetaphil a je super teda, jsem moc spokojená.
kdyby se dělal i krém na oči od Cetaphil,ráda si ho také koupím

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hoty
Nováček 1 příspěvek 19.02.11 17:14

Zdravím :)

tuto kosmetiku všichni chválí i já, bohužel mám momentálně, kvůli špatné léčbě vyrážky, přecitlivělou pleť na veškerou kosmetiku. Teď tedy nemůžu používat ani Cetaphil. :o(

Mám doma čistící a hydratační mléko Cetaphil 200ml. Použila jsem ho jen dvakrát. Je úplně plné. Bohužel minimální trvantlivost je už jen půl roku. A do té doby ho asi ještě nebudu moct používat. Proto, kdyby měl někdo zájem, prodám ho za 120 Kč + poštovné. Koupila jsem ho za 240 Kč. Pokud by měl zájem někdo z Brna a okolí, můžu ho předat v Brně i osobně. :)

Jak jsem psala, je úplně plný, téměř nepoužitý. Přijde mi škoda ho vyhodit a nikdo v mém okolí ho nepoužívá. :o(

pokud máte někdo zájem, pište mi na martina.hoty@e­mail.cz

Marťa

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist